• Informacje na temat:

  prawdziwe katharsis

Artykuły na temat: prawdziwe katharsis
 • Radek pod pantoflem

  Powrót Radka Majdana - chwyt marketingowy czy prawdziwe uczucie?

 • "Brud" : Psychol z Edynburga

  Wizualna wizytówka głównego bohatera ekranizacji powieści Irvine'a Welsha "Brud", granego przez Jamesa McAvoya sierżanta Bruce'a Robinsona? Po nocy spędzonej w aucie "zły policjant" przeczesuje dłonią przetłuszczone włosy, przepłukuje usta łykiem wódki prosto z butelki, otwiera drzwi, wymiotuje, na pudełku od płyty CD usypuje kreskę kokainy i na pełnym speedzie rusza do akcji. Ktoś się jeszcze dziwi, że tytułowy "brud" (filth) to slangowe określenie gliniarza?

 • Wydano wyrok na Majdana

  Czy Majdan pobił Dodę? By ostatecznie odpowiedzieć na to pytanie wszczęto prawdziwe prasowe śledztwo. Jego wyniki są bardzo ciekawe...

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Agata P. kontra Magda M.

  ...i potrzebujących. Nie szukała poklasku, tylko prawdziwego uznania. Wróg "Magda M.": Dorota Korzecka (Magdalena Cielecka) to wyniosła ryzykantka. Była żona Piotra szybko przekonała się, co straciła rozwodząc(...) Fronczewski), pozwoliło matce i córce na życiowe katharsis.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Doda była bita?

  Wstrząsające pogłoski o tym, że Dorota Rabczewska (24 l.) była bita przez Radka Majdana (36 l.), mogą niestety okazać się prawdziwe!

 • "Nie ma czegoś takiego, jak definitywna śmierć"

  Polacy kochają Dead Can Dance. Ogromna w tym zasługa niepowtarzalnych audycji radiowych świętej pamięci Tomasza Beksińskiego, fakt pozostaje jednak faktem - w Polsce to formacja prawdziwie kultowa. Bez wątpienia też jedna z najbardziej fascynujących w historii rocka, która łącząc new wave, gotyk i muzykę etniczną stworzyła absolutnie oryginalny styl, w którym nikt nie może z nią konkurować.

 • Uczuciowy galimatias Bergmana

  W "Trzech dziennikach" zestawionych przez Marię von Rosen i Ingmara Bergmana, wybitny szwedzki reżyser po raz kolejny odsłonił przed nami swe obsesje, lęki i słabości. W tym dziennikowym trójkącie to nie on jest jednak główną "postacią dramatu", lecz jego umierająca żona - Ingrid von Rosen.

 • Licka cyrwone od electro

  Gooral "Ethno Elektro", SP Records

Wideo na temat: prawdziwe katharsis
 • Prawdziwe męstwo

  "Prawdziwe męstwo" to mityczna opowieść rodem z Dzikiego Zachodu - opowieść o męstwie i zemście, nakręcona przez laureatów Nagrody Akademii® braci Joela i Ethana Coenów. Jest to jednocześnie poruszająca adaptacja klasycznej amerykańskiej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Charlesa Portisa. Jest około roku 1870. Na amerykańskim odludziu krótko po Wojnie Secesyjnej Mattie Ross (STEINFELD), zaledwie czternastoletnia dziewczynka, wyrusza do Fort Smith w stanie Arkansas, żeby szukać...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.