• Informacje na temat:

  premier donald

Artykuły na temat: premier donald
 • Donald Tusk obawia się o córkę! Smutne wieści!

  Najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie przez Kasię Tusk (33 l.) zwróciło uwagę samego Donalda Tuska (63 l.). Ojciec blogerki zauważył, że na opublikowany zdjęciu jego córka zdaje się smutna. Polityk postanowił zainterweniować w tej sprawie. Jego gest rozczulił internautów!

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Donald Tusk zaskoczył wszystkich i zmienił zawód!

  Donald Tusk (62 l.) jest przewodniczącym Rady Europejskiej, więc ma sporo pracy i zobowiązań zawodowych. Polityk znalazł jednak trochę czasu i postanowił wystartować w konkursie na opiekuna i…wygrał! Został nianią własnej wnuczki!

 • Trzecia odsłona "Igrzysk śmierci"

  Katniss żyje! W dodatku trafia w miejsce, które według propagandy Kapitolu od lat nie istnieje - do legendarnego 13. Dystryktu. Czy zdecyduje się przyjąć rolę głosu rewolucji i... uratuje Peetę? Już 21 listopada premiera kolejnej części "Igrzysk śmierci".

 • Katarzyna Tusk staje w obronie Donalda Tuska! Padły podłe oskarżenia

  Kasia Tusk (33 l.), z okazji Dnia Ojca, opublikowała na Instagramie zdjęcie ze wspólnych wakacji z Donaldem Tuskiem (63 l.). Do fotki dołączyła krótki opis, który nie spodobał się jednemu z internautów.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Donald Tusk szefem Rady Europejskiej. Zarobi fortunę!

  Donald Tusk (57 l.) wybrany został na nowego szefa Rady Europejskiej. Od grudnia, przez dwa i pół roku, polski premier dorobi się prawdziwej fortuny!

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Ale sensacja! Kasia Tusk już urodziła? "Donald Tusk ma..."

  W sieci aż huczy od doniesień, że córka Donalda Tuska (61 l.) została właśnie mamą...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

Zdjęcia na temat: premier donald
Wideo na temat: premier donald
 • Donald Tusk śpiewa "Ona tańczy dla mnie"

  Spot Greenpeace Polska, w którym premier Donald Tusk śpiewa piosenkę „Ona tańczy dla mnie”, ma zwrócić uwagę na projekt ustawy o odnawialnych źródłach energii. W ciągu trzech tygodni obejrzało go prawie 300 tys. internautów, a do Kancelarii Premiera wysłano ponad 5,7 tys. maili popierających ustawę o odnawialnych źródłach energii.

Dyskusje na temat: premier donald
 • Re: "Pod powierzchnią": Nowy serial z Alicją Bachledą-Curuś!

  a niby dlaczego ma być koniec kariery w USA,kariery w tym kraju nie zrobią już na pewno Premier i Prezydent,dla reszty wszystkie drzwi ciągle otwarte

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Każden któren ma inne zdanie niż Premier Donald i co piszą w GW,co mówi TVN jest Anty sem itą,Fasz ystą i Ksen ofobem

 • Re: "Korona królów": Marta Bryła zmieszana z błotem! Czym podpadła hejterom?

  , że kobietą się czuje. (…) No, jaka pani? No, twarz boksera (o Annie Grodzkiej); JACEK ŻALEK: „Weźmy premiera Tuska. Folksdojcze to tradycja zdrady. (…) Jeżeli się przyjmuje niemiecką narrację wybielania winy i przerzucania jej na Polskę. I polski premier jest zakładnikiem interesów niemieckich, i partia, która ma narrację czysto niemiecką (…)” (podczas rozmowy w TVP o udziale Polaków

 • Re: "Rodzina Połanieckich": Nietypowe dzieło Sienkiewicza zawojowało ekran

  i oprtunizm zdemoralizowanych żurnalistów. Następny przykład: teraz jest prawie zawsze "prezydent Duda", "premier Szydło", a wcześniej byli tylko "Komorowski" lub "Bronisław Komorowski" (nigdy "prezydent Komorowski"), "Ewa Kopacz" zamiast "premier Ewa Kopacz". No i najgorzej był traktowany premier Donald Tusk. Tu w 90% był to po prostu "Tusk". Przykład: "premier Słowacji spotkał się z Tuskiem

 • Re: Pierwsza miłość

  Centralnego Ośrodka Szkolenia Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego[12]. 20 lutego 2013 premier Donald Tusk ogłosił nominację Bartłomieja Sienkiewicza na stanowisko ministra spraw wewnętrznych. Urząd

 • Re: Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z...

  ;-) A... I jeszcze jedno: idę o zakład, że premier Donald Tusk nie ma absolutnie nic wspólnego z wysokością gaży dla aktorów w polskich serialach, tak, jak to nie którzy z Państwa sugerują ;-))) Nie widzę tez

 • Re: Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z...

  jedno: idę o zakład, że premier Donald Tusk nie ma absolutnie nic wspólnego z wysokością gaży dla aktorów w polskich serialach, tak, jak to nie którzy z Państwa sugerują ;-)))Nie widzę tez powodów do