• Informacje na temat:

  pracowita kobieta

Artykuły na temat: pracowita kobieta
 • Pracowita Halle Berry

  Halle Berry ( "Monster's Ball: Czekając na wyrok" , "Śmierć nadejdzie jutro" , "X-MEN 2" ) opowiedziała niedawno o filmach, które obecnie zaprzątają jej uwagę. Okazuje się, że gwiazda, która występuje właśnie w komiksowym widowisku "Kobieta-kot" , zamierza zagrać w kilku zupełnie nowych projektach.

 • Pracowite wakacje Glinki

  Katarzyna Glinka uwielbia podróże. Mogą być egzotyczne - do Azji i Australii, lub bliskie - na Jurę i w rodzinne Sudety. Nawet po męczącej pracy na planie, artystka ma dość energii, by pojeździć na rowerze.

 • Pracowity Brett Ratner

  ...kobietach z kryminalnego półświatka Miami, które opracowują plan obalenia swojego szefa i wspięcia się na przestępcze szczyty. Wydaje się, że w amerykańskim kinie nastał czas Bretta Ratnera.

 • "Kobieta sukcesu": Agnieszka Więdłocha robi karierę w Warszawie

  ..."Kobieta sukcesu" to nowa komedia romantyczna w reżyserii Roberta Wichrowskiego z Agnieszką Więdłochą w roli głównej.

 • Małgorzata Potocka: Kobieta niezależna

  .... Niezwykle utalentowana, niezależna, ambitna i szalenie pracowita... Pani Małgorzato, dlaczego akurat rewia? Przecież czasy swojej świetności obchodziła przed wojną... Małgorzata Potocka: - Na świecie to(...) czekał ze ślubem na panią... - Wszystko dlatego, że jestem kochliwą osobą. A jeżeli kobieta jest zakochana, to niby czemu miałaby nie brać ślubu? W moich związkach po latach zaczynało się coś psuć...

 • Kate Hudson: Pracowita i na luzie

  Mimo że jest córką sławnej matki, wszystko zawdzięcza sobie. A największe sukcesy jeszcze przed nią!

 • Wojciechowska kobietą roku

  ...do celu i w realizowaniu marzeń, a przy tym jest bardzo pracowita. Niczego w życiu nie dostała w prezencie i w pełni zasłużyła na swój sukces - dodała dziennikarka, która chętnie przejęłaby od...

 • Witold Pyrkosz i Marek Perepeczko: Pokłóciła ich kobieta

  ...tym uroczym, bezpośrednim człowiekiem. I pewnie tak by było do końca pracy, gdyby nie kobieta. Perepeczko poślubił wielką miłość swojego życia, Agnieszkę Fitkau. Inne panie dla niego nie istniały(...) miłość". Ilona Łepkowska zaoferowała jej rolę Simony, jakby pisaną specjalnie dla niej. Simona to kobieta dojrzała, ale nie zwracająca uwagi na upływ lat, czerpiąca z życia garściami, romansująca...

 • Mam najwspanialszego faceta na świecie!

  Jest piękna, uzdolniona i bardzo pracowita. Ale Natasza Urbańska nie skupia się tylko na karierze. Najważniejsza jest dla niej... rodzina!

 • Zna swoją wartość

  Pracowita jesień czeka w tym roku Joannę Liszowską.

Wideo na temat: pracowita kobieta
 • "Rolnik szuka żony 4" - Robert

  Robert - młody (28 letni) Mazur jest rolnikiem, jak i sołtysem. Mieszka wraz z rodzicami, bratem oraz babcią i wspólnie pracują w rodzinnym gospodarstwie. W wolnych chwilach zajmuje się wędkarstwem. Lubi też jeździć konno. Jest mężczyzną przedsiębiorczym, pracowitym i bardzo komunikatywnym. Marzy o partnerce wesołej, uczciwej oraz otwartej, takiej, z którą mógłby dzielić trudy i radości wiejskiego życia, a w przyszłości stworzyć rodzinę. Co ważne nie ma, nic przeciwko kobietom "z przeszłością".

