• Informacje na temat:

  prawdziwi mężczyźni

Artykuły na temat: prawdziwi mężczyźni
 • Olaf Lubaszenko: Prawdziwi mężczyźni mogą płakać

  ...okulary. W pewnym sensie odgradzają mnie od świata. Czy prawdziwi mężczyźni mogą płakać? Czy często się pan wzrusza? -  Oczywiście mogą płakać, bo skoro walczymy o równouprawnienie, to walczmy o nie...

 • "Isabelle i mężczyźni" : Kobieta poszukująca

  Kobieta samotna poszukuje różnych sposobów na to, żeby być choć przez chwilę szczęśliwa. Taki ma być punkt wyjścia dla najnowszego filmu Claire Denis z Juliette Binoche. "Isabelle i mężczyźni" to kronika takich poszukiwań. Nie ma ani początku, ani szczęśliwego końca. Nie ma tego jednego jedynego, w którym warto się zakochać, ale w sumie to nie jest jakiś wielki problem.

 • Mężczyźni Agnieszki Dygant

  Agnieszka Dygant (32 l., "Niania", "Na dobre i na złe", "Fala zbrodni") ma spojrzenie dzikiej pantery i uśmiech, który powalił na kolana już niejednego faceta. No właśnie: ilu już ich właściwie było? Ile męskich serc aktorka ma już na sumieniu?

 • Mieczysława Ćwiklińska: Mężczyźni ją zdradzali

  Miała trzech mężów i kilku kochanków. Jednak jedynym uczuciem, na którym się nie zawiodła, była miłość do teatru. Mieczysława Ćwiklińska występowała w nim do końca.

 • "Isabelle i mężczyźni": Najlepsza rola Juliette Binoche?

  ...- Stworzyłam w wyobraźni szczegółowy portret Isabelle: miała to być bardzo kobieca brunetka w wysokich, skórzanych butach, będących wyrazem jej pożądania - reżyserka Claire Denis mówi o postaci granej w filmie 'Isabelle i mężczyźni" przez Juliette Binoche.

 • Mężczyźni się nie wstydzą!

  ...mężczyźni nie wstydzą się być naszą widownią. Mam swoją teorię na ten temat. Oni po prostu na spokojnie przed telewizorem mogą dowiedzieć się, o co nam naprawdę chodzi, kiedy znienacka, z powodu jakiejś...

 • Piękne kobiety, naiwni mężczyźni

  Angelina Jolie ("Czarownica"), Charlize Theron ("Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie"), dziesiątki półnagich modelek ("Yves Saint Laurent") oraz sprowadzający na manowce Borysa Szyca... seksowny głos ("Dżej Dżej") - ten weekend w polskich kinach będzie należał do pięknych kobiet i naiwnych mężczyzn.

 • Gérard Depardieu i Juliette Binoche: Popis aktorstwa w filmie "Isabelle i mężczyźni"

  Główną bohaterkę filmu "Isabelle i mężczyźni" gra Juliette Binoche. W epizodycznej roli pojawia się natomiast sam Gérard Depardieu. Ich wspólna scena to prawdziwy popis gry aktorskiej! Zobaczcie fragment filmu!

 • Tamara i mężczyźni, którzy patrzą

  ..."Tamara i mężczyźni" . reż. Stephen Frears, Wielka Brytania 2010, dystrubutor Gutek Film, premiera kinowa: 5 stycznia 2011 rok.

 • Zmarła gwiazda filmu "Mężczyźni wolą blondynki"

  Jane Russell, gwiazda m.in. filmu "Mężczyźni wolą blondynki", zmarła we wtorek, 1 marca, nad ranem w wieku 89 lat.

Zdjęcia na temat: prawdziwi mężczyźni
Wideo na temat: prawdziwi mężczyźni
 • „M jak miłość”: Baby shower dla Natalki!

  Natalka ma fatalny humor, ale jej siostra wpadła na wspaniały pomysł – przy okazji urodzin Anny zorganizuje młodej mamie prawdziwy baby shower, czyli przyjęcie z prezentami dla nienarodzonego jeszcze dzidziusia. Ponieważ jest to wydarzenie tylko dla kobiet, serialowi mężczyźni muszą zorganizować sobie alternatywną imprezę.

Dyskusje na temat: prawdziwi mężczyźni