• Informacje na temat:

  prawo agaty kiedy

Artykuły na temat: prawo agaty kiedy
 • "Prawo Agaty": Kłopoty bohaterów

  W piątej serii "Prawa Agaty" romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty.

 • "Prawo Agaty": Kłopoty kancelarii

  Kancelaria Agaty (Agnieszka Dygant) przegra sprawę o odszkodowanie z mecenasem Bitnerem (Jan Frycz). Na mocy wyroku Przybysz i jej wspólnicy będą musieli zapłacić... 1,5 miliona złotych. Poznaj szczegóły!

 • "Prawo Agaty": Wygraj nagrody w konkursie!

  Masz pomysł, w jaki sposób grana przez Agnieszkę Dygant tytułowa bohaterka serialu "Prawo Agaty"Agata mogłaby się zemścić na Hubercie (Bartłomiej Świderski)?

 • Dr Misio i "Chcesz się bać". Kiedy premiera nowej płyty?

  ...szaniec" i "Wołyniu" oraz serialach takich jak "Prawo Agaty" czy "Chyłka". Pławiak zagrał również główną rolę w filmie Arka Jakubika "Prosta historia o morderstwie". Solowy album Jakubika "Szatan na(...)Nowy utwór promuje płytę grupy Dr Misio "Strach XXI wieku" , która ukaże się w lutym 2020 roku. "13 stycznia 2019. Godzina 21.00. Koncert Dr Misio na WOŚP przed Pałacem Kultury. Kiedy...

 • W miłosnym trójkącie w "Prawie Agaty"

  Twórcy "Prawa Agaty" zapewniają, że w tym sezonie bohaterów serialu czeka prawdziwa rewolucja. Jaką rewolucję przeżyje Bartek Janowski? Michał Mikołajczak : - Przede wszystkim w jego życiu pojawi(...) i Filip, czyli bliźniaki, które grają mojego serialowego syna, są fantastyczni. Świetnie się uzupełniają - jeden jest spokojny, a drugi płacze na zawołanie. Kiedy trzeba spokojnego, gram z Frankiem...

 • Uwielbia robić zdjęcia

  Łukasz Garlicki ("Prawo Agaty", "Hotel 52", "Galeria") jest wielkim pasjonatem fotografii. Uwielbia robić zdjęcia i praktycznie nie rozstaje się z aparatem.

 • Bywa nieugięty

  Prywatnie bardzo różni się od mecenasa Dębskiego, w którego wciela się w serialu "Prawo Agaty". - Jestem otwarty, z wiekiem coraz bardziej - mówi Leszek Lichota. Czasami jednak bywa zasadniczy, jak jego bohater.

 • Studenckie lata Piotra Grabowskiego

  W polskiej wersji językowej najnowszej komedii Disney/Pixar "Uniwersytet Potworny" aktor Piotr Grabowski ("Nad Rozlewiskiem", "Prawo Agaty"), stanął na czele uczelnianego bractwa studenckiego ROR - Ryk Omega Ryk.

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  ...- Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

 • Idzie jak burza

  Widzowie pokochali jej Franię z "Niani" i trzymają kciuki za powodzenie mecenas Przybysz z "Prawa Agaty". Zanim jednak obejrzymy dalszy ciąg jej losów, możemy przypomnieć sobie początki kariery lubianej aktorki.

Zdjęcia na temat: prawo agaty kiedy
Dyskusje na temat: prawo agaty kiedy