• Informacje na temat:

  prawdziwe perły

Artykuły na temat: prawdziwe perły
 • Perły na parkiecie

  W marcu startuje nowy talent show Polsatu "Tylko taniec. Got to dance". Jego uczestnicy mogą tańczyć, co chcą i jak chcą. W tym programie szuka się prawdziwego tanecznego fenomenu!

 • Japońskie perły Marilyn Monroe

  Naszyjnik z pereł, jaki Marilyn Monroe otrzymała w prezencie ślubnym od jednego ze swych mężów, baseballisty Joe DiMaggio i który nosiła w czasie miodowego miesiąca, będzie można podziwiać w Japonii w ciągu najbliższych tygodni.

 • Tajemnice Marilyn Monroe

  W cyklu "Perły Millennium" odbędzie się polska premiera głośnego dokumentu poświęconego Marilyn Monroe. Portret gwiazdy oparty jest na tajemniczych, zawierających prawdziwe rewelacje, taśmach jej psychoanalityka Ralpha Greensona.

 • Nowy cykl dokumentalny

  We wrześniu TVP1 wystartowała z nowym cyklem dokumentalnym "Perły Millennium". Najbliższa premierą będzie "Jak to się robi" w reżyserii Marcela Łozińskiego...

 • Oscar, Leopard, Złoty Lew

  Na rozpoczynającym się 4 grudnia Toruń Short Film Festival pojawia się prawdziwe perły krótkiego metrażu. Filmy nagrodzone Oscarem, Srebrnym Leopardem z Locarno czy Złotymi Lwami z Gdyni. Trzydniowa impreza stawia w tym roku na prezentacje zjawisk kina krótkometrażowego. Nagrodę główną w Konkursie Polskim przyzna publiczność.

 • Johnny Depp węgierskim rabusiem

  Johnny Depp ( "Marzyciel" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) będzie gwiazdą filmu, opowiadającego o słynnym węgierskim złodzieju, specjalizującym się w napadaniu na banki. Scenariusz produkcji powstanie w oparciu o prawdziwe wydarzenia, które rozegrały się w latach 90. XX wieku na Węgrzech.

 • ShowEast nagradza Verbinskiego

  Gore Verbinski ( "Polowanie na mysz" , "Meksykanin" , "The Ring" ) będzie kolejnym filmowcem nagrodzonym na tegorocznej ShowEast Convention. Amerykański twórca otrzyma od właścicieli kin prestiżową nagrodę dla najlepszego reżysera roku (Director of the Year Award). Najnowsze dzieło twórcy, czyli "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , jest w chwili obecnej najbardziej dochodowym aktorskim...

 • Johnny Depp wydawcą "Elle"

  Amerykański aktor Johnny Depp, nominowany do Oscara za rolę w filmie "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , wystąpi w najnowszej produkcji Juliana Schnabela. Bohaterem opowieści będzie Jean-Dominique Bauby, wydawca "Elle", który z powodu wylewu krwi do mózgu doznał prawie całkowitego paraliżu. Scenariusz filmu powstanie w oparciu o jego autobiograficzną powieść "Skafander i motyl".

 • Depp: Nie jestem gwiazdą!

  Hollywoodzki gwiazdor Johnny Depp ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) twierdzi, że jego kariera nigdy nie była obliczona na komercyjny sukces i że nie czuje się gwiazdorem. Aktor, który dopiero niedawno obejrzał film "Przeminęło z wiatrem" , doszedł do wniosku, że prawdziwą gwiazdą kina był Clark Gable.

 • K. Knightley: Łowca nagród

  Keira Knightley ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "Król Artur" ) zagra w pełnym akcji dreszczowcu "Domino", który dla studia New Line Cinema przygotowuje Tony Scott ( "Zawód: Szpieg" , "Człowiek w ogniu" ). Autorem scenariusza opowieści jest Richard Kelly ("Donnie Darko").

Dyskusje na temat: prawdziwe perły