• Informacje na temat:

  premiery kolejnego

Artykuły na temat: premiery kolejnego
 • "Dom z papieru": Serial bije kolejne rekordy

  ..."Dom z papieru" pozostaje najchętniej oglądaną nieanglojęzyczną produkcją Netflixa. W pierwszym tygodniu od premiery (19 lipca) trzeci sezon obejrzano w prawie 34 milionach gospodarstw domowych.

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • "Dotyk anioła": To był kultowy serial! Mija 25 lat od premiery

  ...21 września br. mija 25 lat od premiery serialu, który zapisał się w pamięci fanów. Co stało się z jego gwiazdami, Romą Downey i Dellą Reese?

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • "Fear the Walking Dead": Data premiery 5. sezonu. Wieści z Wonderconu

  AMC ogłosiło datę premiery piątego sezonu "Fear the Walking Dead". Serial powróci na antenę AMC Polska w poniedziałek 3 czerwca 2019 o 3:00. Powtórna emisja: tego samego dnia o 22:00.

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • 35 lat od premiery "Niewolnicy Isaury"

  W 1985 roku nikt nie przypuszczał, że serial z dalekiej Brazylii podbije serca Polaków. Od 20 lutego w każdy kolejny wtorek ulice pustoszały, a przed telewizorami zasiadała wielomilionowa widownia. Kilka miesięcy później główni aktorzy serialu, witani są na lotnisku niczym królewska para.

 • Daniel Craig: Dystans to jego tajna broń

  Cały świat szykuje się do premiery kolejnego filmu o Bondzie. A co o swoim bohaterze myśli Daniel Craig?

 • "Lepsza połowa": Premiera 6 stycznia!

  "Lepsza połowa" to jedna z kilku nowych produkcji TVP, którymi Jacek Kurski walczy tej zimy z konkurencją o widzów. Wiele wskazuje na to, że serial w gwiazdorskiej obsadzie stanie się wielkim hitem i spowoduje kolejny wzrost notowań kontrowersyjnego szefa Telewizji Publicznej.

 • "50 twarzy Greya": Znamy daty premier sequeli

  Znamy już daty premier sequeli budzącego wielkie emocje filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". "Ciemniejsza strona Greya" pojawi się w kinach 10 lutego 2017 roku, a "Nowe oblicze Greya" - 9 lutego 2018 roku.

Zdjęcia na temat: premiery kolejnego
Wideo na temat: premiery kolejnego
 • "Zbrodnia": Premiera 2. sezonu w 15 października

  Spokojnym życiem nadmorskiej miejscowości ponownie wstrząsa seria nieoczekiwanych zdarzeń. Podczas corocznych wyścigów konnych, na mecie od postrzału w klatkę piersiową, ginie zwycięzca finałowej gonitwy - prezes znanej trójmiejskiej fundacji i ceniony prawnik. Cień podejrzeń pada na jego najbliższych współpracowników. Śledztwo trafia w ręce komisarza Tomasza Nowińskiego (w tej roli Wojciech Zieliński). Tymczasem Agnieszka (Magdalena Boczarska), przeżywając kolejny małżeński kryzys, dojrzewa...

 • "Sex Education": Sezon 2. Zwiastun nr 2

  Kolejny zwiastun "Sex Education". Premiera 17 stycznia.

 • Kolejne 2 minuty serialu!

  Tym razem Sookie ucieka z krainy wróżek, które okazały się nie być tak miłe jak sobie większość z nas wyobraża. Premiera 4. sezonu już 26 czerwca.

Dyskusje na temat: premiery kolejnego
 • Re: Gwiazdy, które korzystały z pomocy psychologów

  odpowiem za wolno? A jak się pomylę i zdzieli mnie przez łeb?", "Będzie krzyczał na mamę. Może ją nawet zbić" - brzmi pierwszy post.Z kolejnego dowiadujemy się, że gdy Nosowska była przeziębiona(...) z alkoholem. Przy okazji premiery swojej książki i płyty zdradziła, że jej partner również długo walczył z uzależnieniem. Katarzyna Nosowska:" Sześć lat temu miałam epizod depresji, przyjmowałam leki

 • Re: Więcej krwi i seksu

  :) P.S. Już nie mogę się doczekać, najgorsze jest to, że im bliżej premiery tym napięcie wzrasta, jeszcze nigdy nie wyczekiwałem z taką niecierpliwością kolejnego odcinka, ostatnio byłem taki "spięty" jak wyświetlali "Kompanię braci" :) też nie mogłem doczekać się kolejnego odcinka.