• Informacje na temat:

  prawdziwe historie

Artykuły na temat: prawdziwe historie
 • Prawdziwe historie

  ...w zwycięstwo. W rolach głównych w filmie Marcina Głowackiego (wchodzącego w skład serii "Prawdziwe historie" telewizji TVN) wystąpili: Maciej Musiał, Bartłomiej Topa i Magdalena Walach. "Dwa życia(...) tylko w poznaniu tragicznej historii ich rodziny (Anna jest Żydówką, a jej prawdziwe imię to Ida), ale i prawdy o tym, kim są. Oprócz Złotych Lwów, na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni "Ida...

 • Weekend w kinie: Prawdziwe historie

  ...detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie: ma siedem dni na odkrycie, kto dokonuje drobnych kradzieży. Od razu ma podejrzanego! Jest pewna, że to Vincent - wiecznie naburmuszony i tajemniczy chłopiec z sąsiedztwa. Ale czasem pozory mylą, a pierwszy trop nie musi być tym właściwym. Czy detektywistyczna zagadka może być okazją do zdobycia prawdziwego przyjaciela?

 • Olszówka i "Prawdziwe historie"

  ..."Cisza" to pierwszy telewizyjny film fabularny z serii "Prawdziwe historie". Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w Krakowie. Inspiracją do powstania scenariusza była historia tragicznej wycieczki w góry grupy uczniów liceum w Tychach.

 • "Prawdziwe historie" w TVN

  Nowy cykl filmów fabularnych - "Prawdziwe historie" - zadebiutuje na antenie TVN już 30 września! mają to być "opowieści o zwykłych ludziach postawionych wobec niezwykłych wyzwań". na pierwszy ogień - "Krzysztof", opowiadający o porwaniu syna znanego przedsiębiorcy - Krzysztofa Olewnika.

 • Rusza cykl "Prawdziwe historie"

  Nowy cykl filmów fabularnych - "Prawdziwe historie" - zadebiutuje na antenie TVN już dziś, 30 września. Mają to być "opowieści o zwykłych ludziach postawionych wobec niezwykłych wyzwań". Na pierwszy ogień - "Krzysztof", opowiadający o porwaniu syna znanego przedsiębiorcy - Krzysztofa Olewnika.

 • Prawdziwe historie, czyli paradokumenty w TVN

  ...leków ma problemy z wagą i cerą, co wywołuje u rówieśników złośliwe komentarze. Na szczęście ta, jak i inne historie pokażą, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Emocji nie zabraknie też w zespole ordynatora...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • "Zła edukacja": Historia słynnego finansowego skandalu

  ...scenarzysty Mike’a Makowsky’ego, który zbierając materiały do scenariusza, wrócił do swojego rodzinnego miasteczka. Twórca wiernie opisuje przebieg historii i wykorzystuje prawdziwe wydarzenia, aby dokonać(...) materiałem na czarną komedię. Warto jednak pamiętać, że była to także prawdziwa tragedia. Zawsze chciałem opowiadać historie o trudnych sytuacjach, które zmuszają ludzi do ekwilibrystyki, o rzeczach...

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" kinowym hitem

  ...z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów - zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację...

 • "Prawdziwe historie" na FPFF w Gdyni

  Filmy "Mój Biegun" i "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie" zakwalifikowały się do Panoramy Polskiego Kina tegorocznego Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

Zdjęcia na temat: prawdziwe historie
Dyskusje na temat: prawdziwe historie