• Informacje na temat:

  prace marty

Artykuły na temat: prace marty
 • "The Voice Senior": Łzy Marty Manowskiej

  Śpiewających seniorów w programie "The Voice Senior" zobaczymy dopiero w grudniu. Ale współprowadząca ten program Marta Manowska już teraz zdradza kilka ciekawostek na temat tej produkcji.

 • Marty Friedman i Gus G. na dwóch koncertach w Polsce

  Na początku maja na dwóch koncertach w Polsce wystąpią cenieni gitarzyści Marty Friedman (eks-Megadeth) i Gus G. (m.in. Ozzy Osbourne).

 • Rozmowy Marty Grzywacz

  Widzowie znają ją głównie z telewizji, ale pracuje też w prasie i robi wywiady w radiu RMF FM. - Dzięki temu miałam okazję spotkać światowe gwiazdy, takie jak Celine Dion i Antonio Banderas - mówi z uśmiechem Marta Grzywacz.

 • Nowy film Marty Meszaros

  ..."Mała Vilma" to najnowsza produkcja Marty Meszaros ( "Córy szczęścia" , "Dziennik dla moich dzieci", Siódmy pokój"). W poniedziałek, 25 czerwca, w Warszawie odbył się pierwszy pokaz prasowy filmu. "To bardzo osobisty film" - powiedziała reżyserka. Polska premiera "Małej Vilmy" odbędzie się 6 lipca.

 • "Over the Limit" Marty Prus na 58. Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Film dokumentalny "Over the Limit" w reżyserii Marty Prus - opowieść o rosyjskiej gimnastyczce Margaricie Mamun - będzie mieć polską premierę na 58. Krakowskim Festiwalu Filmowym - poinformowali organizatorzy.

 • "The Voice of Poland": Jak Michał Szpak skomentował zwycięstwo Marty Gałuszewskiej?

  Marta Gałuszewska zwyciężyła w finale "The Voice of Poland". Jak sukces swojej podopiecznej podsumował Michał Szpak?

 • Enter Chaos kończy prace nad płytą

  Na nowej płycie Enter Chaos znalazło się 11 autorskich kompozycji oraz remiks jednej z nich - "Baby The Handgun". Zawartość albumu to - według wokalistki Marty Meger-Jakubskiej - nowoczesny, techniczny death metal. Można w kompozycjach zauważyć również inspiracje z innych gatunków. Tradycyjnie na płycie nie zabrakło gości. Producent albumu Szymon Czech napisał wspólnie z L.Rambo dwa utwory oraz...

 • Xawery Żuławski wyreżyseruje serial HBO "Odwilż"

  HBO Europe rozpoczyna przygotowania do nowego, sześcioodcinkowego serialu "Odwilż" realizowanego w Polsce w reżyserii Xawerego Żurawskiego według scenariusza autorstwa Marty Szymanek.

 • Marta Gałuszewska i jej "Jeden dzień": Zobacz teledysk

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Jeden dzień" zapowiadający debiutancką płytę Marty Gałuszewskiej, laureatkę programu "The Voice of Poland".

 • "Korona królów": Kto gra "nagą Aldonę"?

  Największą sensacją pierwszych odcinków "Korony królów" była naga Aldona. Dla Marty Bryły, która gra żonę Kazimierza Wielkiego, twardym orzechem do zgryzienia było nauczenie się kwestii w języku litewskim.

Zdjęcia na temat: prace marty
Wideo na temat: prace marty
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1787.

  Po pogrzebie Marty Paweł nie jest pewien, czy chce kontynuować prace nad filmem o Walawskiej. Ku jego zaskoczeniu, Dąbrowski zamierza włączyć do projektu Umińską. Najemcy mieszkania Gawrona - Renata i Grzegorz - starają się nie rzucać w oczy sąsiadom. Tymczasem Amelia i Tomasz zapraszają nowych lokatorów na herbatę. Pojawienie się Bożeny u rodziców budzi niepokój tajemniczej pary. Róża wraca

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2762.

  Dla Olafa praca jest ważniejsza niż Marta? Olaf ledwo wyrabia z obowiązkami menadżera, po tym jak podjął się trenowania niewidomej Ady – dawnej sportsmenki. Kubicki całe dnie spędza w klubie i kompletnie nie ma już czasu dla Marty. Konarska jest na niego wściekła!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1708.

  Krzepiński, porywacz Marty i Ewy, nie zdradza na razie motywów swojego działania, wszystko wskazuje na to, że jest niezrównoważony psychicznie. Walawskiej i jej córeczce zagraża z jego strony śmiertelne niebezpieczeństwo... Kiedy mężczyzna wychodzi na spotkanie z Arturem i Piotrem, by uzyskać od nich informacje o postępowaniu w śledztwie i oddalić podejrzenia od siebie, Marta postanawia zrobić

Dyskusje na temat: prace marty
 • Re: "M jak miłość": Sekret Marty

  Nie rozumień dlaczego jest tyle negatywnych głosów. Czy uważacie, że ten serial nie jest wspaniały - niemożliwe, czy film nie trzyma w napięciu - niemożliwe, czy ten film to nie jest rewelacja - niemożliwe, nie gratulujecie TVP2 - niemożliwe, nie podziwiacie pana Kurskiego, że nie zdjął tego pouczającego serialu z ekranu - niemożliwe. Ja w czasie emisji pozostawiam wszelkie inne prace i rzutem

 • Re: "M jak miłość": Nowa praca Janki

  Marcin zwalnia Janke po tym jak dala Szymkowi coca cole bo nie miala pojecia co pija niemowlaki. Sonia chce zagadac do Marty i mowi jej ze fajny pieprzyk ma Andrzej w pachwinie. Lukaszek dzwoni do Marty ze rzucil studia i wyjezdza do Holandii na pomidory. Ala wylatuje z roboty bo zamiast robic projekt siedzi na facebooku. Werner spaceruje z Guciem po Warszawie gdy nagle Gucio zrywa sie w pogon za

 • Re: Przegrana Marty Żmudy Trzebiatowskiej

  A kogo to obchozi Ludzie traca prace i jakos musza zyc Aktora da sobie rade