• Informacje na temat:

  prawdziwi fani

Artykuły na temat: prawdziwi fani
 • "Prawdziwi fani doceniają postęp"

  ...w tamtych czasach nie było fanów Enslaved, a tylko zwolennicy black metalu, którzy upodobali sobie nasze pierwsze płyty. Może dlatego, że graliśmy wówczas o wiele prościej? Prawdziwi fani Enslaved...

 • Marta Manowska: Romantyczny kadr zachwycił fanów!

  Marta Manowska opublikowała w mediach społecznościowych niezwykły kadr. Romantyczną fotografię opatrzyła przemyśleniami na temat życia i szczęścia. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów.

 • Verba: Nowocześni i prawdziwi

  ...! Grupa określiła także obecną stylistykę swoich piosenek: - Muzyka, którą teraz nagrywamy jest to nowoczesny pop. I tylko czasem znajdują się w niej drobne elementy hip hopu. Fani przywołali także...

 • Madison Beer z kontrowersyjną wypowiedzią. Przeprosiła fanów

  Madison Beer wypowiedziała się ostatnio na temat historii Hannibala Lectera. Jej słowa wzburzyły fanów.

 • Co się dzieje z Britney Spears? Jej fani są zaniepokojeni

  Choć Britney Spears wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, fani boją się o nią. W komentarzach pojawiają się rozpaczliwe apele.

 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Prawdziwe oblicze małżeństwa

  Niedawno Maciej Dowbor razem z żoną, aktorką Joanną Koroniewską założyli kanał na YouTubie, który nosi nazwę "Dowbory Be Happy". Małżeństwo regularnie publikuje na nim filmy, które w żartobliwy sposób ukazują codzienne sytuacje z ich życia - to, jak ćwiczą, podróżują czy spędzają czas wolny od pracy. Dziennikarz tłumaczy, że projekt pomaga im w kreowaniu własnego wizerunku. Dzięki niemu mogą również mieć stały kontakt z fanami.

 • Anita Lipnicka uczciła 25-lecie płyty "Elf". Fani zachwyceni pomysłem

  Z okazji 25-letnia nagranej przez Varius Manx płyty "Elf" Anita Lipnicka postanowiła zrobić fanom niespodziankę. Efekt jest zaskakujący.

 • Weekend w kinie: Prawdziwi bohaterowie

  Aż dwanaście filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 25 października. Najgłośniejsze tytuły to z całą pewnością: nagrodzony Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni "Obywatel Jones", biograficzny "Van Gogh. U bram wieczności" i thriller "Bliźniak". Znajdzie się także coś dla fanów horrorów ("Countdown", "Złe miejsce") oraz propozycje dla najmłodszych (animacje "Rodzina Addamsów" i "Mój przyjaciel Ufik).

 • "Gwiezdne wojny": Nowy gadżet bardzo niebezpieczny dla fanów

  Starglow Sabel jest wyjątkowo realistyczną repliką miecza świetlnego, jakim posługują się filmowi rycerze Jedi. W nowatorski sposób imituje efekt działania tej broni. Co więcej, sama może być bronią, bo "naładowana energią" klinga to wąski, skupiony słup prawdziwego ognia.

 • Fani obrazili się na zespół!

  Jeszcze kilka lat temu zespół braci Followill grał w małych klubach, a po występach spotykał się z fanami przy piwie. Dziś ci ludzie zarzucają grupie, że się sprzedała. "Nasi prawdziwi fani, ci którzy byli z nami pięć lat temu, wściekają się. Odwracają się plecami, kiedy gramy Sex On Fire i Use Sombebody , wyciągają środkowe palce" - opowiada frontman Caleb Followill. "Ja to rozumiem...

Zdjęcia na temat: prawdziwi fani
Wideo na temat: prawdziwi fani
 • Jessica Mercedes pokazuje fanom "prawdziwe życie"!

  się użytkownicy. Zwolenniczką aplikacji Snapchat jest Jessica Merdeces, która codziennie udostępnia zdjęcia i video ukazujące jej codzienne życie. Blogerka uważa, że fani są zadowoleni, iż

 • Małgorzata Rozenek-Majdan odporna na krytykę

  Małgorzata Rozenek-Majdan przekonuje, że za pośrednictwem Instagrama dzieli się z fanami swoim prawdziwym życiem.

 • Piękna Joanna Kasperska

  W PRL-u nie brakowało prawdziwych aktorskich gwiazd. Jedną z nich była Joanna Kasperska. Media zaliczana była do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Dzisiaj gra głównie w rolach epizodycznych. Fani aktorki uważają, że stała się ofiarą własnej urody.

Dyskusje na temat: prawdziwi fani
 • Re: "Klan": Powstał Komitet Obrony Klanu! Fani serialu będą walczyć o Lubiczów!

  Klan jest serialem zdecydowanie lepszym i bardziej przystającym do prawdziwych realiów od pozostałych polskich telenowel. Poza tym grają w tym serialu prawdziwi aktorzy, a nie "naturszczycy". Jednocześnie 19 lat na antenie powinno być najlepszą rekomendacją. Absolutnie!!!

 • Re: Kuba Wesołowski odchodzi z "Na Wspólnej"?

  PRAWDZIWI FANI SERIALU za IGOREM by NIE PŁAKALI ...

 • Re: "Wspaniałe stulecie" po polsku!

  Żart, to jest żart! Błagam, nie bawcie się tak więcej! Prawdziwi fani WS wam nie wybaczą!

 • Re: "M jak miłość": Ślub, nowa bohaterka i rozstanie z serialem?

  prawdziwi fani jej postaci , poważni którzy nie całują plakatu serialowego Marcina na dobranoc jak ty .

 • Re: ​To on zabije Marka Bromskiego!

  Ja osobiście uważam, że p.Wesołowski najbardziej nadawał się do tej roli. Pamiętacie jak np biegali w parku czy jak myli zęby. To był świetny film. Teraz na pewno nie będe oglądać. A i myślę że to p.Wesołowski chciał zrezygnować . Brawo . A może prawdziwi fani nadal będą oglądać komisarza alexa. ? Ja NIE. Wolałabym żeby już ten cały serial się skończył niż to . Eh -,-

 • Re: KONKURS: Wizyta u "Majki"

  Ja nie oglądam Majki, więc nie biorę udziału w konkursie. Ale prawdziwi fani serialu na pewno są zachwyceni nagrodą. Życzę wszystkim powodzenia ! Ach żeby tak można było kiedyś wygrać wizytę na planie "Dr House' a"

 • Re: KONKURS: Wizyta u "Majki"

  Ja nie oglądam Majki, więc nie biorę udziału w konkursie. Ale prawdziwi fani serialu na pewno są zachwyceni nagrodą. Życzę wszystkim powodzenia ! Ach żeby tak można było kiedyś wygrać wizytę na planie "Dr House' a" W roli pacjenta!!!!!!