• Informacje na temat:

  prawo agaty daria widawska

Artykuły na temat: prawo agaty daria widawska
 • Daria Widawska: Zna się na serialach

  Daria Widawska nie tylko grywa w serialach. Jest też biegła w znajomości rodzimych produkcji telewizyjnych, co udowodniła dostając się do finału "Wielkiego testu o polskich serialach". Aktorka wychowała się na "Zmiennikach", a "Tulipana" musiała oglądać przez dziurkę od klucza.

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  ...żonę Darka, Ankę, zagrała Daria Widawska. Aktorka również została dostrzeżona w innym serialu - "Magda M.", w którym przez 3 lata wcielała się w rolę Agaty, najlepszej przyjaciółki tytułowej bohaterki(...)", "Na Wspólnej", cierpliwie czekając na swoją szansę. Dostała ją w "Magdzie M.", a później w "39 i pół". Dwa lata po zakończeniu serialu Daria Widawska i Tomasz Karolak znów spotkali się na planie...

 • "Prawo Agaty": Powrót Dygant!

  Powrót Agnieszki Dygant, plejada gwiazd w głównych i drugoplanowych rolach (m.in. Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Marian Opania, Leszek Lichota, Tomasz Karolak), poruszające sprawy i wartka akcja - powstaje pierwszy w polskiej telewizji klasyczny serial prawniczy poruszający w każdym odcinku nową sprawę (tzw. serial proceduralny).

 • "Prawo Agaty": Królikowski rockmanem

  Serial "Prawo Agaty" cieszył się tak dużą sympatią widzów, że już powstaje drugi sezon.

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • "Prawo Agaty": Kłopoty kancelarii

  Kancelaria Agaty (Agnieszka Dygant) przegra sprawę o odszkodowanie z mecenasem Bitnerem (Jan Frycz). Na mocy wyroku Przybysz i jej wspólnicy będą musieli zapłacić... 1,5 miliona złotych. Poznaj szczegóły!

 • Widawska: Nie umiem odmawiać

  Niebawem rozpocznie się drugi sezon serialu "Prawo Agaty". Występująca w nim aktorka Daria Widawska opowiada o swoich serialowych doświadczeniach oraz o pomaganiu potrzebującym.

 • "Prawo Agaty": Walka o przetrwanie

  W ostatni wtorek lutego na antenę TVN wrócą najpopularniejsi telewizyjni prawnicy - bohaterowie serialu "Prawo Agaty" - Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota).

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • "Prawo Agaty": Kogo połączy seks?

  W 5. sezonie Agatę (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota) połączy namiętność, Bartek (Michał Mikołajczak) dowie się, że Justyna (Karolina Kominek-Skuratowicz) miała romans nie tylko z nim, a Dorota (Daria Widawska) przekona się, że jej wyjazd do Londynu to pomyłka. Sprawdź szczegóły!

Zdjęcia na temat: prawo agaty daria widawska
Wideo na temat: prawo agaty daria widawska
 • "Prawo Agaty": Ile dzieci Widawska ma z Karolakiem?

  - Tak naprawdę, licząc wszystkie dzieci, które mam z Tomkiem Karolakiem, łącznie z przyległościami, to będzie piątka – żartuje Daria Widawska. Źródło: Co Za Tydzień / TVN/x-news

 • "Prawo Agaty": Jak spisuje się ekipa?

  Aktorka Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z „Prawa Agaty”, zdradziła Olivierowi Janiakowi, jak pracuje się na planie serialu. – Mnóstwo ludzi pracuje tu na to, byśmy wyglądali tak, jak wyglądali, pracowali tak, jak pracujemy i uśmiechali się pod koniec dnia, po 12 godzinach – powiedziała. Źródło: Co Za Tydzień / TVN/x-news

Dyskusje na temat: prawo agaty daria widawska
 • Re: "Prawo Agaty": Jak zmieniło się życie Agaty?

  Bardzo lubię ten serial. Oglądałem wszystkie odcinki. Agnieszka Dygant i Daria Widawska świetne aktorki.

 • Re: Wiosenne nowości w TVN

  NIE LUBIĘ DYGANT ALE BĘDĘ OGLĄDAĆ PRAWO AGATY PONIEWAŻ ZAGRA TAM MAŁGOSIA KOŻUCHOWSKA I DARIA WIDAWSKA KTÓRE BARDZO LUBIĘ;

 • Re: ​To już koniec "Przepisu na życie"! Co zamiast?

  i super dajcie na niedziele prawo agaty albo jeszcze lepiej prawo agaty we wtorki a w niedziele zamiast tego bezsensopwnego serialu jakim jest przepis na zycie dajcie serial z aktorami z prawa agaty wszyscy czekają na to jak Marek i Agata beda razem, zróbcie serial w którym to sie stanie inne wątki i wogule ale żeby byli razem:) a daria i widawska hmn moze dalsze losy anki, darka, patryka