• Informacje na temat:

  premiera jesteś bogiem poznań

Artykuły na temat: premiera jesteś bogiem poznań
 • "Jesteś Bogiem": Celebryci na premierze

  W Multikinie Złote Tarasy odbyła się premiera filmu "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, która ściągnęła całą towarzyska śmietankę Warszawy. Pojawiła się Doda, Tomasz Karolak, Natalia Siwiec, Kazik Staszewski, Weronika Rosati, oraz twórcy filmu.

 • "Jesteś Bogiem": Chwyta za serce

  Twórcy i obsada filmu "Jesteś Bogiem" o zespole hip-hopowym Paktofonika zostali nagrodzeni przez dziennikarzy oklaskami po wtorkowej (8 maja) projekcji na 37. festiwalu w Gdyni. Produkcję chwalili również muzycy - członkowie Paktofoniki.

 • "Bóg zsyła nas na ziemię w konkretnym celu"

  ...w równym stopniu. Wróćmy do płyty - w wielu utworach opowiadasz o tym, jakie cechy powinien posiadać twój wymarzony mężczyzna. Czy obecnie jesteś zakochana? Nie, niestety... A nie boisz się, że(...) wówczas chciałybyśmy robić coś jeszcze wspólnie. Na razie jesteśmy bardzo szczęśliwe w obecnym składzie, wspieramy się przy każdej okazji i chcemy, żeby trwało to jak najdłużej. Następna płyta Destiny's...

 • Premiera "Laury" w TVN

  ..., ślub, narodziny córeczki. Pomogła mu modlitwa. "Modliłem się, rozmawiałem z Bogiem. Nie dopuszczałem do siebie myśli, że może się nie udać. Czasu trocha było, porozmawialiśmy sobie. Na początku było proszenie, błaganie o to, żeby mi pomógł. Raczej o złości nie było mowy. Powiedziałem sobie - skoro tak musi być - ty jesteś stwórcą i do ciebie należy ostatnie słowo" - powiedział Nowak. W momentach...

 • Magik, Fokus i Rahim na ekranach kin

  Obsypany nagrodami, długo oczekiwany film o zespole Paktofonika - "Jesteś Bogiem", wejdzie do polskich kin już we wrześniu.

 • Gdynia na finiszu. Dla kogo Złote Lwy?

  ..."Obława" Marcina Krzyształowicza, "Jesteś bogiem" Leszka Dawida, "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz "W ciemności" Agnieszki Holland to obrazy, które mają szansę na Złote Lwy Gdynia Film Festival. Werdykt jury poznamy już dziś wieczorem.

 • "Broad Peak": Film o himalaiście Macieju Berbece

  Trwają zdjęcia do filmu "Broad Peak" o himalaiście Macieju Berbece. Filmowcy mają już za sobą zdjęcia w Karakorum. W głównego bohatera wciela się Ireneusz Czop, jego żonę zagra Maja Ostaszewska. Na fotelu reżysera zasiada Leszek Dawid, autor filmu "Jesteś Bogiem" o zespole Paktofonika.

 • Kowalczyk: Co po "Magiku"?

  Nie odczuwam nagłej fali zainteresowania moją osobą; nie odcinam się od ludzi, przeciwnie - wychodzę 'w miasto', podróżuję autobusami - mówi 25-letni Marcin Kowalczyk, laureat Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2012 za rolę w filmie "Jesteś Bogiem".

 • Dawid Ogrodnik: Czasem organizm się buntuje

  Olśnił rolą Rahima w "Jesteś Bogiem", zabłysnął w "Idzie", ale to film "Chce się żyć" zmienił życie Dawida Ogrodnika na zawsze. Po morderczej pracy z własnym ciałem i psychiką zagrał sparaliżowanego Mateusza, zachwycając krytyków i publiczność. Hollywood takie kreacje nagradza Oscarami.

 • Rahim: Część mojej duszy

  ..."Dawid Ogrodnik odgrywa Rahima, którym byłem i jestem. Na pewno w tej postaci jest część mojej duszy" - mówi Sebastian "Rahim" Salbert - jeden z muzyków grupy Paktofonika. 21września do kin wejdzie film "Jesteś Bogiem" opowiadający historię tego zespołu.

Zdjęcia na temat: premiera jesteś bogiem poznań