• Informacje na temat:

  prawdziwa matka

Artykuły na temat: prawdziwa matka
 • Melissa McCarthy: Zabawna i prawdziwa

  ...obsadzone wbrew stereotypom - pierwsza jako samotna matka, druga jako rosyjska prostytutka. "To tak jakby przypadkiem zamieniono im role - śmiał się grający tytułową rolę Bill Murray. - Melissa jest(...) i prawdziwa. Ludzie ją kochają, ponieważ jest taka jak my wszyscy" - uważa producent "Ghostbusters" Ivan Reitman.

 • Rihanna o swojej matce: Tak wygląda prawdziwe piękno

  W specjalnym poście na Instagramie Rihanna złożyła życzenia urodzinowe swojej matce, Monice Braithwaite.

 • Anna Seniuk: Serce prawdziwej matki

  Po sukcesie serialu „Czterdziestolatek” media uznały ją za… wzorcową matkę Polkę. Sama przyznaje jednak, nie jest typem perfekcyjnej pani domu. Coś jednak jest na rzeczy, bo „mamo” mówią do niej nie tylko jej dzieci.

 • "Ach śpij kochanie": Prawdziwa historia seryjnego mordercy

  Gruszka gra kelnerkę, którą Karski jest zauroczony. - Ale przede wszystkim moja postać to młoda matka, samotnie wychowująca dziecko, która robi wszystko dla niego. Jest trochę ofiarą systemu...

 • Oto prawdziwa siła mięśni

  ...aktora pracowali w ambasadzie francuskiej - ojciec jako kucharz, matka jako pokojówka. Kiedy ich syn skończył siedem lat, zapisali go do Chińskiej Akademii Dramatu w Pekinie, szkoły słynącej z niezwykle...

 • Eva, matka Antychrysta

  ...parodystycznej formie, w serialu "American Horror Story". "Musimy porozmawiać... ", nakręcony na podstawie powieści Lionel Shriver, pokazuje właśnie ten moment, kiedy prawdziwa tragedia zmienia się(...) (Ezra Miller), nie dość, że urządził w szkole krwawą łaźnię, to zabił jeszcze swojego ojca i siostrę. Eva jest z tego powodu traktowana w okolicy jak Kurwa Babilońska i matka Antychrysta - dostaje w twarz...

 • Nie żyje Jackie Stallone, matka Sylvestra Stallone'a

  Pod koniec listopada obchodziłaby swoje 99 urodziny. Nie żyje Jackie Stallone, matka hollywoodzkiego gwiazdora Sylvestra Stallone, nazywana "królową Hollywood". O jej śmierci poinformował syn Frank. Zmarła w poniedziałek, 21 września 2020 roku.

 • Matka Björk strajkuje

  ...56-letnia Hildure Runa Hauksdottir, matka znanej islandzkiej wokalistki Björk, od trzech tygodni prowadzi strajk głodowy, w proteście przeciwko budowie przez amerykańską firmę spalarni aluminium i elektrowni wodnej w sąsiedztwie Vatnajokull, największego europejskiego lodowca.

 • "Królewna Śnieżka i łowca": Prawdziwa krew

  Chodzi o jedną z początkowych sekwencji "Królewny Śnieżki...", w której matka tytułowej bohaterki nakłuwa sobie palec, z którego na śnieg zaczyna kapać krew. "Kręciliśmy te krople krwi w bardzo wysokiej rozdzielczości, w związku z czym sztuczna krew przypominała raczej dżem malinowy" - przyznał reżyser. "Zapytałem więc członków ekipy, czy nie mamy w zanadrzu jakiejś świńskiej krwi, ale...

 • Morena Baccarin: Jak zagrać matkę, której porwano dziecko

  Mimo że główną rolę w filmie "Greenland" (premiera 25 września) gra Gerard Butler, kreacja Moreny Baccarin w roli matki, której porwano syna, stanowi o emocjonalnej sile nowego dzieła producenta serii "John Wick".

Zdjęcia na temat: prawdziwa matka
Wideo na temat: prawdziwa matka
 • "Pierwsza miłość": "Własną matkę chcesz oszukać?"

  W pierwszym odcinku Marek nieoczekiwanie odkrywa swoje prawdziwe oblicze, a Melka zwierza się Łukaszowi z problemów z Hiszpanem… Czy Bartkowi tym razem uda się zdemaskować znachora-szarlatana? "Pierwsza miłość" od 2 września o godz. 18:00 w Polsacie.

 • Królikowski znalazł sposób na matkę! Tak tłumaczy się z plotek na jego temat!

  Antek Królikowski w wywiadzie dla Wideoportalu przyznał, że zdarza mu się szukać informacji na swój temat w Internecie. Robi to jednak rzadko, bo nie chce psuć sobie humoru. Najczęściej wyszukuje swoje nazwisko w przeglądarce, aby wytłumaczyć mamie, że informacje, o których się dowiedziała, nie są prawdziwe. Wychodzi z założenia, że nie warto walczyć z plotkami na swój temat, bo to dla niego strata czasu i niepotrzebne nerwy. (Videoportal/x-news)

 • Macademian Girl nie może znaleźć faceta

  Zdaniem blogerki na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni moment, więc jeśli do tej pory nie udało jej się założyć rodziny, to widocznie nie jest to jeszcze jej czas. Macademian Girl wierzy, że w przyszłości będzie dobrą żoną i matką. Na razie dba o to, by przez liczne projekty zawodowe nie ucierpiały jej stosunki z rodziną i przyjaciółmi. Nie przejmuje się kolejnymi urodzinami, bo jak podkreśla, dopiero po trzydziestce, a nawet po czterdziestce zaczyna się prawdziwe życie.

Dyskusje na temat: prawdziwa matka