• Informacje na temat:

  pracowita osoba

Artykuły na temat: pracowita osoba
 • Marta Gałuszewska: Pracowity 2018 rok

  ...stwierdził, że nie było w Polsce takiego głosu od wielu lat.  - Liczę, że jej kariera będzie szła tylko do góry. Wiem, że teraz pracuje nad płytą i teledyskiem. Cieszę się, że Marta wygrała, bo to osoba...

 • Pracowita wiosna Piotra Gąsowskiego

  Fani aktora mogą czuć się usatysfakcjonowani. Co prawda nie ma już "Tańca z gwiazdami", ale wracają "Kalambury z gwiazdami". W odnowionej formie, z nowymi uczestnikami, ale wciąż z tym samym prowadzącym - niezastąpionym Piotrem Gąsowskim.

 • Pracowity Paul W.S. Anderson

  Paul W.S. Anderson ( "Resident Evil" , "Obcy kontra Predator" ) w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów zdradził, że pracuje nad kilkoma nowymi projektami. "Staram się zapanować nad rozlicznymi zobowiązaniami" - powiedział reżyser, producent i scenarzysta w jednej osobie.

 • Liroy: Pracowity 2001 rok

  "Był to rok dla mnie bardzo dobry. Mój album dość dobrze się sprzedał, moja własna wytwórnia wreszcie wydała pierwszą płytę. Dawno nie było tak dobrego roku" - stwierdził Liroy, pierwszy raper Rzeczpospolitej. Dodał jednocześnie, że nowe milenium powinno zacząć się równie dobrze.

 • Grzegorz Damięcki: Nie zawsze na szczyt wchodzą osoby faktycznie utalentowane

  ​Grzegorz Damięcki uważa aktorstwo za zawód, który bywa okrutny i niesprawiedliwy. Jego zdaniem, zbyt często karierę robią osoby mało utalentowane, podczas gdy prawdziwie zdolni aktorzy nie są w stanie się przebić. Damięcki nie ukrywa też, że im dłużej pracuje, tym mniej rozumie mechanizm zdobywania popularności.

 • Taylor Swift "Folklore": Serce na dłoni

  Każdy, kto widział "Miss Americana" na Netfliksie wie, jak pracowitą osobą jest Taylor Swift, ile wysiłku wkłada w to, co robi. Także jak wrażliwą na opinie innych jest artystką i jak trudno jej czasem godzić się z potknięciami. Po obejrzeniu tego dokumentu można bardziej docenić jej robotę, nawet jeśli nie zawsze jest nam po drodze z jej piosenkami.

 • Małgorzata Tomaszewska: Żyję bardzo aktywnie

  Małgorzata Tomaszewska to jedna z prowadzących "Pytanie na śniadanie", gwiazda drugiej edycji programu TVP "Dance, Dance, Dance", a niebawem nowa gospodyni "The Voice of Poland". Prywatnie jest córką legendarnego bramkarza Jana Tomaszewskiego i mamą 3-letniego Enzo. W tym roku dziennikarka lato spędza pracowicie. Co robi?

 • Krystyna Janda: Żyję z pasją

  Wulkan energii. Rzeczowa, pracowita, zawsze w ruchu. Wspaniały przyjaciel. Krystyna Janda opowiada o roli Marii w filmie Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia", za którą otrzymała Nagrodę Specjalną Jury na Festiwalu Filmowym w Sundance.

 • Jennifer Lopez: Będę tańczyć, aż moje ciało zacznie cierpieć

  Amerykańska wokalistka, która uznawana jest za jedną z najbardziej pracowitych gwiazd z w branży rozrywkowej, nie ma na razie zamiaru rezygnować z występów. Zrobi to dopiero, gdy taniec zacznie sprawiać jej ból.

 • Edyta Górniak: Fajna dziewczyna?

  Skromna, nieśmiała, pełna obaw, ale także pracowita, koleżeńska i niezwykle obowiązkowa - taką siebie prezentuje nam dziś Edyta Górniak.

Zdjęcia na temat: pracowita osoba
Wideo na temat: pracowita osoba
 • Magda Welc wraca po latach! Pamiętacie ją?

  Magda Welc (17 l.) jako najmłodsza uczestniczka programu „Mam Talent” wygrała pierwszą edycję. Czy po 5 latach planuje wrócić na scenę? O tym wokalistka i kompozytor Piotr Rubik opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”. – Jestem pewna tego, że nie chcę schodzić ze sceny.- Nie było momentu, w którym pomyślałabym, żeby zrezygnować z muzyki. Nie chciałam jednak zacząć kariery za wcześnie. Przez te wszystkie lata szkoliłam głos" – zdradziła. "Magda jest osobą niezwykle skromną i pracowitą, ma bardzo...

Dyskusje na temat: pracowita osoba
 • Re: "M jak miłość": Olga Frycz ostro o serialu! Jak obóz pracy?

  Spoko Olga to tak pracowita osoba że poradzi sobie i na kasie. Niestety jednak została powołana do wyższych celów :)

 • Re: "The Eddy": Joanna Kulig przeżyła gehennę na planie serialu w Paryżu!

  Jaka zgrabniutka manipulacja. "Gehenna"... A ja myślę, że to było wyzwanie, była ogromnie ciężka praca i wielki szacunek, za to, że dała radę, że miała wsparcie bliskich. Gehenna.....macie tupet. Joanna Kulik to ogromnie świadoma osoba, mimo , że krucha, ma bardzo sensownie poukładane w głowie. Zdolna, mądra, pracowita.

 • Re: "Złotopolscy": Jesienią do księgarń trafi książka o Annie Przybylskiej

  Jest rzecza nieprawdopodobna jak uroda wplywa na opinie o danej osobie. Kazdy mysli zawsze ze osoba ladna jest - 1) madrzejsza 2) ma lepsze serce 3)jest bardziej pracowita,romantyczne itp. itd. Wcale nie mowie ze bylo tak w przypadku pani Przybylskiej. Posiadala trojke dzieci, i samo to bardzo dobrze o niej swiadczy. Jednak w zyciu codzinnym nie zapominajmy o tych ktorzy tez sa dobrzy

 • Re: "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska od 10 lat w serialach

  Proszę, czytaj uważnie! Napisałam, że 32lata to ostatni dzwonek na nagrodę dla młodych talentów. Zwykle przyznają tę nagrodę aktorom z przedziału wiekowego 20 -25 lat. Więc osoba(...). Trochę to trwało, ale w końcu się udało i zagrała w dwóch niezłych filmach kinowych z czego wydaje się być dumna. Co będzie dalej? Nie wiadomo, ale jest pracowita, ma szansę ...... A jeśli chodzi

 • Re: Smolny wylatuje, Kinga awansuje!

  Bardzo dobrze, że tak to się skończyło, bo w życiu jest wiele takich przypadków i niejednokrotnie kończą się inaczej. Dobrze również, że on wyleciał dyscyplinarnie. No i wreszcie BRAWO Kinga, zasłużyłaś na awans !!!!!!!!! To bardzo zdolna, pracowita i zaradna osoba i bardzo odważna.