• Informacje na temat:

  premiery filmu

Artykuły na temat: premiery filmu
 • Premiera filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Julią Wieniawą odwołana. Przez koronawirusa

  ...uroczystej premiery i przesunięciu premiery kinowej filmu 'W lesie dziś nie zaśnie nikt'. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że(...)Reżyserem filmu jest Bartosz Kowalski. Główną rolę w produkcji zagrała celebrytka Julia Wieniawa ( sprawdź! ). Na ekranie będzie można zobaczyć również Wiktorię Gąsiewską, Gabrielę Muskałę...

 • Uroczysta premiera filmu "Karski i władcy ludzkości"

  Jan Karski był świadkiem prawdy o Holokauście, ale też symbolem nieudanej próby odwrócenia losów historii - powiedział w czwartek, 23 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna podczas premiery film dokumentalnego "Karski i władcy ludzkości" w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

 • Netflix: Zapowiedź premiery serialu "Snowpiercer"

  Netflix podał datę premiery zapowiadanego w kwietniu serialu. Na platformie produkcja, która powstała na podstawie filmu pod tym samym tytułem, zadebiutuje pod koniec maja.

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • "Czarne lustro: Bandersnatch": Netflix ujawnił datę premiery... pełnometrażowego filmu

  Czekaliśmy, czekaliśmy i w końcu się doczekaliśmy. Najnowsza odsłona "Czarnego lustra" pojawi się na Netflixie w piątek, 28 grudnia 2018 roku. Tym razem będzie to jednak... pełnometrażowy film.

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Marta Kaczyńska: Wielka nieobecna na premierze filmu "Smoleńsk"

  Podczas premiery filmu "Smoleńsk" Marta Kaczyńska (36 l.) była najbardziej wyczekiwanym gościem. Dlaczego więc zabrakło jej w tym dniu?

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • Martyniuk z żoną zaszaleli po premierze filmu "Zenek"

  Zenek Martyniuk (50 l.) wraz z małżonką po premierze filmu "Zenek" udał się na nocne zakupy spożywcze.

 • Jimi Hendrix: Film o legendarnym gitarzyście

  Kilka dni temu odbyła się światowa premiera filmu "Jimi: All Is By My Side". Jest to biograficzna opowieść o życiu legendarnego gitarzysty Jimiego Hendriksa.

Zdjęcia na temat: premiery filmu
Wideo na temat: premiery filmu
 • "El Camino: Film „Breaking Bad". Zapowiedź premiery

  Zapowiedź premiery kontynuacji "Breaking Bad"

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Gwiazdy na premierze filmu "Ukryta gra". Pojawił się wątek Piotra Woźniaka-Staraka

  Niedawno odbyła się uroczysta premiera filmu "Ukryta gra" w reżyserii debiutującego Łukasza Kośmickiego. – Na planie panowała wymarzona atmosfera do pracy. Wszyscy byli podekscytowani, cieszyli się(...) nie tylko stroną finansową filmu, ale dbają też i nadzorują artystyczną część filmu - mówił. - Na pewno Piotrek zadbał o to, żeby wszystko grało w tej "Ukrytej grze". No, i grało – dodawał aktor

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

Dyskusje na temat: premiery filmu