• Informacje na temat:

  premiera camp rock 2

Artykuły na temat: premiera camp rock 2
 • Postanowienia ogólne 1. "Sondaż - Premiera "Camp Rock" SMS", zwany dalej Sondażem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne...

 • "Camp Rock 3": Demi Lovato chętna, ale stawia jeden warunek

  Wokalistka Demi Lovato przyznała, że bardzo chętnie wystąpiłaby w trzeciej części "Camp Rock", o ile producenci Disneya spełnią jeden warunek. Produkcja musi być przeznaczona dla widzów dorosłych.

 • Camp Rock, Londyn i Ty!

  ...zadebiutowała na 3. miejscu amerykańskiej listy "Billboardu". Na świecie już sprzedało się ok. miliona egzemplarzy. Polska premiera filmu "Camp Rock" odbędzie się dopiero 3 października.(...)U nas możecie bowiem zdobyć wyjątkowe zaproszenie na europejską premierę filmu "Camp Rock" w którym główną rolę grają właśnie bracia Jonasowie. Dodatkową atrakcją jest fakt, że premierowy pokaz...

 • Demi Lovato o "Camp Rock 3": Chcę więcej przeklinać

  Demi Lovato coraz chętniej wypowiada się na temat możliwej kontynuacji kultowego filmu Disneya "Camp Rock". Tym razem stwierdziła, że bardzo chętnie chciałaby przeklinać na ekranie.

 • "Camp Rock": Joe Jonas chce trzeciej części filmu tylko dla dorosłych

  Lider grupy DNCE, Joe Jonas, przyznał, że bardzo chętnie wystąpiłby w "dorosłej" wersji hitu Disneya "Camp Rock". Wokalista w obsadzie widziałby również Demi Lovato oraz swojego brata Nicka.

 • Listopadowe premiery: Rihanna kontra Susan Boyle

  Free" (premiera 15 listopada). To oparty na bluesie rock'n'roll, nagrany na żywo w ciągu dwóch tygodni w Los Angeles. W towarzyszącym Kid Rockowi zespole znaleźli się Chad Smith (Red Hot Chili Peppers(...) "Love The Way You Lie" (klip do tej piosenki to jeden z tegorocznych przebojów internetu). Na płycie "Loud" (premiera 12 listopada) pojawi się druga część tego przeboju, oczywiście z udziałem "Ema...

 • Ewa Farna i Kuba Molęda: Nie zmieniajmy nic

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Nie zmieniajmy nic" w wykonaniu Ewy Farny i Kuby Molędy. Utwór promuje młodzieżowy film "Camp Rock 2".

 • Ewa Farna znów z Kubą Molędą

  W filmie "Camp Rock 2" ponownie usłyszymy duet Ewy Farnej i Kuby Molędy. Młodzi wokaliści właśnie nagrali polską wersję piosenki promującej drugą część młodzieżowego musicalu.

 • "To co w hip hopie najlepsze"

  Mało kto w Polsce tak dobrze czuje ducha starej szkoły jak oni. Beatowsky to stosunkowo młode producenckie trio, zawiązane w 2005 roku przez trzech warszawiaków: Capisha, jego młodszego brata Kubixa i Wodza. Co można o nich powiedzieć poza tym, że udało im się zwerbować na płytę legendarnego Chubb Rocka z Crooklyn Dodgers oraz całą śmietankę raperów z WWA i jeszcze wydać krążek w labelu należącym...

 • Demi Lovato: Odwyk pomógł zerwać jej z łatką Disneya

  Wokalistka przygodę z show-biznesem rozpoczęła od zagrania w filmach "Camp Rock" i "Camp Rock 2", w których wystąpiła wraz z  Jonas Brothers . Kariera robiona od najmłodszych lat wpędziła gwiazdę(...) Lovato świętuje 4 lata trzeźwości. Obecnie promuje również płytę "Confident" (premiera listopad 2015 rok) na światowej trasie koncertowej. Sprawdź tekst "Stone Cold" w serwisie Teksciory.pl!