• Informacje na temat:

  prawo agaty ekipa

Artykuły na temat: prawo agaty ekipa
 • "Prawo Agaty" od A do Z

  Moment pożegnania z mecenas Przybysz jest już blisko - oglądamy ostatni sezon "Prawa Agaty". Czas już więc wejść za kulisy i zdradzić serialowe tajemnice...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Prawo Agaty": Aniela i Bartek - para nie do pary?

  Zbuntowana fanka motocykli i uporządkowany adwokat z dzieckiem. Czy mają szansę na udany związek? Odtwórcy ról Anieli i Bartka w "Prawie Agaty" zdradzili nam, co czeka ich bohaterów.

 • Kolejna seria "Prawa Agaty"

  Ruszyły zdjęcia do czwartej serii "Prawa Agaty". Na plan popularnego serialu powrócili Agnieszka Dygant, Daria Widawska oraz Leszek Lichota.

 • "Prawo Agaty" straciło widzów!

  Trzeci sezon przygód mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) śledziło 500 tys. mniej widzów niż w ubiegłym sezonie. Sprawdź szczegóły!

 • Ruszają zdjęcia do serialu TVP i BBC "Dzwony wojny"

  Zdjęcia do serialu "Dzwony wojny" - epickiej opowieści realizowanej w 100. rocznicę I wojny światowej rozpoczną się 12 maja br. w Polsce. Na planie i za kamerą staną polscy artyści. To już kolejna koprodukcja z udziałem BBC Worldwide i TVP, realizowana po sukcesie poprzedniej koprodukcji obu stacji, serialu "Szpiedzy w Warszawie".

 • "Prawo Agaty": Jaki jest sposób Dygant na zły dzień na planie?

  Aktorzy oraz ekipa często spędzają nawet 12 godzin i więcej na planie zdjęciowym. Nic więc dziwnego, że czasami dochodzi do spięć.

 • "Prawo Agaty": Agnieszka Dygant nigdy nie użala się nad sobą

  Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", wyznała niedawno w wywiadzie, że zamiast użalać się nad sobą, woli... pajacować. Aktorka twierdzi, że rzadko pozwala sobie na słabość i łzy.

 • "Prawo Agaty": Wojująca księżniczka

  Szósta seria "Prawa Agaty" potwierdza olbrzymi sukces serialu. Co wydarzy się u pani bohaterki? - Dorota Gawron w poprzednim sezonie zdradziła męża, więc w tej serii należy spodziewać się rozwiązania tej sytuacji. Zmieni również miejsce zamieszkania na Gdańsk, gdzie jej mąż po powrocie do Polski dostał pracę. Dorota, chcąc ratować małżeństwo, jedzie za nim, porzucając kancelarię. Jej zdrada...

 • Wystartowały zdjęcia do 4. serii "Prawa Agaty"!

  Mamy świetną wiadomość da fanów serialu. W poniedziałek, 10 czerwca, ekipa "Prawa Agaty" weszła na pan i rozpoczęła prace nad kolejną serią!

Wideo na temat: prawo agaty ekipa
 • "Prawo Agaty": Jak spisuje się ekipa?

  Aktorka Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z „Prawa Agaty”, zdradziła Olivierowi Janiakowi, jak pracuje się na planie serialu. – Mnóstwo ludzi pracuje tu na to, byśmy wyglądali tak, jak wyglądali, pracowali tak, jak pracujemy i uśmiechali się pod koniec dnia, po 12 godzinach – powiedziała. Źródło: Co Za Tydzień / TVN/x-news

Dyskusje na temat: prawo agaty ekipa