• Informacje na temat:

  premiera hobbita

Artykuły na temat: premiera hobbita
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...października]: Premiera serialu "Życie z samym sobą" (Paul Rudd w roli głównej). Zwiastuny trzeciej serii "Atypowego" i "Syna Ameryki" . Aktualizacja #89 [15 października]: Od dzisiaj na(...) of the F...ing World" . Drugi sezon zadebiutuje 5 listopada. Aktualizacja #85 [7 października]: 24 grudnia premiera długo oczekiwanego drugiego sezonu " Zagubionych w kosmosie...

 • "Hobbit: Pustkowie Smauga" w HBO

  To nie lada gratka dla fanów "Hobbita". W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia, na kanale HBO odbędzie się telewizyjna premiera filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga".

 • "Lucyfer": Lucyfer Morningstar w czwartej odsłonie. Zwiastun i zdjęcia z nowych odcinków

  Premiera czwartego sezonu "Lucyfera" już blisko (8 maja). Mamy więc dla was nowe zdjęcia z serialu oraz kapitalny zwiastun serii.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" : Nareszcie koniec

  I tak domyka się Tolkienowska odyseja Petera Jacksona. Z rozmachem i przytupem. Jednak emocje, jakie towarzyszą finałowi "Hobbita" dalekie są od tych towarzyszących trylogii "Władca pierścieni". To raczej ulga: nareszcie koniec.

 • "Lucyfer": Sezon piąty w produkcji?

  Co prawda premiera czwartego sezonu "Lucyfera" jeszcze przed nami, to całkiem możliwe, iż powstanie... piąta seria. Dość ciekawą informację odnośnie nowych odcinków opublikował DB Woodside, czyli serialowy Amenadiel.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Uwaga konkurs!

  Z okazji premiery filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na płytach DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D mamy dla Was konkurs, w którym wygrać można między innymi zestaw kina domowego oraz odtwarzacz Blu-ray. Oto szczegóły!

 • "Zaginiony": Nowy serial w Ale kino+

  Ale kino+ zaprasza na brytyjski, ośmioodcinkowy thriller kryminalny „Zaginiony” ("The Missing"). Polska premiera telewizyjna już w środę 4 lutego, o 20:10.

 • "W poszukiwaniu Hobbita" na antenie Planete+

  25 marca cały świat świętuje Dzień Czytania Tolkiena, a kilka dni później Planete+ pokaże wyjątkową serię zdradzającą tajemnicę powstania Śródziemia, krainy stworzonej przez J.R.R. Tolkiena. "W poszukiwaniu Hobbita" stacja wyemituje premierowo w piątki 3 i 10 kwietnia.

 • ​"Halt and Catch Fire": Najnowszy serial producentów "Breaking Bad"

  Apple i IBM wykonały kawał dobrej roboty, firma Cardiff Electric posunie się o krok dalej. Jej troje pracowników w imię wolności od schematów, gotowych jest pójść do więzienia. Ich pasja, determinacja, a niekiedy nieczyste zagrania, podporządkowane są jednemu celowi - stworzeniu komputera osobistego, który zrewolucjonizuje świat. Czy osiągną sukces? Polska premiera "Halt and Catch Fire": 12

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" już w kinach

  Trzecia część trylogii w reżyserii Petera Jacksona, zrealizowanej na podstawie "Hobbita" J.R.R. Tolkiena, o podtytule "Bitwa Pięciu Armii", w polskich kinach pojawi się już w pierwszy dzień świąt.