• Informacje na temat:

  prawdziwy talent w mam talent

Artykuły na temat: prawdziwy talent w mam talent
 • "Mam talent": Hans zszokował jurorów

  W amerykańskim "Mam talent" trwa drugi etap programu. W czterech odcinkach jurorzy wybierają ćwierćfinalistów, którzy zaprezentują się w odcinkach na żywo. Jednym ze szczęśliwców, który dotarł do kolejnego etapu, jest pochodzący z Australii Hans.

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona czwartego półfinału

  W sobotę, 18 listopada, wyemitowany zostanie czwarty półfinałowy odcinek dziesiątej edycji "Mam talent", w którym zobaczymy cztery występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • "Mam talent": Złoty przycisk na start

  W pierwszym odcinku dziesiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło zachwytów, wzruszeń i... złotego przycisku dla 11-letniej Julii Kucemby, która dzięki temu awansowała do półfinału.

 • "Mam talent': Piąty odcinek pod znakiem wokalistów

  Piąty odcinek z castingów do 11. edycji "Mam talent" obfitował w występy muzyczne. Anuujin "Anuka" Ganchimeg wzruszyła swoim wykonaniem a capella, Dariusz Krupa sprawił, że Agnieszka Chylińska aż przeklęła, a 15-letnia Karolina Szkiłądź własną piosenką zachwyciła Marcina Prokopa, który nagrodził ją złotym przyciskiem. Co jeszcze się działo?

 • Nieobliczalni jurorzy "Mam talent!"

  Błyskotliwi, fascynujący, groźni. Gdy trzeba, jurorzy "Mam talent!" potrafią wesprzeć, ale i... podciąć skrzydła. Nawet jeśli budzą strach, właśnie takich pokochały ich miliony!

 • Agustin Egurrola ("Mam Talent"): Uwielbiam się zachwycać

  Wspaniały tancerz i choreograf zawsze ma dla uczestników dobre słowo. Niestrudzenie szuka wielkich talentów. "Trzeba próbować i spełniać marzenia. Ja też to robię" - mówi Agustin Egurrola.

 • Wielki finał "Mam talent"!

  Około godziny 22 poznamy zwycięzcę drugiej edycji programu "Mam talent". Faworytami są śpiewający bracia: Marcel i Nikodem Legun. Pierwszą edycję wygrał akrobatyczny duet Melkart Ball.

 • Alicia Vikander: Szwedzki talent

  ...przeprowadzić na Avie test Turinga, a zatem sprawdzić, czy android potrafi reagować na środowisko zewnętrzne tak jak prawdziwy człowiek. Reżyserski debiut Garlanda okazał się ogromnym sukcesem. Produkcja(...) wersji gry, wydanej w 2013 roku, która jest historią o początkach Lary Croft" - opowiadała Vikander. - "Mam nadzieję, że właśnie dlatego uda nam się wnieść do tego uniwersum coś nowego i świeżego".

 • Elżbieta Czyżewska: Bezczelny talent

  Dramatycznym, z którym związała się na sześć lat. Po świetnie zagranej roli Marilyn Monroe w sztuce Artura Millera "Po upadku" często nazywano ją "polską Monroe". Później, ze względu na charyzmę i talent, porównywano ją do Zbigniewa Cybulskiego. "W jej przypadku dokładnie sprawdzało się to, co kiedyś napisała o niej Osiecka. Bezczelny talent, wybitna inteligencja, nadzwyczajne rozumienie czasów...

 • "Mam talent" bez Gienka!

  Tak jak przewidywaliśmy , nie obyło się bez kontrowersyjnych rozstrzygnięć przy wyborze półfinałowej czterdziestki trzeciej edycji programu "Mam talent".

Dyskusje na temat: prawdziwy talent w mam talent
 • Re: "M jak miłość": Nadal mam w sobie dzieciaka - rozmowa Janem Wieczorkowskim

  Uwiebiam pana Wieczorkowskiego jak dla mnie to on moze czytac ksiazke telefoniczna i bedzie to robil interesujaco i przkuje uwage to prawdziwy talent.

 • Re: "Hotel 52": Kamil Kula - samotny ojciec do wzięcia

  Igora gra rewelacyjnie. Mam nadzieję, że będzie go coraz więcej, nie tylko w telewizji, ale też w kinie. Jest nie tylko bardzo przystojny, ale wydaje się być również bardzo skromnym, nieśmiałym i sympatycznym człowiekiem, a te cechy jeszcze bardziej dodają mu uroku. Reżyserzy powinni bardziej się nim zainteresować, bo chłopak ma prawdziwy talent. Wróżę mu karierę i z całego serca życzę jak

 • Jak dalej potoczą się losy nowego...

  rowniez zasluga genialnego scenariusza, bo postac grana przez Kamille Baar to osoba bardzo ciepla, prawdziwy lekarz z powolania, na ktorego moga liczyc nie tylko pacjenci ale takze przyjaciele. Nie jest przerysowana, nie jest stereotypowa... Zyczylbym sobie, zeby bylo wiecej takich postaci jak dr Hana, mam jedynie cicha nadzieje, ze juz wkrotce do zespolu lekarzy z Lesnej Gory dolaczy jaki doktor