• Informacje na temat:

  prawdziwe nazwiska gwiazd i

Artykuły na temat: prawdziwe nazwiska gwiazd i
 • Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. Zmarlak, Kołek, Szczołek. O kim mowa?

  Nie wszystkie postacie, które znamy ze szklanego ekranu w rzeczywistości nazywają się tak, jak nam się przedstawiają. Czasem artyści decydują się na zmianę nazwiska na pseudonim, który brzmi atrakcyjniej lub jest bardziej chwytliwy. Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy?

 • Filmowe gwiazdy 2012

  Willis, Dench, Stewart, Pattinson, Hemsworth, Hardy i Fassbender - oto największe gwiazdy 2012 roku. To ich na dużym ekranie oglądaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy najczęściej.

 • Agata Buzek: Nazwisko pomogło mi w karierze

  Romans z Robertem De Niro i pocałunki z Jasonem Stathamem... Gwiazda "Ja teraz kłamię" Agata Buzek, pod ostrzałem pytań, zdradza wszystkie swoje tajemnice!

 • "Nielegalni": Prawdziwe życie szpiegów

  Prawdziwe życie szpiegów, presja podwójnej tożsamości i międzynarodowy rozmach - to znaki rozpoznawcze nowej, oryginalnej produkcji Canal+, która zadebiutuje na antenie już tej jesieni. "Nielegalni" to adaptacja bestsellerowych powieści szpiegowskich Vincenta V. Severskiego, byłego pułkownika polskiego wywiadu, który osobiście konsultował scenariusz serialu. W Warszawie trwają zdjęcia do tej...

 • "Gwiazdy": Miłośnik pięknych kobiet i szybkich samochodów

  Piłkarska legenda, playboy, miłośnik pięknych kobiet i szybkich samochodów - Jan Banaś - to bohater filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego, który trafi na ekrany kin 12 maja.

 • Michael Caine: Prawdziwy Brytyjczyk

  ...". To dzięki występowi w niej, bo z pewnością nie za sprawą trzecioplanowych epizodów, które grał wówczas w filmach, odwiedził go pewnego wieczoru Stanley Baker, jedna z gwiazd filmu "A Hill in Korea(...) i szpieg Zaraz po występie w filmie Enfielda Caine zagrał kolejne role, które uczyniły go gwiazdą pierwszego formatu i z którymi, mimo upływu wielu lat, wciąż jest utożsamiany. W 1966 roku wcielił się...

 • Jakub Kucner: Edyta Górniak, Bogusław Linda, Cezary Pazura – dla mnie to są prawdziwe gwiazdy

  Model tłumaczy, że udział w tanecznym show Polsatu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" nie od razu oznacza, że ktoś zasługuje na miano gwiazdy. To tylko nazwa programu, choć dla niektórych może być trampoliną do sławy. Dla niego prawdziwymi gwiazdami są osoby, które tworzą coś wartościowego i inspirują innych.

 • Niegwiazdorskie gwiazdy

  Zdarza się, że jedna rola winduje aktora czy aktorkę na szczyty popularności i rozpoznawalności, ale przeważnie status gwiazdy osiąga się latami ciężkiej pracy i wielu różnych wyrzeczeń. A potem(...) produkcja coraz to nowych gwiazd sprawia, że utrzymać się na topie jest znacznie trudniej. Drugich szans przeważnie nie ma.

 • Nowe twarze polskiego kina. Zapamiętajcie te nazwiska!

  ...rozrywkowych - m.in. w "Tańcu z gwiazdami". Bartłomiej Kotschedoff (ur. 1987) Absolwent PWST w Krakowie. Jako Miłosz w "Ataku paniki" (reż. Paweł Maślona) bawi i... wkurza. Tym chłopakiem(...) sobą grę. Kto pierwszy da Mai równie ciekawą postać do zagrania w pełnometrażowej produkcji, wygra już na etapie castingu! Talent, charyzma, uroda i odwaga - to materiał nie tylko na gwiazdę, ale na...

 • Polscy artyści wstydzą się nazwisk?

  Dlaczego gwiazdy sceny muzycznej ukrywają swoje prawdziwe nazwiska?

Zdjęcia na temat: prawdziwe nazwiska gwiazd i
Dyskusje na temat: prawdziwe nazwiska gwiazd i