• Informacje na temat:

  premiera zapowiedziana

Artykuły na temat: premiera zapowiedziana
 • "Iron Fist": Zapowiedź drugiego sezonu i data premiery!

  Co jednak najważniejsze, na efekt końcowy nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Premiera drugiego sezonu została zapowiedziana na 7 września 2018 roku. O możliwym debiucie nowej serii w najbliższych kilku miesiącach pisaliśmy tutaj . Przypomnijmy, że "Iron Fist "  opowiada historię milionera Danny’ego Randa (Finn Jones), który powraca do Nowego Jorku po kilku latach nieobecności. Chcąc...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Serialowe wieści zza oceanu: wakacyjne premiery

  ..., aby znaleźć odpowiedzi na dręczące ich pytania oraz, przy okazji, ocalić świat. Premiera serialu zapowiedziana jest na 4 czerwca (FOX). W serialu występują: Patrick Fugit, Philip Glenister, Wrenn(...) ją wśród kandydatów do najważniejszych telewizyjnych nagród. Premiera drugiego sezonu: 6 czerwca. Braindead Fabuła serialu jest osnuta wokół losów młodej stażystki, która stawia swoje...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Mikołaj Roznerski dostał rolę w "Kogel-Mogel 3". Kogo zagra?

  Trwają prace nad trzecią częścią hitu "Kogel-Mogel". Premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2019 roku. Kogo zobaczymy w obsadzie?

 • "Taxi Teheran" otworzy PKO OFF Camerę

  Polska premiera filmu "Taxi Teheran" rozpocznie 8. edycję festiwalu PKO Off Camera.

 • Wkrótce premiera 2. sezonu "Bez tajemnic"

  ...- stwierdził Jacek Borcuch, od początku związany z serialem. Przez siedem tygodni, od poniedziałku do piątku, widzowie będą mogli śledzić terapie poszczególnych pacjentów doktora Wolskiego. Premiera drugiego sezonu zapowiedziana jest na 12 listopada.

 • Orange Warsaw Festival ogłosił nowych wykonawców

  Po świetnym początku ogłoszeń, organizatorzy Orange Warsaw Festival postanowili ujawnić kolejnych wykonawców, którzy przyjadą do Polski. Będą to: Parkway Drive oraz Sheppard.

 • "Absentia": Pierwszy pełny zwiastun nowego serialu kryminalnego

  Fani Stany Katic w końcu się doczekali! W internecie można już zobaczyć pierwszy pełny zwiastun serialu "Absentia". Premiera zapowiedziana jest na jesień bieżącego roku.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Będzie klapa?

  Ekranizacja głośnej powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya" zapowiada się na wielki kasowy hit, przede wszystkim za sprawą sukcesu powieści E.L. James. Jednak wraz z doniesieniami z planu coraz częściej mówi się o filmowej klapie.

Zdjęcia na temat: premiera zapowiedziana
Wideo na temat: premiera zapowiedziana
 • "Boże, zlituj się nad nami"

  Zobaczcie nowy zwiastun serialu "The Walking Dead", zatytułowany "God forgive us". Premiera tej "zombie produkcji" zapowiedziana jest na święto Halloween. Za projektem stoją znane nazwiska i stacja AMC.

 • Mistrz tańca powraca

  Mistrz tańca powraca to debiut reżyserski Christiana Holtena Bonke i Andreasa Koefoeda, którego premiera odbyła się na festiwalu CPH:DOX w Kopenhadze w 2011 roku. Zdjęcia do filmu trwały dwa lata. Reżyserzy starali się jak najbardziej zbliżyć do filmowanych bohaterów. Pokazując zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zobrazowali co czują i jak reagują na pojawiające się pomiędzy nimi problemy. Film jest jednak nie tylko poruszającym tanecznym "love story", lecz również szczerym i...

 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...