• Informacje na temat:

  prawdziwy perfekcjonista

Artykuły na temat: prawdziwy perfekcjonista
 • Perfekcjonista Piotr Adamczyk

  ...góry nogami pojawienie się małego Stasia. - Staś grany przez Olafa Marchwickiego to prawdziwy ancymon. Praca z dziećmi jest dla mnie bardzo ciekawa, miałem już kilka takich doświadczeń aktorskich...

 • Sylwester Chęciński: Perfekcjonista na planie

  ...połknęli bakcyla rywalizacji, starali się udowodnić jeden drugiemu, kto jest lepszy. A Chęciński umiejętnie to wykorzystywał - ostentacyjne chwalił jednego, by zmobilizować drugiego. Był w tym prawdziwym...

 • Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

  "Incepcja" ("Inception"), reż. Christopher Nolan, USA 2010, dystrybutor Warner Bros., premiera kinowa 30 lipca 2010 roku.

 • Nigdy nie jest zadowolony!

  Brytyjski gwiazdor Daniel Craig to prawdziwy perfekcjonista. Odtwórca roli Jamesa Bonda nigdy nie jest usatysfakcjonowany rezultatem swojej pracy i uważa, że mógł dać z siebie więcej.

 • Milioner, bohater i... złodziej

  ..."Perfekcjonista" to nowy film twórców "Mr. Nobody", który opowiada prawdziwą historię kradzieży 11,6 miliona euro we Francji. Skok ten zaszokował cały kraj i odbił się szerokim echem na świecie.

 • "Salonowe rewolucje" Leszka Czajki

  Jest niekwestionowanym mistrzem fryzjerstwa, perfekcjonistą. O swoim zespole mówi z błyskiem w oku, podkreśla, że to kreatywni ludzie, prawdziwi artyści. Teraz mamy okazję zobaczyć go w nowej roli.

 • Tomasz Kammel: Chciał być jak Adam Słodowy

  Tomasz Kammel to perfekcjonista, a przy tym mężczyzna z doświadczeniem, który stawia na rozwój osobisty. To jego najmocniejsza strona. Nie zawsze tak było, kiedyś tracił zapał i motywację - na przykład w dzieciństwie frustrował go Adam Słodowy i jego cykl "Zrób to sam".

 • Ryszard Poznakowski i jego przeboje. Irena Santor nie chciała śpiewać o gołych babach

  "Chałupy welcome to", "Gdzie się podziały tamte prywatki", "Trzynastego", "Mały książę" - to niektóre z przebojów skomponowanych przez Ryszarda Poznakowskiego, prawdziwego człowieka-orkiestrę. "Swoją najlepszą piosenkę mam jeszcze przed sobą" - zapewnia.

 • "41 dni nadziei": Ludzie są zdolni zdziałać więcej, niż im się wydaje

  "Wiele jest momentów w życiu, kiedy chcemy się poddać, ale zawsze znajduje się powód, by jednak iść dalej. Myślę, że ten film wiele o tym mówi" - powiedział Sam Claflin o dramacie "41 dni nadziei". Oparty na prawdziwej historii tytuł trafi na ekrany polskich kin 6 lipca 2018 roku.

 • "Jack Strong": Największy szpieg naszych czasów

  ..., że jest to po prostu słuszne i dobre dla jego ojczyzny. Przez lata Forden i Kukliński stali się prawdziwymi przyjaciółmi" - opowiada Patrick Wilson. Pułkownik Ryszard Kukliński ma dostęp do...

Dyskusje na temat: prawdziwy perfekcjonista