• Informacje na temat:

  premiera disney channel

Artykuły na temat: premiera disney channel
 • "Król Lew" wraca na ekrany jako serial!

  Po ponad 20 latach od premiery kinowej kultowego filmu animowanego "Król Lew", Disney Junior planuję emisję serialu będącego jego kontynuacją!

 • "Violetta": Serial i koncert na DVD

  "Violetta: Koncert" oraz dwie pierwsze części drugiego sezonu serialu "Violetta" zadebiutowały na DVD 28 listopada. Trzecia i czwarta część sezonu drugiego pojawią się na rynku 5 grudnia.

 • ...", będącym produkcją Disney Channel. Premiera serialu przyniosła stacji Disney Channel rekordową oglądalność - pierwszy odcinek obejrzało 5,4 mln widzów. Za rolę w tym serialu Emily otrzymała w roku 2007(...) to Watch" w magazynach "Parade" i "Forbes". Emily zagrała główną rolę w produkcji Disney Channel "Tatastrofa". Premiera filmu odbyła się w lutym 2009 roku. Emily zajęła się także muzyką pop i rokiem...

 • Premiera "High School Musical 2"

  Już 5 października o godz. 19:00 na kanale Disney Channel swoją premierę będzie miał film "High School Musical 2". Film podczas uroczystej premiery w kinie widzieli już dziennikarze i fani. Na pokaz przybyła też Hania Stach i Andrzej Lampert - to oni użyczyli swoich głosów głównym postaciom filmu.

 • Ma już 85 lat!

  ...(w soboty o godz. 10.50 w Disney Channel). Co ciekawe, ta najnowsza produkcja o Myszce Miki nawiązuje stylistyką do... tych najstarszych filmów. Anna Janiak(...)Gdyby nie kłopoty prawne pewnego królika, Myszka Miki wcale by nie powstała! Walt Disney wymyślił ją, kiedy jego wytwórnia straciła prawa autorskie do Królika Oswalda, który był bohaterem jego filmów...

 • "Fineasz i Ferb" w pełnym metrażu

  "Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze", film oparty na nominowanym do nagród BAFTA serialu komediowym dla dzieci, będą mogli już wkrótce obejrzeć polscy widzowie. Premiera animowanej produkcji odbędzie się 5 listopada jednocześnie w Disney XD oraz Disney Channel.

 • Wielka 'kasacja' seriali!

  ...również producentem serialu. Ósmy sezon serialu będzie jego ostatnim. Ostatnią partię odcinków zobaczymy latem 2011. "Hannah Montana" (Disney Channel) Miley Cyrus zdecydowała zamknąć ten epizod(...) samego Ryana Shawna (autor kultowego już "The Shield") zakończy się po trzynastym odcinku, premiera ostatniego epizodu nastąpi 23 maja. Główną postacią jest policjant Jarek Wysocki (gra go Jason...

 • "Camp Rock" po polsku

  Takiej premiery filmowej dawno w Polsce nie było. Tłumy piszczących nastolatek, czerwony dywan i ściana fotoreporterów. Powód? Polska premiera, kultowego za oceanem, musicalu dla młodzieży "Camp Rock".

 • Na stałe w obsadzie?

  ...manipulowania ludźmi. Mieszka z Solisami i już zdążyła napsuć krwi Gaby. Premiera nowej serii "Gotowych na wszystko" w USA odbędzie się 27 września. Największą popularność Walsch zdobyła dzięki roli w sitcomie "Cory w Białym Domu" nadawanym na Disney Channel, gdzie grała Meenę Paroom, córkę ambasadora fikcyjnego kraju Bahavia. Wystąpiła również w niezależnym filmie "The Prankster" i w pierwszym...

 • Drogie bajki Hollywood

  Miliony wydane na efekty specjalne i gwiazdorskie nazwiska w czołówce mogą nie wystarczyć, jeśli jeszcze więcej nie zostanie wydane na reklamę filmu. I jeżeli myślicie, że najdroższą kampanię ma na przykład taki "Iron Man", to jesteście w błędzie. Okazuje się, że rekordzistami są w tej dziedzinie... filmy animowane.