• Informacje na temat:

  premiera spektaklu

Artykuły na temat: premiera spektaklu
 • Prezydent Krakowa w spektaklu teatralnym

  Jacek Majchrowski zagra ministra wojny w spektaklu "Król Maciuś Pierwszy" w Teatrze Nowym Proxima w Krakowie. Prezydent Krakowa nie wystąpi osobiście na deskach sceny, ale na projektorze - tak jak pozostali ministrowie w przedstawieniu reżyserowanym przez Piotra Siekluckiego.

 • Premiera spektaklu "Lekcje stepowania" Krystyny Jandy

  ..., czasem się pośmiać, czasem popłakać, czasem wyrzucić z siebie to, co gdzieś tam w środku się odbywa - wyjaśnia Romanowska.  Premiera spektaklu "Lekcje stepowania" odbędzie się 20 grudnia(...) pewności siebie i radości życia. Krystyna Janda, odpowiedzialna za reżyserię spektaklu, twierdzi, że poprzez "Lekcje stepowania" chciała opowiedzieć o problemach nękających współczesnych ludzi...

 • Joanna Szczepkowska w spektaklu "Ida Kamińska"

  ...- Jest uosobieniem teatru; była osobą, która naprawdę żyła dla teatru - powiedziała podczas próby medialnej Joanna Szczepkowska, kreująca tytułową rolę w spektaklu "Ida Kamińska". Premiera przedstawienia w reż. Gołdy Tencer - 15 marca w Teatrze Żydowskim.

 • Agustin Egurrola reżyserem spektaklu "Boxality"

  ...- "Boxality" to coś naprawdę oryginalnego - to historia o dziewczynie, która idzie przez życie i spotyka różne ograniczenia; to historia opowiedziana tańcem - mówił we wtorek reżyser spektaklu Agustin Egurrola. Dodał, że to pierwszy spektakl w stylu off broadway w Polsce.

 • Ewa Skibińska w spektaklu "Upadanie"

  Próba odpowiedzi na pytanie o powody radykalizowania się współczesnego świata za pomocą opowieści o konfliktach rodzinnych - premiera "Upadania" autorstwa i w reżyserii Arpada Schillinga odbędzie się 30 czerwca w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

 • Przemysław Stippa w roli Hamleta w spektaklu Teatru Telewizji

  ..., uwiarygodniając tym samym wewnętrzne rozdarcie i zagubienie głównego bohatera" - czytamy w zapowiedzi na stronie Teatru Telewizji. W spektaklu wykorzystano przekład Jarosława Iwaszkiewicza. Scenografię zaprojektowała Aleksandra Gąsior, a kostiumy - Krzysztof Łoszewski. Muzykę skomponował Lubomir Grzelak. Zdjęcia zrealizował Adam Sikora. Telewizyjna premiera "Hamleta" odbędzie się 28 października o godz...

 • Danuta Stenka w spektaklu "Matka Courage"

  ...- To umieszczona w kontekście rozpadającej się Unii Europejskiej historia matki, która chce ochronić swoje dzieci przed wojną - mówi reżyser Michał Zadara o swoim najnowszym spektaklu. Premiera "Matki Courage i jej dzieci" - w sobotę w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • Premiera spektaklu "Nad" w Studiu Teatralnym Dwójki

  Nagrodzona Srebrnym Remi podczas 48. edycji Worldfest w Houston w Teksasie sztuka w reżyserii i na podstawie tekstu Mariusza Bielińskiego zostanie zaprezentowana w niedzielę, 21 czerwca, o godz. 22.55 na antenie TVP2.

 • Dorociński w spektaklu Domalika

  Spektakl "Nastasja Filipowna", na motywach "Idioty" Fiodora Dostojewskiego i według pomysłu Andrzeja Wajdy, reżyseruje w warszawskim Teatrze Ateneum jego dyrektor Andrzej Domalik. Premiera przedstawienia odbędzie się w niedzielę.

