• Informacje na temat:

  premiera przed świtem 2

Artykuły na temat: premiera przed świtem 2
 • Fragmenty "Przed świtem": Bella w ciąży

  W opublikowanym już zwiastunie teaserowym "Sagi 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1" widzowie mieli okazję obejrzeć fragmenty ślubu Edwarda i Belli, jak również pełną namiętności noc poślubną bohaterów(...) zwiastuna - jeszcze w tym tygodniu. - zapowiada polski dystrybutor, Monolith. Akcja "Sagi 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1" rozpocznie się od pięknego ślubu i hucznym weselu, po którym Bella (Kristen...

 • "Saga 'Zmierzch': Przed świtem - część 2": Przedświt żywych trupów

  ...''Przed świtem. Część 2'' wieńczy sagę ''Zmierzch''. Ostatni tom książki zaadaptowano na dwa filmy (co należy tłumaczyć tzw. ''żądzą pieniądza"), i o ile wcześniejszy segment należał do najsłabszych i najbardziej żenujących elementów serii, o tyle druga część stanowi jej interesujące domknięcie, które powinno zadowolić zarówno fanów, jak i wrogów.

 • Najbardziej oczekiwana premiera

  Już w najbliższy piątek, 18 listopada, do kin trafi "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1". Na kolejną adaptację książki Stephenie Meyer czekały miliony fanów na całym świecie. W głównych rolach jak zawsze Kristen Stewart i Robert Pattinson.

 • Premiera ostatniego "Zmierzchu" bez gwiazd

  Światowa premiera ostatniego filmu Sagi "Zmierzch" - "Przed świtem. Część 2" odbędzie się w ramach festiwalu filmowego w Rzymie (9-17 listopada). Zabraknie na niej jednak gwiazd serii - Kristen Stewart i Roberta Pattinsona.

 • "Bohemian Rhapsody": Premiera filmu o Queen przyspieszona

  ..."Bohemian Rhapsody" - filmowa biografia zespołu Queen - trafi na ekrany kin już 2 listopada. Początkowo premiera obrazu w reżyserii Dextera Fletchera zaplanowana była na 25 grudnia.

 • Na te premiery czekamy w 2012!

  ...niespodzianek" - dodał reżyser. "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 2" (premiera: 16 listopada) Ekranizacja ostatniego tomu sagi "Zmierzch" - "Przed świtem" - została rozbita na dwa filmy. Reżyserem(...) wszystkich partii. I najbardziej parafiańską" - pisał o pierwszej części "Przed świtem" recenzent INTERIA.PL. "Hobbit: Niespodziewana podróż" (premiera: 14 grudnia) Podobnie jak miało to miejsce...

 • Reżyser filmu o Queen wyrzucony! Premiera "Bohemian Rhapsody" zagrożona?

  ...2", "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" i "Saga 'Zmierzch': Przed świtem - część 2". We wrześniu ujawniono pierwsze zdjęcie z planu "Bohemian Rhapsody", na którym widnieje Malek w charakterystycznej...

 • Była para razem na premierze

  Do niedawna będący w związku Robert Pattinson i Kristen Stewart pokażą się razem na czerwonym dywanie podczas oficjalnej premiery filmu "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 2".

 • Ostatni "Zmierzch": Jest teaser!

  W sieci pojawiła się długo wyczekiwana zapowiedź ostatniego filmu serii "Zmierzch" - "Przed świtem - część 2".

 • Fragment nowego "Zmierzchu": Tylko u nas!

  Premiera ostatniej części Sagi "Zmierzch: Przed świtem - część 2" na ekranach polskich kin pojawi się już w najbliższy piątek, 16 listopada. Tymczasem mamy dla Was ekskluzywny fragment tej od dawna oczekiwanej produkcji. Możecie go zobaczyć tylko w INTERIA.PL!