• Informacje na temat:

  prawdziwy szyk

Artykuły na temat: prawdziwy szyk
 • "M jak miłość": Tragedia w Grabinie

  Scenarzyści "M jak miłość" już wkrótce szykują prawdziwe trzęsienie ziemi! W jednym z najnowszych odcinków "M jak miłość" zginie ulubieniec widzów. Franek (Piotr Nerlewski) padnie ofiarą spisku Darka (Marcel Sabat) i kłusowników, którym Franek od dawna krzyżował szyki.

 • "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć": Gdzie ten styl? Prawdziwy taki?

  Zbliża się koniec II wojny światowej. Hans Kloss jest w najwyższej formie. Podwójny agent wpada na trop nazistowskiej kradzieży. W drogę jak zwykle wchodzi mu Hermann Brunner, plany krzyżuje rodzące się uczucie do młodziutkiej Niemki.

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" i "Policjanci i Policjantki": Walczak i Białach w filmie!

  ...biznesu i polityki. Punktem wyjścia "Selekcji" jest akcja antyterrorystów związana z napadem na dom wrocławskiego biznesmena. O zdradę, która pokrzyżowała szyki komandosom, oskarżony zostaje nowo(...) powiązania, przez które cała operacja może się obrócić przeciw niej i jej agentowi. Walczak ma nadzieję, że ustalenia jego śledztwa pomogą ukarać prawdziwych winnych. Autorami scenariuszy są Błażej...

 • "Ojciec Mateusz": Śnieżne kłopoty

  Sandomierz pod śniegiem powinien być wymarzoną sceneria dla filmowców. Choć zaśnieżone renesansowe kamieniczki mają swój urok, to producentom popularnego serialu opady śniegu pomieszały jednak szyki. Do tego stopnia, że musiała interweniować straż pożarna.

 • Kayah zagra na nosie Steczkowskiej?

  Kayah (47 l.) zagra na nosie Justynie Steczkowskiej (43 l.) i zepsuje jej długo szykowaną trasę koncertową? Tak twierdzi jeden z tabloidów. Podobno 47-letnia wokalistka chce pokrzyżować plany młodszej koleżance.

 • Siekiera Pottera, zemsta Cage'a

  Jeden rozpoczyna życie "po Potterze", drugi dawno temu osiadł na szczytach aktorskiej autoparodii. Daniel Radcliffe ("Kobieta w czerni") i Nicolas Cage ("Bóg zemsty") to gwiazdy nadchodzącego tygodnia w polskich kinach. Czy pierwsza polska komedia w 3D - "Kac Wawa" - jest w stanie pokrzyżować im szyki? Zobacz, jakie tytuły debiutują dziś na ekranach!

 • "House of Cards": Gwiazda "Krzyku" w obsadzie 4. sezonu!

  Na razie nie wiadomo w jaką postać wcieli się aktorka. Producenci uparcie milczą, ale widzowie przypuszczają, że Campbell będzie starała się pokrzyżować szyki Frankowi i Claire Underwood podczas kampanii prezydenckiej. Wcześniej pojawiały się informacje, że w 4. sezonie poznamy rywali głównych bohaterów w wyścigu o fotel prezydencki. Jeżeli przypuszczenia okażą się prawdziwe, to zapowiada się...

 • Stylowy, olśniewający i perwersyjny

  "Prawdziwą historię króla skandali" w reżyserii Michaela Winterbottoma można od piątku, 31 maja, oglądać w polskich kinach. Film opowiada o Paulu Raymondzie, "królu londyńskiego Soho", właścicielu "klubów dla dżentelmenów" i wydawcy erotycznych pism. Główną rolę gra Steve Coogan.

 • "rodzinka.pl": Boscy dostaną lekcję... uwodzenia

  ...dziewczyny w ogóle nie zwracają na nich uwagi. Wytknie Boskim, że są po prostu nieciekawi! - Pokrzywieni jesteście! Gdzie prezencja? Gdzie męski szyk? - powie pokazując swym podopiecznym kilka bardzo męskich póz. Tomek, Kuba i Kacper z zainteresowaniem wysłuchają wykładu wujka na temat tego, jak powinien poruszać się i prężyć przed kobietami prawdziwy mężczyzna. - Pierś do przodu, brzuch...

 • Steve Coogan królem skandali

  31 maja na ekrany polskich kin trafi "Prawdziwa historia króla skandali" - najnowszy film Michaela Winterbottoma ze Stevem Cooganem w tytułowej roli. Obraz, będący opowieścią o "królu Soho"- Paulu Raymondzie - będzie można zobaczyć na przedpremierowych pokazach już w kwietniu ramach krakowskiego festiwalu Off Plus Camera.

Dyskusje na temat: prawdziwy szyk
 • Re: "Klan": Jesienią u Lubiczów

  Dzień w którym wreszcie będzie "Klan" będzie dla mnie wielkim świętem! Ten serial daje mi jedyną radość w ciągu każdego dnia, po trudach życia przy moim wrednym mężu.Tam przynajmniej nacieszę oczy jedynym prawdziwym dżentelmenem - Doktorem Koziełło. To wspaniały, szarmancki mężczyzna, ma szacunek do kobiet i kocha zwierzę. Ma styl, takt, szyk i klasę jakiej już nigdzie nie spotkasz. Prawdziwy