• Informacje na temat:

  premier z obama

Artykuły na temat: premier z obama
 • Michelle Obama bohaterką dokumentu

  ..."Zastanawiam się nad tym, co chcę teraz robić. Na czym mi zależy. Potrzeba czasu na to, by rozgryźć, co to oznacza" - mówi o powrocie do "normalnego" życia po prezydenturze męża Michelle Obama w zapowiedzi filmu dokumentalnego "Becoming". Film będzie można zobaczyć na Netfliksie od 6 maja.

 • Firma Michelle i Baracka Obamów zrobiła serial

  ...się w 11 milionach egzemplarzy. Opinia publiczna czeka teraz na pamiętniki jej męża. Barack Obama umowę dotyczącą tej książki podpisał w 2017 r., ale data premiery wciąż owiana jest tajemnicą.(...)Od kiedy w 2016 r. Barack Obama przestał być prezydentem Stanów Zjednoczonych, wraz z żoną zaangażował się m.in. w projekty medialne. Ich firma producencka Higher Ground podpisała umowy ze Spotify...

 • Reżyser Spike Lee wspiera Obamę

  ...współczesną adaptacją dramatu "Lizystrata". Akcja nie jest jednak osadzona w starożytnej Grecji, ale na ulicach opętanego wojną gangów Chicago. Przy okazji premiery tego filmu, Lee przewodził ulicznej...

 • Zwolnili go, bo przypominał Obamę

  ..."Biblii". "Ktoś zauważył, że aktor, który wcielał się w postać Szatana, przypomina naszego prezydenta. Nagle wszystkie media oszalały. Myślałam, że dzień po premierze wszyscy będą mówić o Jezusie(...) bohatera. Mehdi Ouzaani grał już wcześniej szatana w kilku wcześniejszych adaptacjach Biblii, realizowanych w czasach, gdy Obama nie był jeszcze najważniejszą osobą w USA. Nie przegap swoich ulubionych...

 • Hozier: To niesamowite, że ktoś taki jak Barack Obama zna moją piosenkę

  Muzyczny świat pokochał go na dobre po premierze piosenki "Take Me To Church". W Wielkiej Brytanii sprzedano do dziś 2,23 mln egzemplarzy tego singla. Metaforyczny tekst, opowiadający o zakazanym(...) uczucie, bardzo dziwne, nie spodziewałem się tego. To niesamowite, że ktoś taki jak Barack Obama zna moją piosenkę. To było naprawdę super!

 • Obama spotkał się z Jolie i Pittem

  Prezydent USA Barack Obama zrobił sobie przerwę od spraw wagi państwowej, by pogratulować Angelinie Jolie jej zaangażowania w walkę z przemocą, której doświadczają kobiety. W środę Obama gościł aktorkę i jej życiowego partnera Brada Pitta w Białym Domu.

 • Agnieszka Szulim chciałaby przeprowadzić wywiad z Barackiem Obamą

  ...opowiadają o amerykańskich prezydentach - mówi Agnieszka Szulim. W roli gospodyni talent show "Aplauz, aplauz" Agnieszkę Szulim będzie można oglądać w niedziele o godz. 20.00. Premiera programu 6 września.

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • Simon Cowell najpotężniejszym człowiekiem w show-biznesie

  Prezydent USA Barack Obama, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, miliarder Rupert Murdoch i filmowy magnat Harvey Weinstein znaleźli się wśród osób, które złożyły gratulacje Simonowi Cowellowi po odebraniu prestiżowej nagrody we Francji.

 • Hej, Barack, posłuchaj tego

  Podczas szczytu G8 w Irlandii Północnej premier Wielkiej Brytanii David Cameron wręczył nietypowy prezent prezydentowi USA Barackowi Obamie.