• Informacje na temat:

  prawdziwe atrakcje

Artykuły na temat: prawdziwe atrakcje
 • Schody z "Jokera" turystyczną atrakcją

  Joker tańczący na schodach - ta scena z filmu Todda Phillipsa zapisała się widzom tak bardzo w pamięci, że fani ustawiają się w kolejce, aby zrobić sobie zdjęcie w tym właśnie miejscu. Ten niepozorny i zwyczajny zakątek Bronksu, stał się turystyczną atrakcją.

 • Atrakcje Brutal Assault

  ...wiele miesięcy przed imprezą. Warto wspomnieć, że festiwal z roku na rok rozrasta się i proponuje nowe atrakcje dla przyjezdnych. W tym roku nowością było polowe kino, gdzie przez trzy dni wyświetlano...

 • Sexbomba z atrakcjami

  ...świnie Tak się nie da Ambicja Wiara to broń Prawdziwe oblicze szatana Woda. Woda. Woda. Teledyski: Ćma Czas na wolność / zegary Polska traci czas Jeżeli wierzysz w przeznaczenie. Zobacz teledyski...

 • "Listopad": Prawdziwy estoński black metal

  Listopad jest porą roku, stanem umysłu, ale też miejscem. Bardzo dziwnym miejscem. Chociaż film Rainera Sarneta rozgrywa się w dawnej Estonii, to prawie nic nie łączy go z kinem historycznym - ekranowa rzeczywistość jest magiczna, fantasmagoryczna, wymyślona lub wyśniona.

 • Aretha Franklin nie żyje. Prawdziwy koniec "The Blues Brothers"

  Wraz z Arethą Franklin odeszła ostatnia wielka gwiazda muzyczna kultowego filmu "The Blues Brothers" z 1980 roku. Ten musical opowiada fikcyjną historię amerykańskiego zespołu bluesowego i soulowego założonego przez komików Dana Aykroyda i Johna Belushi.

 • Russell Crowe: Prawdziwy kapitan

  Zdobywca Oscara Russell Crowe ( "Gladiator" , "Piękny umysł" ) zagrał kapitana brytyjskiej marynarki wojennej w morskim widowisku "Pan i władca: Na krańcu świata" , które właśnie wchodzi na polskie ekrany. Urodzony w Nowej Zelandii aktor bardzo starannie, jak zwykle zresztą, przygotował się do roli. Jak sam przyznał, wzorowal się przy tym na historycznych angielskich dowódcach.

 • "Facet na miarę" : Półtora metra prawdziwego kina

  To już pewne. Po "Nietykalnych" Francuzi stworzyli kolejny film, który przywraca wiarę w ludzkość. I nie potrzeba było do tego superbohatera wyrwanego prosto z filmów Marvela. Wystarczył tylko jeden "Facet na miarę".

 • "Wreszcie brzmimy jak prawdziwy zespół"

  No-Man to zespół wyjątkowy. Koncertuje sporadycznie, ale za to każdy kolejny album jest dla fanów wyjątkową muzyczną ucztą. Grupa wydała właśnie kolejną płytę koncertową i po raz pierwszy zagra w Polsce. O najnowszym wydawnictwie, nietypowym procesie twórczym i pisaniu bloga z Timem Bownessem rozmawiał Konrad Sikora.

 • "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć": Gdzie ten styl? Prawdziwy taki?

  Zbliża się koniec II wojny światowej. Hans Kloss jest w najwyższej formie. Podwójny agent wpada na trop nazistowskiej kradzieży. W drogę jak zwykle wchodzi mu Hermann Brunner, plany krzyżuje rodzące się uczucie do młodziutkiej Niemki.

 • Eurowizja 2020: Specjalne domowe koncerty i program "Eurovision: Shine a Light" zamiast konkursu

  Z powodu pandemii koronawirusa odwołano wiele imprez, festiwali, koncertów i wydarzeń kulturalnych i sportowych. Wśród nich jest też Konkurs Piosenki Eurowizji 2020. Organizatorzy postanowili przygotować specjalne atrakcje dla fanów.

Zdjęcia na temat: prawdziwe atrakcje
Dyskusje na temat: prawdziwe atrakcje