• Informacje na temat:

  prawdziwy biust czy nie

Artykuły na temat: prawdziwy biust czy nie
 • "Prawdziwy pingwin metal"

  Pochodzącą oryginalnie z Krakowa, wyjątkowo niepoprawną politycznie grupę Cremaster z pewnością trudno byłoby zaliczyć do grona typowych metalowych tworów. Hybrydowa muzyka z pogranicza wielu stylistyk, określana przez samych muzyków "pingwin metalem", prześmiewcza symbolika, "nie z tej ziemi" koncerty oraz sceniczna aparycja czy ironiczno-zwariowane teksty w stylu "Plecak Zjadł Mi Mamę...

 • Prawdziwy głos Dolly Parton

  Amerykańska królowa muzyki country Dolly Parton zaprzeczyła pomówieniom, jakoby śpiewała z playbacku podczas niedawnego występu na słynnym festiwalu Glastonbury. "Mam sztuczne włosy i sztuczne piersi, ale głos i serce całkiem prawdziwe" - powiedziała.

 • Katy Perry i jej obsesja na punkcie biustu

  ...spałaś w naszym domu i mówiłaś mi i mojej siostrze, że nie możemy nosić stanika do spania, ponieważ to zmiażdży nasze piersi i nigdy nie urosną" - stwierdziła koleżanka Perry, a sama wokalistka pokazując na swój biust powiedziała "przykład A". Znajoma ze szkoły wokalistki stwierdziła również, że Perry nosiła dwa staniki i chwaliła się tym wszystkim koleżankom, a robiła to ponieważ jej piersi...

 • Najbardziej zabójczy biust Hollywood

  Meksykański supertwardziel Maczeta powraca z najtrudniejszą misją w karierze! "Maczeta zabija", kontynuacja wystrzałowego hitu Roberta Rodrigueza, to jeszcze więcej akcji, humoru i gwiazd, a wśród nich znana z "Współczesnej rodziny" kolumbijska piękność Sofía Vergara, jako uzbrojona w szybkostrzelny "biustomiot" zabójczyni - Desdemona.

 • Czy piersi Megan Fox są prawdziwe?

  W zwiastunie swego nowego filmu "This Is 40" Megan Fox rozbiera się do bielizny a partnerująca jej na ekranie Leslie Mann sprawdza, czy biust gwiazdy nie jest przypadkiem z silikonu.

 • "Bridget Jones 3": Renée Zellweger z powiększonym biustem

  ...16 września na ekrany kin trafi trzecia część przygód Bridget Jones. "Znów przybrałam trochę na wadze, musieli powiększyć mi piersi i dokleić brzuch" - zdradza odtwórczyni głównej roli Renée Zellweger.

 • Christina Aguilera: Prawdziwa księżniczka

  Po nagraniu kolejnej płyty zamierzam rozpocząć starania o dziecko - oświadczyła Christina Aguilera. Aż trudno oprzeć się wrażeniu, że ta deklaracja to jeden z chwytów marketingowej kampanii, poprzedzającej ukazanie się jej najnowszego krążka "Back To Basics". Bo niby po co teraz opowiadać o macierzyństwie, które jest w planach i to wcale nie najbliższych? "Raczej szybciej niż później zamierzam...

 • Zofia Marcinkowska: Jej uroda była zjawiskowa

  To była prawdziwa przyjaźń. Dlatego gdy w październiku 1963 roku 24-letnia wówczas Iga Cembrzyńska usłyszała o śmierci młodszej od niej o rok Zofii Marcinkowskiej, długo nie mogła pogodzić się z tą stratą.

 • "Nie jestem Britney"

  ..., laureat Literackiej Nagrody Nobla, "muzyka Shakiry jest bardzo charakterystyczna, nieporównywalna do żadnej innej. Nikt nie potrafi śpiewać ani tańczyć jak ona, z tak niewinną zmysłowością, niezależnie(...)Shakira Isabel Mebarak Ripoll urodziła się w 1977 roku w Kolumbii, a w jej żyłach płynie także libańska i hiszpańska krew. Już jako ośmiolatka skomponowała pierwszy utwór muzyczny. W wieku 13 lat...

 • "Nie mamy się czego wstydzić"

  Zespół Dezire to dwie 20-letnie obdarzone wspaniałymi głosami bydgoszczanki - Maja Studzińska i Karolina Stelmasiak. Dziewczyny spotkały się po raz pierwszy w 1997 roku i po dwóch latach muzycznych(...) Sikora rozmawiał z członkiniami Dezire o historii zespołu, kontrowersyjnym teledysku, kobiecych piersiach, nowej wersji nagrania z repertuaru Kayah i misji, jaką mają do spełnienia.