• Informacje na temat:

  preis

Artykuły na temat: preis
 • Kinga Preis szczerze o swoim związku!

  Kinga Preis (48 l.) nie ukrywa, że w jej związku bywa burzliwie. Oto, co wydarzyło się ostatnio!

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • ​"Stulecie Winnych ": Kinga Preis od ćwierć wieku ma... nieślubnego męża!

  Kinga Preis, czyli Bronisława Winna ze "Stulecia Winnych" i Natalia Borowik z "Ojca Mateusza", ma dwa wielkie powody do dumy - właśnie świętuje 25-lecie pracy artystycznej i 25-lecie swego związku z operatorem Piotrem Borowcem, który jest (obok syna) najważniejszym mężczyzną w jej życiu!

 • Robert Więckiewicz nagrodzony na festiwalu w Tokio

  Robert Więckiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio. Wyróżniono go za postać Jurusia w filmie Wojciecha Smarzowskigo "Pod Mocnym Aniołem" na podstawie powieści Jerzego Pilcha.

 • Kinga Preis i Krzysztof Globisz zostaną małżeństwem! Taka miłość rzadko się zdarza!

  Spotykają się coraz częściej. Kinga Preis (49 l.) przyjeżdża z Wrocławia i gości w podkrakowskim domu Krzysztofa Globisza (63 l). Tam długo rozmawiają, a nawet… nie szczędzą sobie czułości!

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

 • "Stulecie Winnych": Kinga Preis słono zapłaci za swój żarcik z... Jacka Kurskiego?

  Kinga Preis, czyli Bronisława Winna ze „Stulecia Winnych” i Natalia Borowik z „Ojca Mateusza”, może słono zapłacić za to, co powiedziała, odbierając Telekamerę „Tele Tygodnia” 2020 dla Najlepszej Aktorki. Jej wystąpienie na gali w Teatrze Polskim wielu widzów odebrało jako... manifest polityczny i policzek wymierzony szefowi Telewizji Publicznej.

 • Gdynia 2014: "Bogowie" z Nagrodą Dziennikarzy

  "Bogowie" Łukasza Palkowskiego otrzymali Nagrodę Dziennikarzy Festiwalu Filmowego w Gdyni. Filmowej biografii Zbigniewa Religi przypadł również Złoty Klakier dla najdłużej oklaskiwanego filmu imprezy. Owacja po seansie "Bogów" trwała 6 minut i 17 sekund.

 • Aktorka kilka lat temu sporo schudła, o czym szeroko rozpisywały się media kolorowe. Niestety, nie ustrzegła się efektu jojo. Jakiś czas temu Kinga Preis (44 l.) znów podjęła walkę z kilogramami. Gwiazda może się teraz pochwalić bardzo szczupłą sylwetką. Aż trudno ją poznać! Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie!

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

Zdjęcia na temat: preis
 • Kinga Preis
 • Tomasz Karolak, Kinga Preis
 • Tomasz Karolak, Jacek Braciak, Kinga Preis
Wideo na temat: preis
 • Kinga Preis o nominacji do Wężów: Dowiedziałam się od sąsiadów

  Kinga Preis jest jedną z nominowanych do tegorocznych Węży - nagród dla najgorszych filmowych produkcji roku. Aktorka ma szansę na niechlubną statuetkę w kategorii "występ poniżej talentu" (za rolę w filmie "#wszystkoGra"). W rozmowie z Interią Preis zdradziła, że o nominacji dowiedziała się od... sąsiadów. - Ja nawet nie wiem, gdzie jest taka gala i nie wiedziałam, że w Polsce przyznawane są

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • Nietypowa bajka z Kingą Preis

  W kwietniu ruszają w Teatrze Studio próby do spektaklu na podstawie bajki filozoficznej dla dzieci autorstwa Doroty Masłowskiej. Jedną z ról w sztuce zagra Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza".

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...