• Informacje na temat:

  prasa doniosła

Artykuły na temat: prasa doniosła
 • Meghan Markle: Wszystko się zmieniło

  Media śledzą każdy jej krok. Plotkarska prasa pełna jest doniesień o tym, że ma okropny charakter i zły wpływ na księcia Harry'ego. Zrezygnowała z aktorstwa i swego dotychczasowego trybu życia. "Iskry miłości" to jeden z ostatnich filmów w jej hollywoodzkiej karierze. "Mam nadzieję, że zrozumiecie, z czym musiałam się mierzyć" - mówi Meghan Markle.

 • Z cmentarza skradziono... głowę F.W. Murnaua

  Niemiecka prasa obszernie komentuje ostatnią kradzież na berlińskim cmentarzu. Według doniesień, z rodzinnego grobowca skradziona została głowa legendarnego reżysera Friedricha Wilhelma Murnaua.

 • "Joker": Czy będzie kontynuacja?

  W branżowej prasie ukazały się informację o rozpoczęciu prac nad kontynuacją filmu "Joker". Jak się jednak okazuje, do realizacji sequela wciąż daleka droga.

 • Rozstała się z narzeczonym i jest złą matką?

  Przypomnijmy, że występująca gościnnie u boku Madonny artystka w trakcie transmisji na żywo, pokazała do kamery środkowy palec. Telewizja NBC nie zdołała wyciąć wulgarnego gestu M.I.A., która po tym incydencie trafiła na pierwsze strony gazet. Plotkarska prasa, która zainteresował się osobą kontrowersyjnej wokalistki, doniosła w minionym tygodniu, że M.I.A. ma problemy w życiu osobistym. Ponoć...

 • Adam Levine (Maroon 5) został ojcem

  ...chwilę się rozstała, ale ostatecznie wróciła do siebie. Levine wcześniej miał łatkę kobieciarza, a plotkarska prasa co rusz donosiła o jego kolejnych związkach z czołowymi modelkami. Jedna z nich...

 • Katarzyna Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  Katarzyna Zielińska jest jedną z tych gwiazd, które starają się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego. Aktorka konsekwentnie nie wystawia na świecznik swojej prywatności, nie opowiada w kolorowej prasie o swoim małżeństwie i nie komentuje plotkarskich doniesień.

 • Magdalena Sroka: Nie zatrudniałam w PISF członków swojej rodziny

  ...w Instytucie nepotyzm. "Można odnieść wrażenie, że połowa zatrudnionych miała zatrudnionego kogoś od siebie z rodziny, o rekordzistach pisała dzisiaj (w poniedziałek - przyp. red.) prasa - cztery osoby...

 • James Bond i Aston Martin: Znowu razem

  James Bond - tajny agent Jej Królewskiej Mości - przesiada się z niemieckiego BMW z powrotem do wozu brytyjskiej marki Aston Martin, doniósł w środę, 11 października, angielski dziennik "Daily Mail". W pierwszych filmach o przygodach superagenta 007, zawsze jeździł on Aston Martinem. To, że w trzech ostatnich filmach Bond wybrał BMW, prasa brytyjska określała jako "zdradę".

 • Robbie Williams w duecie z Ronanem Keatingiem?

  W brytyjskiej prasie pojawiła się plotka mowiąca, że nagranie duetu planują Robbie Williams i Ronan Keating. Jak na razie obie strony odmawiają skomentowania tych doniesień. Autor przeboju "Rock DJ" twierdzi, że darzy byłego członka Boyzone dużym szacunkem, ale nie wypowie się na temat wspólnych nagrań ponieważ mogłoby to być źle zinterpretowane.

 • Enya napisze muzykę do "Władcy pierścieni"?

  W amerykańskiej prasie pojawiły się spekulacje, że autorką muzyki do ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena "Władca pierścieni" będzie Enya, irlandzka wokalistka znana m.in. z przeboju "Orinoco Flow". Podstawą tych doniesień jest fakt, że artystka zarejestrowała niedawno w American Performing Rights Organisation (odpowiednik naszego ZAIKS-u) tytuł piosenki jednoznacznie kojarzący się z filmem - "Theme For Aragorn And Arwen".