Dyskusje na temat: pracowita kobieta
 • Re: "rodzinka.pl": Wille i apartamenty - cała prawda o mieszkaniach polskich gwiazd!

  piękna Kobieta, zdolna, mądra , utalentowana , przedsiębiorcza, pracowita. nie potrzeba Jej szkół. ma te dobre cechy wrodzone. brawo

 • Re: Cezary i Żaneta Pazurowie: Do dziś czuje zadrę w sercu

  póżniej wyszło czym łoksana-rozbierana marczuk zajmowała sie wczesniej i o mężu w Polsce-o którym zapomniała no cóż ludzie ją pamiętali ,pracowita kobieta to trzeba jej przyznać po trupach do celu.

 • Re: "The Eddy": Joanna Kulig przeżyła gehennę na planie serialu w Paryżu!

  Joanna to bardzo ladna, inteligentna, zdolna I pracowita kobieta. Niektore zdjecia sa niekorzysne, szczegolnie, ze byly zrobione gdy byla w ciazy I zaraz po porodzie, wiec jak kazda kobieta troche przybrala na wadze. Jest bardzo naturalna . Fajnie, ze jej kariera aktorska nabiera tempa.

 • Re: "Rodzina zastępcza": Wielka skromność i talent

  Gabrysia Kownacka to piękna , delikatna , pracowita , skromna i utalentowana kobieta . Tyle zalet w jednej osobie. Szkoda, że nas tak wcześnie opuściła.

 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska świętuje 46. urodziny

  SUPER KOBIETA -pełen szacunek, prywatnie i zawodowo zez skazy. To jest prawdziwa Gwiazda i Wzór do naśladowania. Nie musi nic zdejmować lub robić coś głupiego by być popularna i lubiana. Takich ludzi się Ceni za wszystko. Pracowita, rodzinna, minus że z wielkopolski chyba, znaczy szkoda że nie ze świętokrzyskiego.

 • Re: Zawsze dociera tam, gdzie chce

  Pani Anita piękna kobieta,do tego zdolna ,pracowita ,utalentowana z charakterem ! Mam do niej wielki szacunek ,podziwiam ją i cenie !

 • Re: Smolny wylatuje, Kinga awansuje!

  Oczywiście, że powinna, to mądra, zdolna i pracowita kobieta, powinna awansować. Decyzja o zwolnieniu Smolnego jest w 100 procentach słuszna, zasłuzył ...

 • Re: Z Polsatu do TVN. Czas na wielkie zmiany u Kasi Cichopek

  Ludzie ale się z Was jad wylewa, potraficie tylko opluwać ,co Wam ta kobieta winna, są od niej sto razy gorsze.Wydaje mi się że to zazdrość, dziewczyna ładna,pracowita, szczęśliwa matka i żona i to Was tak boli,typowe polskie piekiełko.Pani Kasiu niech się Pani nie przejmuje bo nie ma czym.

 • Re: Michał w sidłach... Marty?

  masz rację, w agencji zrobiłaby furorę... A mnie się ta Edyta Herbuś bardzo podoba, ma tyle se ksapilu w sobie jak mało która kobieta. Jest cudowna. Pozdrawiam :-) gaja, sama zglos sie do agencji. Herbus jest ambitna i pracowita. Zdobyla z jakis Kielc mistrzostwo swiata wlasna praca do tego doszla, a ty gaja do czego? Teraz sie stara robic cos innego i szybko sie uczy. Jest sliczna

 • Re: Wróci do Polski!

  telenowelach, płyty i nowe piosenki także wydaje, angażuje się w pomoc domom dziecka i w promowanie ekologii... nie rozumiem co komu złego uczyniła aby ją błotem obrzucać... pracowita, ładna i zdolna kobieta... ma smykałkę do interesów.