• Informacje na temat:

  premiera bitwy warszawskiej

Artykuły na temat: premiera bitwy warszawskiej
 • Wielka premiera filmu o wojnie i miłości

  ..."1920 Bitwa warszawska" - pierwszy film fabularny zrealizowany w naszym kraju techniką 3D - wchodzi na ekrany kin. W poniedziałek w Teatrze Wielkim odbyła się uroczysta premiera najnowszego dzieła Jerzego Hoffmana.

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Urbańska wyczerpana

  Ciężka praca na planie "Bitwy Warszawskiej 1920" kosztowała Nataszę Urbańską nie tylko wiele zdrowia, ale także wpędziła w kłopoty...

 • Kolejne plakaty "1920 Bitwy Warszawskiej"

  Z niespotykanym impetem ruszyła plakatowa kampania promocyjna nowej superprodukcji w reżyserii Jerzego Hoffmana - "1920 Bitwa Warszawska 3D". Film (premiera 30 września) reklamują plakaty kilkorga różnych autorów.

 • Ten film zniszczy jej karierę?

  Czy Natasza podzieli los innych muz Jerzego Hoffmana? Czego powinna się obawiać Urbańska po premierze "1920 Bitwy Warszawskiej"?

 • Najbardziej oczekiwany film roku!

  Już w piątek, 30 września, odbędzie się premiera najbardziej oczekiwanego polskiego filmu tego roku - "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana.

 • "M jak miłość": Spełniam marzenia - rozmowa z Krzysztofem Kwiatkowskim

  ...premiera filmu "Dywizjon 303", w którym gram Mirosława "Ox" Ferica, asa polskiego lotnictwa myśliwskiego z okresu Bitwy o Anglię. Jest jeszcze "M jak miłość", w którym od dwóch lat wcielasz się(...) reżyseruje Krzysztof Jasiński. Premiera pierwszego "Żołnierz królowej Madagaskaru" odbędzie się w październiku w Teatrze Polskim w Warszawie To będzie uwspółcześniona wersja przedwojennego wodewilu. Drugi...

 • Hoffman na miarę "Potopu"

  28 czerwca ruszą zdjęcia do "Bitwy Warszawskiej 1920" Jerzego Hoffmana. Zostaną zrealizowane w technologii 3D. Piłsudskiego, który nie będzie głównym bohaterem filmu, zagra Daniel Olbrychski. W obsadzie znajdą się także Borys Szyc i Natasza Urbańska.

 • Szyc i Śródka: To naprawdę koniec?

  Plotki o problemach w związku tej pary pojawiają się w mediach już od jakiegoś czasu. Premiera filmu "Bitwa warszawska 1920" dostarczyła pożywki do kolejnych domysłów na temat tego, co tak naprawdę się z nimi dzieje...

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

Zdjęcia na temat: premiera bitwy warszawskiej