• Informacje na temat:

  praca pl

Artykuły na temat: praca pl
 • Praca goni pracę

  Dominika Gwit to bardzo zajęta kobieta. Z powodzeniem łączy etat dziennikarki z pracą na planie i... studiowaniem. Zadebiutowała w głośnym filmie "Galerianki", a od trzech sezonów możemy ją oglądać również w roli Zośki w "Przepisie na życie".

 • Nominacja dla "Bożego Ciała"? To wielka praca producentów

  To wielka praca producentów - powiedział dyrektor PISF Radosław Śmigulski podczas poniedziałkowego briefingu, zorganizowanego po nominowaniu "Bożego Ciała" Jana Komasy do Oscara w kategorii "najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy".

 • Wiktoria Gąsiewska: Moja praca sprawia mi radość

  ...zajmuję. Praca sprawia mi ogromną radość. Nawet w poniedziałek o godzinie 5:00 rano idę do niej z uśmiechem. Nowe projekty traktuję jako kolejne przygody - tłumaczy w rozmowie z agencją Newseria(...) coś, co później widzowie zobaczą na ekranach kin czy telewizorów. Myślę o tym, że moja praca daje ludziom przyjemność i zapewnia im rozrywkę - zwraca uwagę aktorka.

 • Ołeh Sencow: Praca podtrzymywała mnie przy życiu

  ..., bardziej sprawiedliwy system. Praca nad filmem w pewnym sensie pomogła mi, ponieważ dopóki robisz coś istotnego, nie skupiasz się na negatywnych aspektach swojego położenia. A był to bardzo trudny okres(...) prowadziłem strajk głodowy. Mój umysł nie pracował w normalnym trybie. Byłem wycieńczony, ale ta praca podtrzymywała mnie przy życiu, zmuszała do wysiłku intelektualnego. Przez cały czas miałeś...

 • Jeremy Irons i Sinéad Cusack: Małżeństwo to ciężka praca

  Ona jest Irlandką, on Anglikiem. Oboje są aktorami. "Nie rozmawiamy o pracy, bo nie chcemy, żeby głupia rywalizacja zniszczyła nasze małżeństwo" – mówią Jeremy Irons i Sinéad Cusack. Są razem już 42 lata.

 • Sylwia Madeńska nie musi się martwić o pracę w przyszłości

  ...też, dlaczego nie podjęła dotąd pracy w zawodzie. "Miałam kiedyś praktyki w księgowości, i nawet nie tyle, że nudziła mnie praca, tylko wokół mnie byli smutni ludzie. Nie umiałam siedzieć w ciszy przez...

 • Dziennikarz TVP mówi, jak wygląda praca w telewizji w czasie pandemii

  Wszystkie osoby wchodzące do gmachu telewizji mają mierzoną temperaturę, ubrania prezenterów są ozonowane, a liczba osób pracująca przy programach ograniczona jest do minimum. Adam Giza, który w TVP Info prowadzi emitowany codziennie program "Koronawirus. Poradnik", opowiada o tym, jak w czasie epidemii, wygląda od kulis praca w telewizji informacyjnej.

 • Sonbird: Ciężka praca owocuje

  ...porozmawiać. Sonbird, który na koncie ma dwie EP-ki, właśnie pracuje nad materiałem na debiutancki album. - Płyta jest w większości nagrana, teraz trwa praca producencka i sami nie możemy się jej(...), w którym się poznaliśmy, był dla nas przełomowym krokiem, dzięki któremu mogliśmy powolutku, stopniowo wchodzić w to wszystko. Ciężka praca, którą wykonaliśmy i którą wciąż wykonujemy, bo musimy...

 • Recenzja Hans "Poprawna praca serca": Niepoprawny

  ...o pretensjonalność. "Poprawna praca serca" to emocje, ale i święto słowa właśnie. Hans umie wypisać to, co młodsi muszą wykrzyczeć, wypłakać i wyskakać. Hans "Poprawna praca serca", TRIP Records 7/10

 • Agnieszka Cegielska: Szanuję moją pracę

  ...się negatywnymi opiniami na temat prezenterek pogody. Twierdzi, że praca w TVN daje jej poczucia bezpieczeństwa, którego w obecnych czasach brakuje wielu kobietom. Zwłaszcza tym, które podobnie...

Zdjęcia na temat: praca pl
 • Praca konkursowa pt. Mój rówieśnik na drugim końcu świata, edycja 2015
 • Praca konkursowa pt. Mój rówieśnik na drugim końcu świata, edycja 2015
 • Praca konkursowa pt. Mój rówieśnik na drugim końcu świata, edycja 2015
Wideo na temat: praca pl
 • "Aktorka" Ola Szwed nie ma czasu na wakacje: Praca, praca, praca, praca, praca, praca, praca, praca, praca

  Znana z "Rodziny zastępczej" i rozbieranej sesji dla "Playboya" Ola Szwed nie ma czasu, by pojechać na wakacje. Celebrytka gra w teatrze i - jak mówi - to zajmuje cały jej czas. "Praca, praca, praca, praca. Jak zwykle w moim przypadku. Będzie mi przemiło jak odwiedzicie teatr. Mam nadzieję, że uda się uszczknąć chociaż trochę czasu na chwilę oddechu" - mówi Ola. (Agencja TVN/x-news)

 • Wiktoria Gąsiewska: Moja praca sprawia mi radość

  Wiktoria Gąsiewska od kilku lat bardzo intensywnie pracuje. Gra w wielu serialach, bierze udział w programach telewizyjnych i często występuje na dużym ekranie. Tłumaczy, że aktorstwo jest dla niej spełnieniem marzeń.

 • Sarsa tęskni za pracą fizyczną

  Sarsa, zanim odniosła sukces ze swoją pierwszą płytą "Zapomnij", sprzątała campingi w Norwegii. Dzisiaj tęskni za pracą fizyczną. "Ta praca wydawała mi się wtedy ciężka, dzisiaj wiem, że byłam totalnie zrelaksowana, umysł był czysty, określone godziny pracy, poukładana, zdrowe odżywianie, wyglądałam młodziej" - mówiła w programie "Duży w maluchu".

Dyskusje na temat: praca pl