• Informacje na temat:

  prace ryszarda

Artykuły na temat: prace ryszarda
 • Ryszard Rynkowski szczerze o swoim życiu. "Wróciliśmy do normalności"

  ...artysta. Dodał także, że rozpoczął prace nad nową, solową płytą. Na plan programu "Jaka to melodia?" Ryszard Rynkowski przyjechał prosto z domu rodzinnego w Brodnicy. Podkreślił, że czas z rodziną(...) się także osiągnięciami wnuków. Jaś i Ignacy podbijali narciarskie stoki. Ryszarda Rynkowskiego będzie można zobaczyć w jednym z najbliższych odcinków programu "Jaka to melodia". Emisja w TVP1 od...

 • Ryszarda Hanin: Wierna byłemu mężowi

  Nie nazywała się Ryszarda Hanin i nie przyszła na świat 30 sierpnia 1919 r. Można przyjąć, że urodziła się jako Szarlotta Hahn dwa lata wcześniej. Kiedy zmieniła tożsamość - nie wiadomo, tak jak(...). Raszewska. Ryszarda Hanin przez pół wieku kariery zagrała 65 ról teatralnych, 92 telewizyjne, 147 w Teatrze Polskiego Radia oraz 67 filmowych. Miała niezwykle określoną sceniczną osobowość. W teatrze...

 • Ryszard Rynkowski kocha Polskę, ale widzi też syf

  ...podczas dwóch koncertów na festiwalu w Opolu. Rozpoczął także prace nad premierową płytą - wokalista chciałby, żeby ukazała się ona jeszcze w tym roku. Zobacz teledyski Ryszarda Rynkowskiego na stronach...

 • Ryszard Cebula: Powrót po latach

  Z "Uwagi!" odszedł sześć lat temu na własną prośbę. Teraz podjął decyzję o powrocie. - Bardzo się cieszę, bo to program, który od zawsze wspiera ludzi wymagających pomocy - przyznaje Ryszard Cebula.

 • Zmarł reżyser, dyrektor Polskiej Opery Królewskiej prof. Ryszard Peryt

  Reżyser, dyrektor Polskiej Opery Królewskiej prof. Ryszard Peryt zmarł w nocy z wtorku na środę - poinformowała Polska Opera Królewska. W marcu skończyłby 72 lata.

 • "Zaćma": Premiera filmu Ryszarda Bugajskiego

  Maria Mamona, Janusz Gajos, Małgorzata Zajączkowska i Marek Kalita - to część obsady "Zaćmy" Ryszarda Bugajskiego. Premiera filmu o "Krwawej Lunie" - słynącej z brutalności stosowanej podczas przesłuchań AK-owców Julii Brystygierowej, odbyła się w poniedziałek, 21 listopada, w Warszawie.

 • Ryszard Kotys: Widzowie wciąż będą mogli mnie oglądać

  Kojarzony jest z rolą Paździocha, który uprzykrza życie sąsiadom w "Świecie według Kiepskich". Jednak większość swojej kariery poświęcił scenie. Mimo dojrzałego wieku, ma się świetnie - wciąż gra w serialu i wspiera żonę, też aktorkę, w jej teatralnych przedsięwzięciach.

 • Ryszarda Hanin: Człowiek nie lubi być niekochany

  Teatr był jej największą miłością, ale i w kinie zagrała wiele wspaniałych ról, m.in. w filmach "Seksmisja", "Jeszcze tylko ten las", "Kobieta z prowincji", "Niekochana" czy serialach "Noce i dnie" oraz "Polskie drogi". Poza pracą na scenie Ryszarda Hanin odnalazła powołanie również jako pedagog.

 • Ryszard Rembiszewski: Kiedyś był Panem Lotto. Co robi teraz?

  Przez wiele lat losował szczęśliwe numery. Sam też gra, lecz bez powodzenia. – Za to wiedzie mi się w innych dziedzinach – mówi Ryszard Rembiszewski, znany jako Pan Lotto.

 • Ryszard Nowak kontra 52 Dębiec

  Ryszard Nowak, szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, zapowiedział, że dziś (25 marca) zostanie złożony wniosek do prokuratury przeciwko hiphopowej grupie 52 Dębiec.

Zdjęcia na temat: prace ryszarda