• Informacje na temat:

  premiera klipu

Artykuły na temat: premiera klipu
Zdjęcia na temat: premiera klipu
Wideo na temat: premiera klipu
 • Jest nowy klip Adele. Szykuje się hit?

  W sieci ukazał się teledysk do piosenki "Hello" zwiastujący trzeci album Adele - "25". Premiera 20 listopada.

 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • "Gra o tron": Nikt nie jest bezpieczny

  Stacja HBO udostępniła najnowszy teaser 6. sezonu "Gry o tron". Po obejrzeniu tego jednominutowego klipu jedno jest pewne - nikt nie jest bezpieczny! Nawet Tyrion. Premiera nowych odcinków już 24 kwietnia.

 • Mistrz tańca powraca

  Mistrz tańca powraca to debiut reżyserski Christiana Holtena Bonke i Andreasa Koefoeda, którego premiera odbyła się na festiwalu CPH:DOX w Kopenhadze w 2011 roku. Zdjęcia do filmu trwały dwa lata. Reżyserzy starali się jak najbardziej zbliżyć do filmowanych bohaterów. Pokazując zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zobrazowali co czują i jak reagują na pojawiające się pomiędzy nimi problemy. Film jest jednak nie tylko poruszającym tanecznym "love story", lecz również szczerym i...