• Informacje na temat:

  premiera jestem bogiem

Artykuły na temat: premiera jestem bogiem
 • Zmiana terminu premiery "Doliny Bogów"

  Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną premiera nowego filmu Lecha Majewskiego "Dolina Bogów" z Johnem Malkovichem, Berenice Marlohe i Joshem Hartnettem w rolach głównych została przesunięta w czasie.

 • Trwoga boga

  ..."Jestem Bogiem" ("Limitless"), reż. Neil Burger, USA 2010, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa 1 kwietnia 2011 roku.

 • "Jesteś Bogiem": Celebryci na premierze

  W Multikinie Złote Tarasy odbyła się premiera filmu "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, która ściągnęła całą towarzyska śmietankę Warszawy. Pojawiła się Doda, Tomasz Karolak, Natalia Siwiec, Kazik Staszewski, Weronika Rosati, oraz twórcy filmu.

 • "Dolina Bogów" w kinach od 21 sierpnia

  ..., które reżyser współtworzył razem z Pawłem Tyborą ("Onirica") w stanie Utah w USA oraz muzyką skomponowaną przez laureata Oscara - Jana A.P. Kaczmarka. Planowana pierwotnie na marzec premiera została przesunięta w czasie ze względu na sytuację epidemiologiczną. "Epidemia zastała mnie w Katowicach, bo 23 marca w Kinie Kosmos miała się odbyć premiera 'Doliny Bogów'. Przez koronawirusa premiery...

 • Francuski "Kler"? Polska premiera "Dzięki Bogu"

  Na festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu odbył się pierwszy polski pokaz najnowszego filmu François Ozona "Dzięki Bogu" ("Grâce à Dieu"). Jego bohaterami są trzej mężczyźni usiłujący postawić przed wymiarem sprawiedliwości księdza, który molestował ich w dzieciństwie. Ozon otrzymał za swój film na tegorocznym Berlinale Srebrnego Niedźwiedzia - Nagrodę Grand Prix Jury.

 • "Diego": Ręka Boga

  ...przełomu lat 80. i 90. XX wieku. Ten moment w biografii Maradony wpłynął na to, że był jednocześnie bogiem i kanalią. To wtedy "uciekł" z FC Barcelona i przeniósł się do Neapolu do przeciętnego - nawet jak(...) to ten, który próbował zadowolić każdego za wszelką cenę. 8/10 "Diego" (Diego Maradona), reż. Asif Kapadia, Wielka Brytania 2019, dystrybutor: M2Films, premiera kinowa: 19 lipca 2019 roku.

 • "Nie jestem bogiem metalu"

  ...w sposób nieodwracalny. Na "Monotheist", którego premiera miała miejsce pod koniec maja 2006 roku, nie trudno odnaleźć charakterystyczne cechy ich ponadczasowego grania. I choć grupa z Zurychu spełnia wszelkie wymogi tworu kultowego, Szwajcarzy nie widzą siebie w roli bogów metalu. - Nie postrzegam siebie w tych kategoriach. Jestem jedynie muzykiem i fanem heavy metalu, który poświęcił tej scenie...

 • "Ukryte życie": Bóg, Honor, Ojczyzna

  ...razem z głównym bohaterem siedzieli w więzieniu. 5/10 "Ukryte życie" (A Hidden Life), reż. Terrence Malick, USA/Niemcy 2019, dystrybutor: Imperial - Cinepix, premiera kinowa: 7 lutego 2020 roku.

 • "Dzięki Bogu" : Bój się Boga

  .... 6/10 "Dzięki Bogu" (Grâce à Dieu), reż. Francois Ozon, Francja, Belgia 2018, dystrybutor: Against Gravity, premiera kinowa: 2019.

 • Koniec zdjęć do filmu "Jesteś bogiem"

  Zakończono zdjęcia do filmu Leszka Dawida "Jesteś Bogiem" o legendarnym zespole hiphopowym "Paktofonika".

Zdjęcia na temat: premiera jestem bogiem
Wideo na temat: premiera jestem bogiem
 • Durczok o Tomaszu Kocie w filmie "Bogowie": To nie jest rola, to kreacja

  W filmie "Bogowie" Tomasz Kot gra polskiego kardiochirurga, Zbigniewa Religę, który jako pierwszy dokonał udanego przeszczepu serca. O wyśmienitej kreacji Kota, niezwykłym talencie aktorskim i ponadprzeciętnym zaangażowaniu w projekt, media rozpisywały się już od samej premiery filmu, która miała miejsce 10 października 2014 roku. Na ten temat wypowiedział się także Kamil Durczok. Co miał do powiedzenia o roli, która niewątpliwie przejdzie do historii polskiej kinematografii? (Starry.tv/x-news)

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  ostatniego słowa, a jego telefon wciąż dzwoni. – W tej chwili jestem w trakcie aktywnej współpracy z Teatrem Telewizji. Teraz będzie już drugi spektakl – pierwszy to „Brat naszego Boga”, w tej chwili „Inspekcja”. Bardzo ciekawe wyzwania, tym jestem w tej chwili zajęty najbardziej. Natomiast z planami filmowymi czekam do premier – mówi agencji Newseria Lifestyle Piotr Głowacki, aktor. „Inspekcja” jest