• Informacje na temat:

  premiera kinowa

Artykuły na temat: premiera kinowa
 • "Zieja": Kolejna produkcja TVP Dystrybucja Kinowa

  Kolejnym po "Zenku" filmem, który na ekrany polskich kin wprowadzi TVP Dystrybucja Kinowa, będzie biograficzny obraz "Zieja". Premiera produkcji Roberta Glińskiego z głównymi rolami Zbigniewa Zamachowskiego i Andrzeja Seweryna zaplanowana jest na 13 marca.

 • Tylko jedna kinowa premiera

  W tym tygodniu na ekranach polskich kin gości tylko jedna premiera - będącą pełnometrażowym debiutem greckiego reżysera, Alexisa Alexiou, "Opowieść nr 52".

 • "Kinowa telenowela" Bromskiego

  Krytycy nie mają wątpliwości - trzeci film Jacka Bromskiego z serii "U Pana Boga..." to porażka. Kolejne przygody bohaterów Królowego Mostu to - według nich - "kinowa telenowela".

 • Kolejna kinowa rola Toma Waitsa

  ...zwiedzaj"), a za produkcję odpowiadają Graham Broadbent i Peter Czernin. Premiera filmu planowana jest na przyszły rok. Tom Waits jest jednym z najbardziej poważanych współczesnych wokalistów...

 • "El Camino: Breaking Bad": Kinowa wersja kultowego serialu

  Serial "Breaking Bad" zdobył powszechne uznanie krytyków. Nic dziwnego, że jego fani z niecierpliwością czekali na premierę kinowej kontynuacji produkcji - "El Camino: Breaking Bad". 11 października będą mieli okazję poznać dalsze losy Pinkmana.

 • Najbardziej wyczekiwane premiery 2020 roku

  Globów, w tym za najlepszy dramat i reżyserię. Jest niemal pewne, że w lutym 2020 roku na jego konto wpadnie kilka Oscarów - być może także ten najważniejszy. Premiera kinowa: 24 stycznia 2020 roku(...) uwodzi dziecięcą perspektywą. Za reżyserię odpowiada Taika Waititi, twórca "Co robimy w ukryciu" i "Thor: Ragnarok". Film jest poważnym graczem w nadchodzącym wyścigu oscarowym. Premiera kinowa: 24

 • Premiera filmu "Tenet" ponownie przełożona

  Warto pamiętać, że przełożenie daty premiery filmu "Tenet" dotyczy jedynie rynku amerykańskiego. Niewykluczone więc, że nakręcone za 200 milionów dolarów widowisko szpiegowskie zostanie pokazane najpierw poza terytorium Stanów Zjednoczonych. W najbliższych dniach szefostwo Warner Bros. poinformuje o swoich planach dotyczących filmu Nolana. Związana z pandemią COVID-19 sytuacja kinowa wymusza...

 • Zniknie kultowa sala kinowa

  Sala Wielka Centrum Kultury Zamek w Poznaniu powstała w latach 60-tych ubiegłego wieku, jako sala posiedzeń delegatów PZPR, a później jako sala widowiskowo-kinowa. Przez ponad 30 lat była miejscem, w którym działało Kino Pałacowe, mające status kina studyjnego, organizowano w niej także koncerty. Tu na początku lat 90. ubiegłego wieku po raz pierwszy na koncercie grupa Kult wykonała cover utworu...

 • Największa kinowa klapa roku?

  "Piąta władza", film biograficzny o Julianie Assangeu, twórcy portalu WikiLeaks, przyciągnął do kin małą liczbę widzów - wynika z zestawienia opublikowanego przez magazyn "Forbes". Przy budżecie 28 mln dolarów film zarobił zaledwie... 6 mln.

 • Kinowa masakra piłą mechaniczną

  Horror "The Texas Chainsaw Massacre" był filmem najchętniej oglądanym przez Amerykanów podczas minionego weekendu. Obraz, będący nową wersją słynnej "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" Tobe'a Hoopera, przyniósł w kinach USA około 29,1 miliona dolarów wpływów. Bohaterami opowieści jest kilkoro nastolatków ściganych przez zdegenerowaną rodzinę kanibali, w której rej wodzi przerażający Leatherface.

Zdjęcia na temat: premiera kinowa
Wideo na temat: premiera kinowa
 • "Git"

  "Git" to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami polski dramat sensacyjny, odkrywający brudny świat więziennych porachunków. Jak mówi reżyser, Kamil Szymański, pomysł zrodził się z krótkiego artykułu w jednej z łódzkich gazet. Historia dotyczyła więźnia, który zabił swojego kolegę z celi na jego własną prośbę. Premiera kinowa 13 listopada 2015.

Dyskusje na temat: premiera kinowa