• Informacje na temat:

  prawdziwe romantyczne

Artykuły na temat: prawdziwe romantyczne
 • Romantyczna Katherine Heigl

  ...upieczoną prezenterkę telewizyjną, która musi podołać nieplanowanej roli matki. Następnie mogliśmy Heigl oglądać w "27 sukienkach" (2008), kolejnej komedii romantycznej, tym razem wyreżyserowanej przez Anne(...)... Czasem romantyczne komedie, w których oglądaliśmy Heigl, miały w sobie elementy kina akcji (nieco na wzór "Mr. & Mrs. Smith" z Angeliną Jolie i Bradem Pittem). Tak było m.in. w filmie "Pan i Pani Kiler...

 • Marta Manowska: Romantyczny kadr zachwycił fanów!

  Marta Manowska opublikowała w mediach społecznościowych niezwykły kadr. Romantyczną fotografię opatrzyła przemyśleniami na temat życia i szczęścia. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów.

 • "Rolnik szuka żony": Adrian na romantycznym zdjęciu z Iloną. Będzie ślub?

  Adrian i Ilona to para, która odnalazła miłość w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". O tym, że ich związek ma się bardzo dobrze, świadczyć mogą publikowane przez nich kadry, na których nie brak romantycznych gestów. Nic więc dziwnego, że internauci piszą o ich... ślubie!

 • "Zawsze jest czas na miłość": Prawdziwy, zabawny, romantyczny

  Publiczność kocha filmy oparte na faktach, a jeżeli dodamy do tego wątki komediowe i miłosne, to serca widzów można uznać za zdobyte. Taki właśnie jest obraz "Zawsze jest czas na miłość", który zagości w polskich kinach już 11 sierpnia - prawdziwy, zabawny i romantyczny.

 • Romantyczny buntownik

  Na ostatnie dwa lata skutecznie udało mu się zniknąć z mediów. Wygląda jednak na to, że rok 2012 będzie należał do Pawła Małaszyńskiego. Aktor szykuje prawdziwą ofensywę!

 • Magiczna komedia romantyczna

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy nieznajomy...

 • Osiedle familoków i ruiny zamkniętej huty są scenerią dziejącej się na Śląsku i zagranej po śląsku komedii "Zgorszenie publiczne", która w piątek weszła na ekrany kin.

 • "Romantyczne klimaty"

  ..., niebo, ocean, noc, plaża.. Takie romantyczne klimaty. Ten klimat przenosisz na scenę, wspaniale tańcząc i występując boso. Tak, muszę czuć związek z miejscem, gdzie jestem, czuć się jego...

 • Romantyczny Christopher Walken

  Christopher Walken ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" , "Łowca jeleni" , "Prawdziwy romans" ) będzie gwiazdą komedii romantycznej "The Wingman", którą wyreżyseruje Rob McKittrick. Film powstanie w hollywoodzkiej wytwórni New Line Cinema.

 • Nowa polska komedia romantyczna

  ..."Milczenie jest złotem" - to tytuł polskiej komedii romantycznej, która trafi do kin 10 września. Zakochaną parę grają w filmie Jan Wieczorkowski i Aneta Todorczuk-Perchuć.

Zdjęcia na temat: prawdziwe romantyczne
Wideo na temat: prawdziwe romantyczne
 • "M jak miłość": Jak to w końcu jest z tymi facetami?

  Julka z Agą ruszą na romantyczne łowy - gotowe zacząć w końcu nowy rozdział i zapomnieć o mężczyznach, którzy złamali im serce. Reklama Ale czy na randce w ciemno znajdą prawdziwą miłość?

 • "Singielka": Nowy serial, który pokochacie

  Być singielką – to nie grzech. Znaleźć prawdziwą miłość to dopiero wyzwanie! Elka, bohaterka nowego serialu TVN, rozpoczyna wielkie poszukiwania idealnego faceta. Stanie w obliczu wielu romantycznych perypetii, które widzowie będą śledzić od października w serialu „Singielka”. Niektórzy szukają uczucia przez całe życie. Czy Elce uda się je znaleźć w zaledwie 274 dni?/ źródło: TVN/ x-news

 • Singielka

  Być singielką – to nie grzech. Znaleźć prawdziwą miłość to dopiero wyzwanie! Elka, bohaterka nowego serialu TVN, rozpoczyna wielkie poszukiwania idealnego faceta. Stanie w obliczu wielu romantycznych perypetii, które widzowie będą śledzić od października w serialu „Singielka”. Niektórzy szukają uczucia przez całe życie. Czy Elce uda się je znaleźć w zaledwie 274 dni?