• Informacje na temat:

  premiera kalendarza

Artykuły na temat: premiera kalendarza
 • Premiera filmu z Tomem Hanksem odwołana

  Już 12 czerwca miała zadebiutować w kinach "Misja Greyhound" z Tomem Hanksem w roli głównej. Później ta reżyserowana przez Aarona Schneidera produkcja z powodu pandemii została wycofana z kalendarza premier bez podania informacji, kiedy będzie można go zobaczyć.

 • Rita Ora: Nowa płyta i zaskakujący klip promujący kalendarz adwentowy

  Pod koniec listopada, w rozmowie  w porannym programie BBC Radio1, Rita Ora potwierdziła, że rozpoczęła prace nad drugim albumem studyjnym. Premiera wstępnie zaplanowana została na 2017 rok. Co(...) Magazine", który rozpoczął promocję swojego kalendarza adwentowego. Z tej okazji wokalistka wystąpiła w specjalnym klipie, w którym śpiewa piosenkę "Boogie Woogie Bugle Boy" grupy The Andrew Sisters . Co...

 • Złe wieści dla kinomanów. Premiery oczekiwanych filmów przełożone!

  ..." - poinformowało w oświadczeniu studio Disneya. Lista filmów, których daty premier zostały przesunięte, jest o wiele dłuższa. Wcześniej z kalendarza premier spadł "Tenet" Christophera Nolana, który(...) premiera nowego Bonda. Film "Nie czas umierać" jest gotowy i od kilku miesięcy czeka na wpuszczenie do kin.

 • Ujawniono daty premier seriali Marvela

  Serial "Falcon and the Winter Soldier" zobaczymy już w sierpniu tego roku. Początkowo premiera produkcji zapowiadana była na jesień. Z kolei zimą zaprezentowany zostanie serial "WandaVision(...) twórcom wierzyć na słowo) została zaplanowana na październik 2020. Premiera odcinków pierwszego sezonu "The Mandalorian" zawsze odbywała się w piątki. Z tego też względu datę premiery sezonu numer...

 • AC/DC: Kalendarz wznowień

  Grupa AC/DC od kilku tygodni związana jest nową umową z wytwórnią Epic/Sony Music. Pierwszym przejawem współpracy z nowym wydawcą będą reedycje kilkunastu albumów legendarnej australijskiej formacji. Do sprzedaży trafi również kilka płyt DVD.

 • Jej kalendarz pęka w szwach

  Przed aktorką trudny okres. Lada dzień zaczynają się zdjęcia do drugiej serii "Przyjaciółek", a praca na planie trwa od świtu do wieczora. Oprócz tego Stużyńska ma wiele zobowiązań jako gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym zastąpiła Katarzynę Pakosińską. 6 stycznia w teatrze Capitol odbędzie się premiera nowego programu, a to oznacza wiele prób. Będzie ciężko, zwłaszcza że Magda w pracy...

 • Wszystkie aktorki nago

  Dziewięć pięknych, utalentowanych i... wiecznie młodych kobiet. Dziewięć wspaniałych polskich aktorek (plus kilku panów). W warszawskim Teatrze Komedia trwają ostatnie przygotowania przed premierą spektaklu "Dziewczyny z kalendarza" na podstawie słynnej sztuki Tima Firtha o tym samym tytule.

 • Film "Tenet" na serwisach streamingowych?

  ..., że jeśli chodzi o 'Tenet', to nic takiego nie będzie miało miejsca" - powiedział Stankey, cytowany przez portal "Deadline". Premiera filmu "Tenet" przekładana była już trzykrotnie. Ostatecznie film Nolana został zdjęty z kalendarza premier i nie wiadomo, kiedy pojawi się w kinach. Słowa Stankeya potwierdzają, że na obecną chwilę nie ma dyskusji w kwestii innej formy premiery filmu...

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (5-7 marca) w kinie debiutuje aż sześć filmów. Najbardziej oczekiwaną jest niewątpliwie premiera obrazu "Pasja" w reżyserii Mela Gibsona. Obok tego filmu w kinach pojawią się: komedia "Dziewczyny z kalendarza" , przygodowa opowieść "Piotruś Pan" , romantyczna komedia "Nadchodzi Polly" , dramat "Pejzaż" oraz trójwymiarowy dokument "Królestwo Owadów (IMAX 3D)" .

 • J. Walters wraca do Pottera

  Julie Walters ( "Billy Elliot" , "Dziewczyny z kalendarza" ), która w trzech pierwszych częściach Harry'ego Pottera wcielała się w postać pani Weasley, a zabrakło jej w obsadzie "Czary Ognia" , wystąpi ponownie w piątej części serii - filmie "Harry Potter i Zakon Feniksa".