• Informacje na temat:

  prasa codziennie

Artykuły na temat: prasa codziennie
 • Eurowizja 2014: TVP nie ujawni składu komisji

  ..."Gazeta Polska Codziennie" chciała dowiedzieć się, kto zdecydował o wybraniu przez TVP Donatana i Cleo na reprezentantów Polski na Eurowizję 2014. Prawicowa prasa wytyka Donatanowi rosyjskie korzenie, "półpornograficzny prymitywizm" i zarzuca mu promowanie satanizmu.

 • Madonna sprofanuje narodowe święto?

  Prawicowa prasa alarmuje: "Madonna wywoła skandal 1 sierpnia". Koncertowi piosenkarki znów będą towarzyszyć protesty?

 • Rozchwytywany mąż Górniak

  O współpracę z Dariuszem Krupą zabiega mnóstwo wykonawców - donosi bulwarowa prasa. Nowym podopiecznym właśnie została grupa Feel.

 • Swoje imperium zbudował na seksie

  Milioner, przedsiębiorca, skandalista, "Król Soho" - Paul Raymond jest bohaterem najnowszego filmu Michaela Winterbottoma "Prawdziwa historia króla skandali". Brytyjska prasa już zachwyca się tą ekranową biografią potentata kontrowersji.

 • Doda: Nam odpowiada takie życie

  Plotka raz powtórzona jest tylko plotką. Plotka, którą od miesięcy powtarza cała prasa kolorowa, musi być czymś więcej. A tak jest z informacją o kryzysie w związku Doroty "Dody" Rabczewskiej i Radka Majdana - twierdzi "Twoje Imperium". Zainteresowani wszystkiemu zaprzeczają.

 • Paweł Kukiz: To jest Targowica. Nie mam wątpliwości

  W drugiej części wywiadu dla INTERIA.PL Paweł Kukiz przekonuje: - Codziennie należy mówić o Smoleńsku. Autor albumu "Siła i honor" wypowiedział się również na temat afery Amber Gold.

 • Amerykanie rządzą w Wenecji

  Kolejne dwa amerykańskie filmy zaprezentowanena festiwalu w Wenecji poza konkursem, przyćmiły nadanym im rozgłosem te, ubiegające się o główną nagrodę - Złotego Lwa. Za wielkie wydarzenia, choć różnie oceniane, włoska prasa uznałaprapremierową projekcję filmu "Inland Empire" Davida Lyncha oraz ekranizację głośnej powieści "Diabeł ubiera się u Prady" z brawurową rolą Meryl Streep.

 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Prawdziwe oblicze małżeństwa

  ...- tłumaczy. Prezenter telewizyjny przyznaje, że dzięki kanałowi razem z żoną chcą pokazać, jakim małżeństwem są naprawdę. To pozwoli im przełamać sztuczny wizerunek, który kreują telewizja, prasa...

 • Liz i Hugh nadal zakochani

  Liz Hurley zdementowała pogłoski, jakoby ona i jej wieloletni narzeczony Hugh Grant, mieli zamiar się rozstać. Ostatnio prasa donosiła, że Hugh Grant i Liz Hurley, po 12 burzliwie spędzonych latach, znowu wystawiają swój związek na próbą. Pisano, że Liz pojawia się coraz częściej w towarzystwie amerykańskiego miliardera i to dwa razy od niej starszego.

 • "Thrash metal i plakaty filmowe"

  Branżowa prasa pisze o The Haunted, że zapoczątkowali odrodzenie thrash metalu w dawnej, oldschoolowej formie. Dali początek muzycznej fali, na której...

Zdjęcia na temat: prasa codziennie
Dyskusje na temat: prasa codziennie
 • Re: "Mam indywidualny tok studiów"

  uwazam ze prasa urzadza sobie lowy ostrzeliwujac bardzo utalentowana mloda aktorke i co z tego ze bez szkoly ,JULIA jest bardzo uzdolniona osoba ,ma duzy dystans do siebie jest tez lubiana przez ludzi medioaw np.przez PANA PROKOPA ,jest rtr teraz twarza TVN i musi promowac swoja osoba te stacje i dlatego jej tak duzo w mediach ,a ja moge ja ogladac codziennie i nawet czesciej