• Informacje na temat:

  pracownik restauracji

Artykuły na temat: pracownik restauracji
 • Zmiany w restauracji "Atelier Amaro"

  Zastępcą Wojciecha Modesta Amaro w restauracji "Atelier Amaro" został Łukasz Kawaller, który zwyciężył w pierwszej edycji "Hell's Kitchen". Przez miesiąc był testowany i obserwowany jako zwykły pracownik. Objął nową funkcję, bo poprzedni zastępca wyjechał na staż do innych restauracji, m.in. w Azji.

 • Magda Gessler: Czuję się jak na środku oceanu

  Magda Gessler znana jest z tego, że nie przebiera w słowach. W „Kuchennych rewolucjach” ostro przywołuje do porządku właścicieli restauracji, kucharzy i kelnerów. Nie inaczej postąpiła w czwartek wieczorem, kiedy pojawiła się w relacji na żywo na instagramowym koncie Agaty Młynarskiej. Tym razem zrugała jednak Polaków, którzy nie przestrzegają zaleceń dotyczących niewychodzenia z domu bez...

 • Najsłynniejsze restauracyjne sceny w historii kina

  ...i przyprawmy widzów o lekkie dreszcze. W restauracji można przeżyć miłosne uniesienia, popełnić przekomiczne faux pas, uratować komuś życie – wszak chwyt Heimlicha to jeden z najpopularniejszych(...) familijna w najlepszym wydaniu. Jedna z najzabawniejszych scen filmu toczy się… oczywiście w restauracji. Czego to w niej nie znajdziemy! Fantastyczne tempo, mnóstwo świetnych gagów, dosypywanie...

 • Gessler: "To śmierdzi trupem"

  Właściciele jednej z restauracji w Lublinie na długo zapamiętają wizytę Magdy Gessler i udział w programie "Kuchenne rewolucje".

 • Gwiazdy "Wielkich kłamstewek" finansują posiłki dla medyków

  Kolejna gwiazda dołączyła do grona sław, które pomagają ludziom będącym na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Reese Witherspoon razem z kolegami i koleżankami z planu "Wielkich kłamstewek" zgłosili się do organizacji Frontline Foods, by zaoferować pomoc walczącym z pandemią pracownikom służby zdrowia. I będą finansować posiłki dla amerykańskich medyków.

 • Dostali karę przez Magdę Gessler

  Do sądu trafił wniesiony przez Państwową Inspekcję Pracy pozew przeciwko właścicielom jednej z lubelskich restauracji, znanej z programu "Kuchenne rewolucje".

 • Jeden z najbogatszych Polaków na zmywaku

  Sylwester Cacek jest prezesem spółki zarządzającej m.in. ogólnopolską siecią restauracji Sphinx, a jego majątek jest szacowany na 330 milionów złotych! Milioner postanowił wziąć udział w programie "Kryptonim szef", w którym w zarządzanej przez siebie firmie będzie pracował m.in. na... zmywaku.

 • Britney Spears kelnerką?

  Britney Spears ma nowe plany zawodowe. Co ciekawe, nie są one związane z jej karierą sceniczną. Piosenkarka postanowiła bowiem zostać kelnerką w restauracji ojca. W tym celu przeszła już wstępne szkolenie.

 • Najsmaczniejsze sushi w życiu

  Już w najbliższy piątek na ekranach polskich kin zadebiutuje film "Jiro śni o sushi". To fascynujący portret 85-letniego Jiro Ono, właściciela najmniejszej restauracji świata, która otrzymała trzy gwiazdki w prestiżowym rankingu Michelina i niekwestionowanego mistrza sushi.

 • Rihanna wyżywa się na innych?

  Gwiazda pop Rihanna jest nieprzyjemna dla swoich pracowników - donoszą osoby z otoczenia piosenkarki.

Wideo na temat: pracownik restauracji
 • Magda Gessler: Moja restauracja Słodki Słony przekształciła się w sklep

  zagrożenia. Gessler dostosowała działalność swoich restauracji do obecnej sytuacji. Ma nadzieję, że zmiany, które wprowadziła, pozwolą klientom również w okresie świątecznym cieszyć się smakiem potraw przygotowywanych przez nią wraz z pracownikami. "Restauracja Słodki Słony obecnie przekształciła się w sklep. Wszystkie produkty są wystawione w witrynie. Jest również lada, więc aby dokonać zakupu, nie

 • Magda Gessler: U mnie pracownicy im więcej pracują, tym większe mają pieniądze

  - U mnie pracownicy im więcej pracują, tym większe mają pieniądze - mówi Magda Gessler. Jak łamane są prawa pracownicze w Polsce? Co zdaniem restauratorki jest podstawą do stworzenia dobrej restauracji, a co jest największym grzechem pracodawcy? Adwokat specjalizujący się w prawie pracy Waldemar Gujski wyjaśnił, na co powinni uważać młodzi ludzie, którzy w okresie wakacyjnym pójdą do pracy

 • "Przyjaciółki": Odcinek 180.

  Na lunch do restauracji Zuzy i Dagmara wpadają wysoko postawieni pracownicy banku, w którym, po utracie pracy, Zuza i Dagmar starali się o posadę i zostali „odprawieni z kwitkiem”. Mężczyźni dyskretnie omawiają planowaną fuzję. Nie mają świadomości, że właścicielka restauracji doskonale zna ich branżę… Podczas jednego z kolejnych spotkań z Tomkiem Anka porusza trudny temat, którego dotychczas

Dyskusje na temat: pracownik restauracji
 • Re: Najbardziej kapryśne gwiazdy. Nikt nie chce z nimi pracować?

  To Ty. A tamci myślą że mogą funkcjonować w powietrzu. Zawsze jest jakaś zależność. Mówią że każdy człowiek jest zastępowalny. Pracodawca i pracownik. Tylko nie w świecie dużych pieniędzy. Nikt nie(...) do niego. Aktor zachowa się nieodpowiednio w sklepie, restauracji, hotelu i zacznie się jego równia pochyla.