• Informacje na temat:

  premiera słynnego

Artykuły na temat: premiera słynnego
 • "Zła edukacja": Historia słynnego finansowego skandalu

  ..."Zła edukacja" to oparta na faktach czarna komedia śledząca losy kuratora oświaty, który stał za największą w historii Ameryki finansową malwersacją w szkołach publicznych, kradnąc przeszło 11 mln dolarów. Premiera filmu z Hugh Jackmanem i Allison Janney w rolach głównych odbędzie się w HBO GO 26 kwietnia.

 • Premiery najbardziej oczekiwanych filmów przełożone

  ...oficjalną datą był 12 sierpnia. Teraz okazuje się, że 26 sierpnia film zadebiutuje w 70 krajach. Nietypowo premiera nastąpi w nich wcześniej niż w USA. Wśród wspomnianych 70 krajów są m.in. Australia(...) słynnego "Upadku" Joela Schumachera.

 • Musical o Destiny's Child. Zobaczymy, jak wyglądała kariera słynnego girlsbandu

  ...- moich i innych" - zdradził ojciec Beyoncé. Tytuł spektaklu to "Survivor: The Destiny's Child Musical" , a jego premiera wyznaczona na 2020 rok, ma się odbyć w mieście, od którego wszystko się...

 • ​Super Bowl 2018: Justin Timberlake nie powtórzy słynnej wpadki z Janet Jackson

  ..., odniósł się do słynnego występu z Janet Jackson podczas finału Super Bowl w 2004 roku. Wówczas Timberlake przypadkowo odsłonił pierś swojej koleżanki. Gdy producenci zorientowali się, co się wydarzyło(...) później "Nipplegate" (czyli aferą sutkową), opinia publiczna żyła jeszcze przez długi czas. Justin Timberlake szykuje się obecnie do wydania nowej płyty zatytułowanej "Man of the Woods". Premiera...

 • Mark Hamill wyjawił prawdę o słynnej kwestii z „Gwiezdnych wojen”

  „Nie… Ja jestem twoim ojcem” - to zdanie wypowiedziane przez Dartha Vadera do Luke’a Skywalkera po dziś dzień pozostaje jedną z najważniejszych kwestii w historii kina. W jednym z tweetów opublikowanych przez odtwórcę roli Skywalkera, Marka Hamilla, aktor potwierdził, że prawda o ojcostwie Vadera była ukrywana przed większością obsady i twórców. Dowiedzieli się o niej dopiero po premierze filmu.

 • Znamy datę premiery filmu "Gucci" Ridleya Scotta

  ...założyciela marki Gucci i ostatniego członka rodziny, który stał na czele słynnego domu mody. Lady Gaga ma wcielić się w filmie Scotta w rolę Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio, która została skazana za(...) Giannina Scott, która razem z mężem zajmie się produkcją filmu. Jego premiera została zaplanowana na 24 listopada 2021 roku.

 • Poważny wypadek słynnego producenta

  ...albumu Black Dub Collective, nowej formacji Lanois. Premiera wydawnictwa została oczywiście przełożona na nieokreślony termin. Daniel Lanois najbardziej znany jest ze współpracy z grupą U2 (w parze...

 • Charytatywna premiera

  W sobotę 22 lipca o godz. 12.30 w krakowskim kinie Sztuka odbędzie się ogólnopolska specjalna premiera filmu "The Flintstones - Niech Żyje Rock Vegas". Pokaz, którego organizatorami są Krakowskie Centrum Kinowe ARS oraz dystrybutor tytułu, firma UIP-ITI, będzie miała charakter charytatywny.

 • "Obywatel Jones": Cała prawda o słynnym dziennikarzu

  Dziennikarz oddany prawdzie. Kim naprawdę był Gareth Jones, człowiek, który opowiedział o Wielkim Głodzie? Nagrodzony Złotymi Lwami "Obywatel Jones" Agnieszki Holland w kinach od 25 października.

 • Godthrymm przed premierą debiutu

  Doommetalowe trio Godthrymm z Wielkiej Brytanii wyda na początku 2020 roku pierwszy album.

Zdjęcia na temat: premiera słynnego
Wideo na temat: premiera słynnego
Dyskusje na temat: premiera słynnego