• Informacje na temat:

  prezenter dwójki

Artykuły na temat: prezenter dwójki
 • Telekamery: Prezenter pogody

  Jaki jest idealny prezenter pogody? Co jest najważniejsze - profesjonalizm, poczucie humoru (w przypadku fatalnej aury) czy uroda? Na liście nominowanych do Telekamery 2016 w tej kategorii jest pięć osób. Która z nich otrzyma cenną statuetkę? Głosować można do 4 lutego 2016 roku. Warto oddać głos - do wygrania cenne nagrody!

 • Dwójka dzieciom

  W piątek, 1 czerwca, telewizyjna Dwójka odda antenę dzieciom. Najmłodsze gwiazdy TVP2 wraz z jej prezenterami przedstawią popularne wiersze dla najmłodszych.

 • Rafał Królikowski prezenterem

  W przyszłym tygodniu rozpocznie się Sopot Hit Festiwal 2009, podczas którego usłyszymy przeboje tego lata. Jednym z prowadzących koncerty będzie aktor Rafał Królikowski, znany miłośnikom serial u "Teraz albo nigdy".

 • Kammel w "Dwójce"?

  Nie potwierdziły się spekulacje, jakoby prezenter miał otrzymać propozycję współpracy z TVN, stacja nie prowadziła nawet z nim rozmów. TVP 1, która w ubiegłym roku nie przedłużyła kontraktu(...) 2. Czyżby po 4-miesięcznej przerwie nastąpił powrót prezentera na ekrany naszych telewizorów...

 • Program przygodowy z Kammelem

  TVP znalazła miejsce dla Tomasza Kammela. Po tym jak prezenter przestał prowadzić sobotnie "Pytanie na śniadanie", poprowadzi najprawdopodobniej nowy, przygodowy teleturniej Dwójki - "Fort Boyard".

 • Telekamery Tele Tygodnia: Ulubieni prezenterzy

  Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach prezenter informacji i prezenter pogody.

 • Przemysław Babiarz w nowym show "Star Voice. Gwiazdy mają głos"

  Przemysław Babiarz , którego zobaczymy w pierwszej edycji programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos", ma solidne podstawy warsztatowe do tego, by świetnie poradzić sobie w nowym muzycznym show Dwójki. Popularny komentator z wykształcenia jest bowiem aktorem. Potrafi nie tylko śpiewać, ale też grać na pianinie.

 • Kto na kogo donosi w TVP

  Marcin Prokop (30 l.) twierdzi, że Jan Pospieszalski (52 l.) doniósł na niego władzom telewizji. Pospieszalskiemu podobno nie spodobał się wywiad, który prezenter przeprowadził w programie "Pytanie na śniadanie", a swoją opinią miał podzielić się z szefami Dwójki.

 • Tomasz Kammel: Marzena Rogalska jest wymarzoną partnerką

  Zmiany wśród par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie.

 • Ile Tomasz Kammel zarobi w TVP?

  Telewizji Polskiej bardzo zależało na ponownym zatrudnieniu Tomasza Kammela. Władze stacji zaproponowały więc prezenterowi niezwykle korzystne warunki finansowe.

Zdjęcia na temat: prezenter dwójki
Wideo na temat: prezenter dwójki
 • Tomasz Kammel o zwolnieniu Uli Chincz

  Zmiany wśród par prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Z porannym programem Dwójki pożegnała się Urszula Chincz - Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie. – To jest decyzja naszych szefów ściśle konsultowana z nami, bo oni nas bardzo dobrze znają i kiedy przychodzi do zmian, to proponują