• Informacje na temat:

  prawdziwy perfekcjonista

Artykuły na temat: prawdziwy perfekcjonista
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner: Jej wyjazd ocalił to małżeństwo?

  Michał Wiśniewski (44 l.) nie przypuszczał, że aż tak bardzo będzie tęsknił za żoną Dominiką (36 l.). Gdy ta wyjechała, by nagrać odcinki do nowego „Agenta”, w życiu wokalisty zapanowała prawdziwa pustka.

 • Marcelina Zawadzka: Maserak to tyran

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" była Miss Polonia traktuje jak wyzwanie. Nam Marcelina Zawadzka zdradziła, co łączy ją z Rafałem Maserakiem i co zrobi, gdy wygra program.

 • "Klan": Sercowe roszady

  Gerard Poleski (Łukasz Mazurek) nie jest chłopakiem z gatunku tych, w jakich do tej pory zakochiwała się Kamila (Martyna Kowalik). To prawdziwy światowiec - facet z dobrego domu, perfekcjonista przywiązujący ogromną wagę do detali, zawsze ubrany odpowiednio do okoliczności, legitymujący się nienagannymi manierami i bardzo... wymagający. Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) będzie musiała - na...

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • "Chłopi": Wszystko to, co ludzkie w nas

  Wybitne kreacje aktorskie, przepiękne plenery i mieszkańcy Lipiec jako statyści. "Chłopi" Jana Rybkowskiego mają ponad 40 lat i są legendą. W dodatku zachwycają kolejne pokolenia telewidzów.

 • Perfekcjonista Piotr Adamczyk

  Scenariusz "Samej słodyczy" był napisany specjalnie dla niego. Piotr Adamczyk opowiada, dlaczego lubi ten serial, zdradza także swój przepis na odniesienie zawodowego sukcesu.

 • Szkoła uczuć na Kaszubach

  ...naszych bohaterów" - dodaje. Do tego pary będące w związkach zyskają szansę ułożenia relacji między sobą na nowo. Widzowie poznają więc stan ich prawdziwych uczuć. Dziecko w drodze Krzysztof jako urodzony perfekcjonista już na dzień dobry ustali reguły gry. Rozpisze grafik, kto kiedy zmywa, a kto robi kolację. "Wrzućmy na luz" - zaprotestuje Iza. "W końcu przyjechaliśmy tu wypoczywać." Julia...

 • Nigdy nie jest zadowolony!

  Brytyjski gwiazdor Daniel Craig to prawdziwy perfekcjonista. Odtwórca roli Jamesa Bonda nigdy nie jest usatysfakcjonowany rezultatem swojej pracy i uważa, że mógł dać z siebie więcej.

 • Milioner, bohater i... złodziej

  "Perfekcjonista" to nowy film twórców "Mr. Nobody", który opowiada prawdziwą historię kradzieży 11,6 miliona euro we Francji. Skok ten zaszokował cały kraj i odbił się szerokim echem na świecie.

 • "Salonowe rewolucje" Leszka Czajki

  Jest niekwestionowanym mistrzem fryzjerstwa, perfekcjonistą. O swoim zespole mówi z błyskiem w oku, podkreśla, że to kreatywni ludzie, prawdziwi artyści. Teraz mamy okazję zobaczyć go w nowej roli.

Wideo na temat: prawdziwy perfekcjonista
 • Perfekcjonista

  Film oparty na prawdziwej historii najbardziej spektakularnej kradzieży XXI wieku. Toni Musulin - zanim wsiadł do Porsche i stał się dumnym posiadaczem czerwonego Ferrari, startującego w wyścigach w Monako - był zwyczajnym człowiekiem. Jego ambicje sięgały jednak znacznie dalej, niż praca w firmie ochroniarskiej i znoszenie upokarzającego traktowania ze strony szefów. Opracował plan, który wprowadził w życie z chirurgiczną precyzją. Niecały rok zajął mu rozwód z żoną i zerwanie kontaktów z...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Prawdziwe męstwo

  "Prawdziwe męstwo" to mityczna opowieść rodem z Dzikiego Zachodu - opowieść o męstwie i zemście, nakręcona przez laureatów Nagrody Akademii® braci Joela i Ethana Coenów. Jest to jednocześnie poruszająca adaptacja klasycznej amerykańskiej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Charlesa Portisa. Jest około roku 1870. Na amerykańskim odludziu krótko po Wojnie Secesyjnej Mattie Ross (STEINFELD), zaledwie czternastoletnia dziewczynka, wyrusza do Fort Smith w stanie Arkansas, żeby szukać...

Dyskusje na temat: prawdziwy perfekcjonista