• Informacje na temat:

  premiery galeria

Artykuły na temat: premiery galeria
 • "Zabójczyni" : Galeria wuxia

  Zabójczyni (Shu Qi) kluczy między drzewami, kryje się w cieniu, podgląda i podsłuchuje ludzi zza falujących zasłon. Zazwyczaj milczy, cały czas pozostaje skupiona i gotowa; jej postać emanuje nienachalną charyzmą. Kiedy atakuje, robi to szybko i skutecznie - pewnym i płynnym ruchem, który jest jak montażowe cięcie na końcu sceny.

 • "Galeria" wraca na antenę

  Premiera nowych odcinków miała odbyć się pod koniec stycznia tego roku. Dosłownie w ostatniej chwili "Galeria" została zdjęta z anteny. - Umowa na emisję serialu w kolejnym sezonie nie została przedłużona - tłumaczyła Joanna Stempień-Rogalińska, ówczesna rzecznik prasowa TVP. Nie pierwszy raz losy produkcji stanęły pod znakiem zapytania. Ze względu na niską oglądalność pierwsze sygnały o końcu...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  ...szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego domu natychmiast weźmie sprawy w swoje ręce i opracuje plan, jak popsuć(...) symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. "Ziemia obiecana" od dnia swej premiery w 1974 roku...

 • Kanye West: Teledysk "Famous" doczekał się wystawy w galerii sztuki

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych teledysków tego roku, "Famous" Kanye Westa, doczekał się własnej wystawy.

 • Monika Kwiatkowska o serialu "Galeria"

  Jej bohaterka - Ewa tylko pozornie jest słabą, kruchą kobietą. Kiedy trzeba, potrafi być twarda i nieugięta. - Zrobi wszystko, by sprawca śmierci jej ukochanej siostry został ukarany. Chodzi jej o zasady, o sprawiedliwość - mówi aktorka.

 • Viki Gabor "Not Gonna Get It": Ostatni singel przed premierą debiutanckiej płyty

  Po ogromnym sukcesie singli "Superhero" (podwójne platynowe wyróżnienie), "Ramię w ramię" z Kayah (platynowe wyróżnienie) oraz "Getaway" (playlisty NMF w serwisie Spotify w ośmiu krajach), Viki Gabor prezentuje swój najnowszy, anglojęzyczny singel – "Not Gonna Get It". Dzięki niemu o 13-letniej wokalistce wkrótce może zrobić się głośno na całym świecie.

 • "Amerykański hardcore - Opowieść plemienna": Premiera książki

  Już w piątek, 2 sierpnia, do polskich księgarń trafi "Amerykański hardcore - Opowieść plemienna", głośna książka Stevena Blusha, która wyjaśnia wszystko na temat ostatniej wielkiej amerykańskiej subkultury.

 • "Newsroom": Odkodowana premiera

  Już w najbliższy poniedziałek, 25 czerwca - dzień po premierze amerykańskiej - HBO udostępni odkodowany premierowy odcinek nowego serialu "Newsroom" w serwisach HBO GO i HBO OD. Produkcja jest dziełem Aarona Sorkina, a występują w niej Jeff Daniels i Emily Mortimer. Premiera "Newsroomu" na antenie HBO odbędzie się 16 lipca.

 • Były premier Włoch prezenterem w filmie o Florencji

  Były premier Włoch Matteo Renzi wcielił się w rolę prezentera-przewodnika w filmie dokumentalnym o jego rodzinnym mieście, Florencji. Trwają tam zdjęcia do kilkuodcinkowej włoskiej produkcji. Nie wiadomo jeszcze, kto ją wyemituje.

 • Zamieszki przed premierą najdroższego filmu w historii Bollywood

  ...kino odważy się wyświetlić najnowszą produkcję Bollywood. W całym Biharze większość kin wycofała się z seansów. Ogólnoindyjskie Zrzeszenie Multipleksów (kin w galeriach handlowych) ogłosiło, że...

Zdjęcia na temat: premiery galeria
Wideo na temat: premiery galeria
Dyskusje na temat: premiery galeria
 • Re: "Lokatorzy": Mija 20 lat od premiery serialu!

  Nie oglądałem wtedy tego serialu, ( tak samo jak "Galeria", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe" czy "M jak miłość" ), a nazwiska aktorów nic mi nie mówią !

 • Re: "Klan": Mija 20 lat od premiery sagi rodu Lubiczów

  Świat bez "Klanu" to abstrakcja, kiepski żart! Nigdy go nie zdejmą, będą kręcić, nawet gdy wybuchnie wojna atomowa. Czy jest ktoś, kto nie widział choćby jednego odcinka? Jeśli tak, to chyba nie jest z Polski! Ten serial to kopalnia cytatów, które weszły do języka potocznego. To również galeria niezwykłych postaci, które miliony Polaków traktują jak członków najbliższej rodziny - tak o sadze rodu