• Informacje na temat:

  prawdziwy talent

Artykuły na temat: prawdziwy talent
 • Maria Sobocińska: Nowy talent z filmowego klanu

  ...ona wygląda jak postać z wczesnych filmów Morgensterna i pasuje do tamtych lat. Ma też talent i wrodzoną świadomość kamery" - opowiada Krzyształowicz. Sobocińska przed "Panem T." miała na koncie kilka ról telewizyjnych i drugich planów u Smarzowskiego. Ale dopiero w filmie Krzyształowicza zaliczyła prawdziwy debiut. Akcja "Pana T." osadzona jest w Warszawie na początku lat 50. XX...

 • Alicia Vikander: Szwedzki talent

  ...przeprowadzić na Avie test Turinga, a zatem sprawdzić, czy android potrafi reagować na środowisko zewnętrzne tak jak prawdziwy człowiek. Reżyserski debiut Garlanda okazał się ogromnym sukcesem. Produkcja...

 • "Mam talent": Hans zszokował jurorów

  W amerykańskim "Mam talent" trwa drugi etap programu. W czterech odcinkach jurorzy wybierają ćwierćfinalistów, którzy zaprezentują się w odcinkach na żywo. Jednym ze szczęśliwców, który dotarł do kolejnego etapu, jest pochodzący z Australii Hans.

 • Elżbieta Czyżewska: Bezczelny talent

  Dramatycznym, z którym związała się na sześć lat. Po świetnie zagranej roli Marilyn Monroe w sztuce Artura Millera "Po upadku" często nazywano ją "polską Monroe". Później, ze względu na charyzmę i talent, porównywano ją do Zbigniewa Cybulskiego. "W jej przypadku dokładnie sprawdzało się to, co kiedyś napisała o niej Osiecka. Bezczelny talent, wybitna inteligencja, nadzwyczajne rozumienie czasów...

 • Agustin Egurrola ("Mam Talent"): Uwielbiam się zachwycać

  Wspaniały tancerz i choreograf zawsze ma dla uczestników dobre słowo. Niestrudzenie szuka wielkich talentów. "Trzeba próbować i spełniać marzenia. Ja też to robię" - mówi Agustin Egurrola.

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona czwartego półfinału

  W sobotę, 18 listopada, wyemitowany zostanie czwarty półfinałowy odcinek dziesiątej edycji "Mam talent", w którym zobaczymy cztery występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • "Mam talent": Złoty przycisk na start

  W pierwszym odcinku dziesiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło zachwytów, wzruszeń i... złotego przycisku dla 11-letniej Julii Kucemby, która dzięki temu awansowała do półfinału.

 • "Mam talent': Piąty odcinek pod znakiem wokalistów

  Piąty odcinek z castingów do 11. edycji "Mam talent" obfitował w występy muzyczne. Anuujin "Anuka" Ganchimeg wzruszyła swoim wykonaniem a capella, Dariusz Krupa sprawił, że Agnieszka Chylińska aż przeklęła, a 15-letnia Karolina Szkiłądź własną piosenką zachwyciła Marcina Prokopa, który nagrodził ją złotym przyciskiem. Co jeszcze się działo?

 • Nieobliczalni jurorzy "Mam talent!"

  Błyskotliwi, fascynujący, groźni. Gdy trzeba, jurorzy "Mam talent!" potrafią wesprzeć, ale i... podciąć skrzydła. Nawet jeśli budzą strach, właśnie takich pokochały ich miliony!

 • Wielki finał "Mam talent"!

  Około godziny 22 poznamy zwycięzcę drugiej edycji programu "Mam talent". Faworytami są śpiewający bracia: Marcel i Nikodem Legun. Pierwszą edycję wygrał akrobatyczny duet Melkart Ball.

Zdjęcia na temat: prawdziwy talent
Wideo na temat: prawdziwy talent
Dyskusje na temat: prawdziwy talent