• Informacje na temat:

  prawdziwa pasja

Artykuły na temat: prawdziwa pasja
 • "Legendy ringu" : Prawdziwa pasja czy zwykły biznes?

  ...w zderzeniu ze współczesnym światem, oni zdaję się prawdziwsi, rzeczywistość sportowych rozgrywek plastikowa jak domek dla lalek. Rządzi nią biznes, nie pasja. Segal zdaje się być jednak podobny do...

 • "Pasja": 15 lat od premiery kontrowersyjnego filmu Mela Gibsona

  ...ona jednak prawdziwa. Ostatecznie głos musiał zabrać papieski sekretarz, kardynał Stanisław Dziwisz. Według niego papież nie podzielił się z nikim swoją opinią na temat filmu. "Pasja" podzieliła(...)"Pasja" ukazywała ostatnie dwanaście godzin życia Jezusa Chrystusa (Jim Caviezel). W filmie znalazły się sceny przedstawiające modlitwę w Ogrodzie Oliwnym po zakończeniu Ostatniej Wieczerzy, proces...

 • P.O.D. z "Pasją"

  Zespół P.O.D. napisał nową piosenkę, która trafi na DVD z głośnym i kontrowersyjnym filmem Mela Gibsona, "Pasja". Wydana także na płycie kompaktowej ścieżka dźwiękowa, zawierać będzie utwory napisane przez różnych wykonawców, zainspirowane filmem opowiadającym o ostatnich godzinach życia Chrystusa.

 • "Trzeba mieć prawdziwą pasję"

  ...dogadywaliśmy i tak to się zaczęło. Wiesz The Roots to prawdziwa historia... Co spowodowało, że rozstałeś się z The Roots? Nie, to nie jest tak do końca. Ja wciąż jestem częścią The Roots. Ja nie...

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • "Pasja grania"

  Choć osobę Trufla fani muzyki metalowej w kraju nad Wisłą zdają się dobrze znać choćby z nieodżałowanego Yattering czy Azarath, w głowie niepokornego duchem gitarzysta już dawno temu zakiełkowała myśl o powołaniu do życia w pełni własnego zespołu.

 • Nowa pasja Pakosińskiej

  Podczas tegorocznego festiwalu Karuzela Cooltury, Katarzyna Pakosińska będzie opowiadać o podróżach i przemianie. Jak przyznała, tych w jej życiu ostatnio nie brakuje.

 • "Dzisiaj muzyka jest bardziej prawdziwa"

  ...piękne emocje. Piękno jest dla ciebie ważne? - Piękno jest najważniejsze! Kurczę, ogromnie mi miło, że tak postrzegasz ten album, nie wiem co powiedzieć. Piękno, pasja, namiętność, serce, szczerość - to(...) zdaniem dzisiaj muzyka jest bardziej prawdziwa. Dziś grasz dlatego, że to kochasz, a nie dlatego, że przynosi ci to zyski. I bardzo mi się to podoba!

 • "Pasja": Uzasadniona przemoc

  James Caviezel, który w "Pasji" Mela Gibsona zagrał Chrystusa, mówi, że ukazanie w filmie tak wielkiej przemocy miało swoje uzasadnienie. Aktor twierdzi, że brutalność niektórych scen może uzmysłowić publiczności prawdziwą ofiarę Jezusa.

 • Zbigniew Rybczyński: Robienie filmów jest moją pasją

  Sztuka robienia filmów jest moją pasją. Wykorzystuję do tego nowoczesne narzędzia - powiedział Zbigniew Rybczyński, mieszkający w Arizonie laureat Oscara za animowany krótki metraż "Tango". Nawiązał też do pracy we wrocławskim CeTA skąd, jak mówi, po oskarżeniu o korupcję został usunięty.

Zdjęcia na temat: prawdziwa pasja
Wideo na temat: prawdziwa pasja
 • Joanna Jabłczyńska: Jak odreagowuje stres?

  Prawo jest dla aktorki prawdziwą pasją, choć praca w charakterze radcy prawnego wiąże się z dużym stresem. Sposobem na odreagowanie negatywnych emocji jest dla Joanny Jabłczyńskiej sport, m.in. triathlon.

 • "Pierwsza miłość": "Kim był mój ojciec?"

  W redakcji YOLO zjawia się nowy dziennikarz. Jan Stańczuk (Maciej Mikołajczyk) to klasyczny „spadochroniarz”, narzucony przez Zarząd wydawnictwa, co nie ułatwia jego stosunków z Redaktor Naczelną pisma. Dla Jana dziennikarstwo jest całym życiem. Wcześniej pracował jako reporter, zjeździł pół świata, nie wahał się docierać do rejonów ogarniętych wojną. Praca w mediach jest dla niego prawdziwą pasją i misją. Takie życie wymaga jednak poświęceń. Jan coraz jaśniej zdaje sobie sprawę, że przy...

 • 60-letnia Danuta Ambrozkiewicz sensacją internetu!

  Śpiewająca karaoke 60-letnia Danuta Ambrozkiewicz jest w internecie prawdziwą sensacją. Nagrała już ponad 4 tysiące piosenek i ma blisko 4 mln odsłuchań. W reportażu opowiedziała o swojej pasji. Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: prawdziwa pasja