• Informacje na temat:

  prawnik matki

Artykuły na temat: prawnik matki
 • Raper Benzino ranny na pogrzebie matki

  ...48-letni weteran rapu i gwiazdor reality show Benzino został postrzelony w ramię przez swojego siostrzeńca w trakcie pogrzebu swojej matki.

 • W słynnej już "sprawie Michaela Jacksona" pojawiły się nowe fakty, działające na korzyść wokalisty, oskarżonego o molestowanie seksualne 12-latka. Ojciec chłopca i były mąż jego matki twierdzi, że kobieta w przeszłości wytaczała sprawy o odszkodowania, wykorzystując przy tym zeznania swych dzieci. Po stronie Jacksona stanęło też kilka osób, które w dzieciństwie spędzały noce na ranczo "Neverland".

 • Śmierć Michaela Jacksona: Prawnicy mieli się obłowić

  Prawnikom reprezentującym rodzinę Michaela Jacksona w przegranym procesie o odszkodowanie za śmierć artysty przeszła koło nosa prawdziwa fortuna - donoszą amerykańskie media.

 • Britney Spears w tarapatach? Pomoże jej matka

  ...– uważa, że ojciec nadużywa swojej władzy nad wokalistką. Z tego względu złożyła ona dokumenty w sądzie z prośbą, by jej prawnik mógł pojawić się na kolejnej rozprawie dotyczącej kurateli nad Britney...

 • Terroryzował matkę gwiazdy

  ...przepisów prawa" - bronił Hurda Richard Berchick, prawnik mężczyzny. Devar Hurd, jeżeli zostanie skazany, może trafić do więzienia na 2 lata. Zobacz teledyski Ashanti na stronach INTERIA.PL!

 • Matka Jacksona chce więcej

  Prawnicy zajmujący się majątkiem zmarłego Michaela Jacksona złożyli wniosek o zwiększenie funduszy przeznaczonych dla matki artysty, Katherine.

 • "Nasze matki, nasi ojcowie": Niemiecki serial o polskim antysemityzmie?

  W procesie cywilnym o naruszenie dóbr osobistych żołnierzy AK przeciwko twórcom niemieckiego serialu "Nasze matki, nasi ojcowie" krakowski Sąd Okręgowy powołał biegłych z zakresu kinematografii i historii do oceny filmu - poinformowała w środę Grażyna Rokita z biura prasowego sądu.

 • Ruszył proces ws. filmu "Nasze matki, nasi ojcowie"

  Przed krakowskim Sądem Okręgowym ruszył w poniedziałek, 28 lipca, proces cywilny przeciwko twórcom niemieckiego serialu "Nasze matki, nasi ojcowie" i telewizji ZDF za naruszenie dóbr osobistych żołnierzy Armii Krajowej. Pozwani wnosili o odrzucenie pozwu bez rozpoznania sprawy. Sąd oddalił ten wniosek.

 • Oburzeni pozwem matki Jacksona

  Nie jesteśmy winni śmierci Michaela Jacksona - tak szefowie AEG Live, organizatorzy londyńskich koncertów "króla popu", zareagowali na pozew matki wokalisty. Katherine Jackson wraz z trójką dzieci Michaela zarzuca firmie, że dla zysku zaniedbała zdrowie i bezpieczeństwo piosenkarza.

 • Matka Michaela Jacksona zapłaci fortunę

  Jacksona musi teraz przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Sąd nakazał kobiecie opłacenie kosztów postępowania sądowego i gaże prawników strony pozwanej, które wynoszą 800 tysięcy dolarów! Początkowo AEG...

Zdjęcia na temat: prawnik matki
Wideo na temat: prawnik matki
 • Sąd w Hiszpanii uznał 42-latka za syna piosenkarza Julio Iglesiasa. Prawnicy muzyka zapowiadają odwołanie od wyroku

  Hiszpański sędzia orzekł, że istnieją wystarczające dowody, aby stwierdzić, że 43-letni Hiszpan Javier Sanchez jest biologicznym synem znanego piosenkarza Julio Iglesiasa. Artysta latami odmawiał poddania się badaniu na potwierdzenie ojcostwa. W orzeczeniu sąd przypomniał, że Iglesias nigdy nie wyraził zgody na porównanie kodów genetycznych, aby wykluczyć zarzuty. Sędzia wskazał też na "ogromne podobieństwo fizyczne między Sanchezem a Iglesiasem". Wprawdzie Sanchez już w 1992 r. wygrał...

 • "M jak miłość": Odcinek 1446.

  Łukasz – po kolejnej randce z Katią – naraża się Otarowi… Za to później wpada w kłopoty przez swoją matkę. Marta zdradza niechcący Budzyńskiemu, że to właśnie on odpowiada za chorobę Magdy. Prawnik przeszukuje w końcu dom i znajduje ukryte przez chłopaka narkotyki. Piotrek zauważa, że Kinga jest w kiepskiej formie i prosi o pomoc Magdę. Filarski i Marszałek są coraz bardziej oczarowani piękną

 • "M jak miłość": Odcinek 1469.

  Marcin stara się o pracę w firmie Krajewskiego seniora - nieświadomy, że jego potencjalny szef cały czas próbuje umówić się z jego matką. Tymczasem Olek wyznaje w końcu bratu, że podczas bójki nad jeziorem zabił Skalskiego... Magda zdradza Budzyńskiemu, że nie chce wracać do mieszkania, które zdemolowali gangsterzy – licząc na to, że prawnik zgodzi się na przeprowadzkę. Werner poznaje Dagmarę