 • Małgorzata Foremniak w spektaklu "Imię"

  ...amerykańscy koledzy mogą te rolę zagrać tak pięknie, że później przystąpię do tego pełen kompleksów i taki zaniepokojony - mówi Szymon Bobrowski. Premiera spektaklu "Imię" w Teatrze Studio Buffo odbędzie(...) spektaklu mokra koszula, bo ja inaczej nie potrafię i Pierre myślę, że też inaczej nie potrafi. Pasjonat, a jednocześnie bezwzględny mąż, bezwzględny przyjaciel i bezwzględny pedagog - mówi Szymon...

Zdjęcia na temat: premiera spektaklu
Wideo na temat: premiera spektaklu
 • Premiera spektaklu "Lekcje stepowania" Krystyny Jandy

  Spektakl "Lekcje stepowania" od dziś na deskach warszawskiego Och-Teatru. Sztuka opowiada o uczestnikach kursu stepowania, dla których lekcje stanowią odskocznię od codziennych problemów i rodzaj grupowej terapii.

 • Ewa Kasprzyk jako Martha w kultowym spektaklu „Kto się boi Virginii Woolf?”

  Aktorka wraca do repertuaru dramatycznego. Na deskach Teatru Polonia zagra główną rolę w spektaklu „Kto się boi Virginii Woolf?”. Twierdzi, że jest podekscytowana rolą Marthy, pozwala ona bowiem pokazać cały wachlarz aktorskich umiejętności. Premiera spektaklu wyreżyserowanego przez Jacka Poniedziałka w piątek 29 stycznia. Spektakl „Kto się boi Virginii Wolf?” opowiada o małżeństwie

 • Katarzyna Warnke zagrała w spektaklu Juliusza Machulskiego

  Jesienią Katarzynę Warnke czekają dwie ważne premiery. Aktorka wystąpiła w spektaklu „Rybka canero”, który we wrześniu pokaże Teatr Telewizji. Było to jej pierwsze zawodowe spotkanie z Juliuszem Machulskim. W tym samym miesiącu w konkursie podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni zostanie zaprezentowany film „W spirali”, w którym Warnke zagrała główną rolę.

Dyskusje na temat: premiera spektaklu
 • Re: Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Wpisz w YouTube : "Boska!" (Florence Jenkins) - Teatr Telewizji (2011) - Krystyna Janda Koniecznie obejrzyj ! Reżyseria: Andrzej Domalik Obsada: Krystyna Janda, Krystyna Tkacz, Maciej Stuhr, Wiktor Zborowski i inni Premiera sztuki: Teatr Polonia w Warszawie, 27 kwietnia 2007 A JAKA WIDOWNIA !

 • Re: Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Kidawa Błońska i jej przemyślane wypowiedzi. 1-W tym roku obchodzimy 75. rocznicę zbrodni katyńskiej . 2-10.05.2020 Polacy w wyborach wybierają ministrów i premiera. 3-Chcą się przypodobywać księżą i biskupą" 4-Komisja Wenecka to jest ciało unijne, a my jesteśmy członkiem UE . 5-Czuję wsparcie kolegów i koleżanek z PiS . 6-Prezesowi PiS nie zależy na świecie, tylko na Polsce. 7-Władimira Putina

 • Re: Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Kidawa Błońska i jej przemyślane wypowiedzi. 1-W tym roku obchodzimy 75. rocznicę zbrodni katyńskiej . 2-10.05.2020 Polacy w wyborach wybierają ministrów i premiera. 3-Chcą się przypodobywać księżą i biskupą" 4-Komisja Wenecka to jest ciało unijne, a my jesteśmy członkiem UE . 5-Czuję wsparcie kolegów i koleżanek z PiS . 6-Prezesowi PiS nie zależy na świecie, tylko na Polsce. 7-Władimira Putina

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Premiera spektaklu "Di, Viv i Rose"

  Cisza nad rozlewiskiem od 7 grudnia 2014 roku w TVP 1 HD potwierdzone premiera ciszy nad rozlewiskiem po blondynce 3 serii

 • Re: Zofia Zborowska i Aneta Zając...

  Jaka premiera ? 12.08.2014 byłam na tym spektaklu ...i warty obejrzenia , wesoły i nie wiedziałam, że Zelt, Cywrus i nie wspomnę o Violecie Arlak to naprawdę komediowi aktorzy .. i grają super ..chapeau bas!