• Informacje na temat:

  pracowity okres

Artykuły na temat: pracowity okres
 • Pracowite wakacje Glinki

  Tego lata Glinka musi dzielić czas między pracę na planie "Barw szczęścia" i filmu "Och, Karol!". Na pewno jednak znajdzie trochę czasu, by uciec z wielkiego miasta. Po długim okresie intensywnej pracy należy się przecież urlop. - Jeszcze przez dłuższy czas nie będę mogła sobie pozwolić na wypoczynek z prawdziwego zdarzenia. Na razie plany wakacyjne muszę odłożyć na później, ponieważ lato spędzam...

 • Pracowity rok Metalliki

  W okresie styczeń-marzec legenda thrash metalu zagra m.in. w Brazylii, Chile, Peru, Kostaryce, Panamie, Kolumbii i Wenezueli. Jeśli chodzi o europejską trasę potwierdzone zostały trzy występy: 13 kwietnia w Oslo oraz 24 i 25 kwietnia w Moskwie. Przypomnijmy, że podczas chorzowskiego koncertu w 2008 roku perkusista Lars Ulrich obiecał, że grupa pojawi się w Polsce przy najbliższej nadarzającej się...

 • Blue Cafe: Pracowite święta

  Niezwykle pracowicie zapowiada się świąteczny okres dla Pawła Ruraka-Sokala, lidera łódzkiej grupy Blue Cafe. Choć jego koledzy z zespołu rozjechali się na święta do domów, on daje sobie tylko jeden dzień wolnego. W rozmowie z INTERIA.PL gitarzysta przyznał, że upływający rok zakończył się dla Blue Cafe sukcesem, mimo niedawnego rozstania z wokalistką Tatianą Okupnik.

 • Pracowita wiosna Raz, Dwa, Trzy

  Rozpoczyna się gorący okres w działalności zespołu Raz, Dwa, Trzy. Koncerty i premiera nowej płyty z piosenkami Agnieszki Osieckiej "Czy te oczy mogą kłamać" wypełnią muzykom prawie cały maj i czerwiec.

 • Małaszyński: To obleśna żmija!

  Ostatnio Paweł Małaszyński miał bardzo pracowity okres. Grał jednocześnie w dwóch produkcjach, ale nie narzekał. - Dopóki praca będzie sprawiać mi przyjemność, nie porzucę jej - mówi.

 • Bogate plany Antigamy

  Split-album, nowa płyta, jubileuszowa kompilacja - obchodzącą w 2011 roku 10. urodziny, warszawską grupę Antigama czeka pracowity okres.

 • Omenaa Mensah: Trudne początki w telewizji

  Pierwsze lata kariery telewizyjnej Omenaa Mensah wspomina jako wyjątkowo pracowity okres w jej życiu. Twierdzi, że nie miała naturalnego talentu do występowania na wizji, nauka dykcji i pracy z kamerą zajęła jej więc trochę czasu. Dziś z dystansem podchodzi do swoich antenowych wpadek.

 • Zapracowany Behemoth

  Grupę Behemoth czeka bardzo pracowity okres. Muzycy właśnie zakończyli nagrania do teledysku "Conquer All", a pod koniec października rozpoczną ponad czteromiesięczną koncertową promocję płyty "Demigod".

 • Nowe życie Anny Guzik

  Dla ekranowej postaci Anny Guzik w serial u "Na Wspólnej" - Żanety - nadchodzi pracowity i stresujący okres. Czy znajdzie pracę i na nowo ułoży sobie życie w Warszawie?

 • "Londyńczycy" bez wakacji

  Mimo że rozpoczęły się wakacje, dla ekipy filmowej "Londyńczyków" trwa niezwykle pracowity okres. Od połowy maja trwają bowiem zdjęcia do drugiej serii serial u o Polakach w Anglii, który podbił serca widzów TVP. Potrwają one do końca sierpnia, a nowe losy bohaterów będzie można oglądać już na jesieni.

Wideo na temat: pracowity okres
 • Omenaa Mensah: Trudne początki w telewizji

  Pierwsze lata kariery telewizyjnej Omenaa Mensah wspomina jako wyjątkowo pracowity okres w jej życiu. Twierdzi, że nie miała naturalnego talentu do występowania na wizji, nauka dykcji i pracy z kamerą zajęła jej więc trochę czasu.

 • Omenaa Mensah wspomina początki kariery! "To nie był łatwy czas"

  Pierwsze lata kariery telewizyjnej Omenaa Mensah (38 l.) wspomina jako wyjątkowo pracowity okres w jej życiu. Twierdzi, że nie miała naturalnego talentu do występowania na wizji, nauka dykcji i pracy z kamerą zajęła jej więc trochę czasu. Dziś z dystansem podchodzi do swoich antenowych wpadek. "Początki są trudne w każdym zawodzie, a w szczególności w takim, który wymaga kontaktu z kamerą

 • Natalia Kukulska ma dobre wieści dla fanów!

  Wokalistka zauważa, że dla muzyków koniec roku jest jednym z najbardziej pracowitych okresów. W konsekwencji przyzwyczajona jest do tego, że w grudniu zazwyczaj intensywnie koncertuje i bierze udział w wielu projektach. Tym razem jednak sytuacja przedstawia się nieco inaczej. Wszystko za sprawą nowej płyty, którą wokalistka zacznie zagrywać już na początku stycznia.