• Informacje na temat:

  premiera jak się pozbyć cellulitu

Artykuły na temat: premiera jak się pozbyć cellulitu
 • Facet jak cellulit - trudno się go pozbyć

  ..."Jak się pozbyć cellulitu" to pierwszy film będący efektem współpracy Warner Bros. i Andrzeja Saramonowicza ("Testosteron", "Lejdis"). Jedną z głównych ról zagra Magdalena Boczarska, która na tegorocznym festiwalu w Gdyni otrzymała nagrodę za najlepszą rolę w filmie "Różyczka".

 • Z całym dobrodziejstwem inwentarza

  ..."Jak się pozbyć cellulitu" , reż. Andrzej Saramonowicz, Polska 2010, dystrybutor Warner Bros. Entertainment Polska, premiera kinowa: 4 lutego 2011.

 • Musicalowy numer na początek

  W lipcu rozpoczęły się zdjęcia do najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu?". Premiera przewidziana jest na 4 lutego 2011 roku.

 • Saramonowicz w smokingu

  W Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu". Reżyser pojawił na imprezie w eleganckim smokingu, jednak najwięcej uwagi fotoreporterzy poświęcili aktorkom, grającym główne role w komedii.

 • Komediowy test na antysemityzm

  Jakub Silberberg, bohater "Jak się pozbyć cellulitu", traci grunt pod nogami. Podejrzewa swoją żonę o zdradę o niekoszernym charakterze. Jak zachowa się oszukany mąż? Będzie śledził wiarołomną małżonkę, a może po prostu jej wybaczy? Premiera najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza - już 4 lutego.

 • "Oż ty Karol", czyli powtórka z "Lejdis"

  Remake przeboju sprzed lat "Och, Karol 2" (21 stycznia), kolejna wariacja Andrzeja Saramonowicza na temat "Lejdis", czyli "Jak się pozbyć cellulitu" (4 lutego) i polska wersja "Bridget Jones" - "Wojna żeńsko-męska" Łukasza Palkowskiego (25 lutego) - to pierwsze polskie premiery 2011 roku.

 • Komediowy talent Dominiki Kluźniak

  Krawcowa Iza z telewizyjnego serialu "BrzydUla", Pippi z teatralnego spektaklu "Pippi Pończoszanka" czy naczelna "Biby!" Milena Bambryś z kinowego hitu "Lejdis" - to wszystko przygrywka. W najnowszym filmie Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" Dominika Kluźniak eksplodowała talentem komediowym na miarę Ireny Kwiatkowskiej.

 • Andrzej Saramonowicz debiutuje jako reżyser teatralny

  Premiera sztuki "Testosteron" Andrzeja Saramonowicza odbędzie się 3 listopada w Teatrze im. A. Mickiewicza w Częstochowie. Reżyserii podjął się sam autor, zadebiutuje w ten sposób jako reżyser teatralny.

 • "Ciało": Trup w pociągu

  ...potem jeszcze jeden film - "Jak się pozbyć cellulitu?" (2011), Konecki zajął się realizacją reklamówek i produkcji telewizyjnych; ma na koncie m.in. reżyserię spotu jednego z polskich banków(...) swojego szefa. Ten każe pozbyć się trupa, w czym pomaga Goldiemu kolega - Dizel (Zbigniew Zamachowski). Razem pracują dla bliźniaków syjamskich - braci Trzecich, z których jeden - Zygmunt (Jacek Poks...

 • Szapołowska przegrała w sądzie

  Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście oddalił w piątek powództwo Grażyny Szapołowskiej. Znana aktorka domagała się przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym po tym, jak dyscyplinarnie zwolnił ją dyrektor narodowej sceny Jan Englert.

Zdjęcia na temat: premiera jak się pozbyć cellulitu
Wideo na temat: premiera jak się pozbyć cellulitu