• Informacje na temat:

  pracownik ekskluzywnego

Artykuły na temat: pracownik ekskluzywnego
 • Najgorsi hotelowi goście

  Kto sprawia najwięcej kłopotów pracownikom ekskluzywnych hoteli? Między innymi gwiazdy muzyki...

 • Britney niemile widziana

  ...informator "The Sun". Pracownik restauracji dodaje, że szefostwo przekazało im wiadomość, że pani Spears "nie jest mile widziana". Zobacz teledyski Britney Spears na stronach INTERIA.PL.

 • Kate Moss pijana na lotnisku w Turcji

  Tym razem gwiazda została przyłapana pijana na lotnisku w Turcji. Według świadków 40-latka próbowała przekonać pracownika portu lotniczego do umożliwienia jej wejścia na pokład bez posiadania ważnego(...) z pracownikami linii lotniczych. Jak relacjonują świadkowie, modelka miała nie tylko być pijana, ale też próbować użyć swojego uroku osobistego by dostać się na pokład samolotu bez biletu. "Było widać...

 • Wielkie pieniądze dla starych gwiazd

  ...milion za zaprezentowanie się przed publicznością złożoną z pracowników firmy komputerowej Applied Materials, mieszczącej się w Dolinie Krzemowej. W ten sposób słynny ojciec i jego coraz popularniejszy syn zagrali na jednej scenie, choć jeszcze nie razem. Natomiast Pepsi Cola zapłaciła Rolling Stonesom dwukrotnie więcej za występ na Hawajach przed pracownikami firmy. Nieco niższe honoraria...

 • Snoop Dogg: Bitwa z policją

  W środę, 26 kwietnia, na londyńskim lotnisku Heathrow doszło do prawdziwej bitwy pomiędzy policją, pracownikami portu lotniczego a 30-osobową świtą amerykańskiego rapera Snoop Dogga. Artysta został aresztowany.

 • Christina Aguilera wzięła ślub!

  W sobotę, 19 listopada, Christina Aguilera (24 l.) poślubiła o trzy lata starszego Jordana Bratmana, pracownika firmy zajmującej się interesami amerykańskiej wokalistki. Uroczystość odbyła się w Napa Valley w północnej Kalifornii.

 • Ch. Aguilera: Szczegóły wesela

  Informowaliśmy już o tym, że w sobotę, 19 listopada, Christina Aguilera (24 l.) poślubiła Jordana Bratmana (27 l.), pracownika firmy menedżerskiej zajmującej się interesami wokalistki. Choć uczestnicy imprezy weselnej musieli podpisać dokument zakazujący udzielania informacji o całej uroczystości, do mediów przeciekło kilka szczegółów.

 • Mick Jagger: Stały klient

  Wokalistę "Stonesów" stać na wygodne życie - jego majątek oceniany jest na 418 milionów dolarów. Dlatego Jagger mógł sobie pozwolić na wynajęcie ekskluzywnego apartamentu hotelowego. Doba w nim(...). A jako stały klient, pan Jagger dostaje małą zniżkę" - powiedział pracownik hotelu Mayfair's Claridges.

 • Michael Jackson obywatelem Bahrajnu?

  Nowe domy wokalisty mieszczą się na zamieszkiwanej przez milionerów sztucznej wyspie Amwaj. Ekskluzywna posiadłość sąsiaduje z bardzo drogimi restauracjami i klubami, prywatnymi klinikami, polami golfowymi i szkołami jeździeckimi. Rashid Bin Abdulrahman Al Khalifa, pracownik ministerstwa informacji przyznał, że Michael Jackson stara się również o obywatelstwo Bahrajnu. "To nie jest prosta sprawa...

 • Rod Stewart: Fortuna na fryzjera

  Muzyk ma obsesję na punkcie swojej blond fryzury, więc chodzi do ekskluzywnego londyńskiego salonu co trzy tygodnie. 62-letni Stewart płaci tam za każdym razem 350 funtów za czterogodzinną sesję(...) pracowników po imieniu" - powiedziała stała bywalczyni salonu gazecie "Daily Mail". Ten sam salon odwiedza także narzeczona Stewarta 35-letnia Penny Lancaster i ich sześciomiesięczny syn Alistair.

Wideo na temat: pracownik ekskluzywnego